Usínání v horku - co vaše děti?

elis_elis
11. čer 2019
Ahoj maminky, chci se zeptat, zda vám děti v tom horku, taky blbě usínaji? Malá se mockrát vzbudí než usne.
hanulkaha
11. čer 2019
Hrozně spatne ☹️ sotva usne, hned je vzhuru a mokry jako mys a to ma jen body s kratkym rukavkem (malemu je mesic). Venku se vubec neda, v kocarku ma skoro 40stupnu a i doma je uplne spoceny a nerudny z toho horka 😒
jankol
11. čer 2019
Malá musí být fakt hodně utahaná aby usla jinak ty horka to je šílené nemůže usnout dospělý natož ti prckové. 😞
ladyhacek
11. čer 2019
I my blbě jí, ale vždy když ti někomu řeknu tak jí 🙂
Dnes třeba misku borůvek - jí teda spíše ovoce
bayt
11. čer 2019
@elis_elis Popravdě, já vždycky pustím velmi jemně klimatizaci. Ne nějak drasticky, ale stačí o tři čtyři stupně méně než venku a hned spí mnohem lépe. Včera spal bez a byl zpocený, i když měl na sobě jen tenké tričko a plínku. A to nežijeme pod střechou nebo tak něco, normální činžák.
ah1234
11. čer 2019
My tiez funguje na klime. Maly by inak nezaspal. Vecer dost vlazne cvachtanie sa vo vode a potom do postielky. Bez klimy by nezaspal chudak.. a ro najvacsie tepla este len pridu. Vsetkym odporucam klimu, nie je to taka strasna investicia a spat pri 28-30 stupnoch, co byvaju v lete v bytoch sa neda
malytlustyhroch
11. čer 2019
Ano, a to uz jsou mu skoro tri roky, dokonce i kdyz se v noci vzbudi nemuze zabrat, coz jinak neznam. A manzela skrabe v krku, takze rezolutne odmita spat "v pruvanu", takze nocni vetrani je tim dost omezene, ach jo. Tesila jsem se na tu bourku dneska, ale vypada to, ze z toho zas nic nebude.
eukamaminka
11. čer 2019
Ještě týden a budeme mít také klimu. Nyní mám asi 4 týdny do porodu a je to děs. Jinak 3letý syn usíná a spí dobře.
bayt
11. čer 2019
Staci i dobry vetrak.
evun4
11. čer 2019
Domcovi je mesic, od pul osmy rano naspal dohromady 3 hodky, po dlouhym kojeni a placi mi usina, lezi na mne, nevim na jak dlouho a mam strach, ze ho to vzbudi. A to mame v pokojicku vetrak
elis_elis
autor
11. čer 2019
@bayt klimu poustim, kdyz nejsme u ni... mame ji jen v loznici.
bayt
12. čer 2019
@elis_elis Tak zkus i ten větrák, nejlepší na strop, ale kdyžtak ten stojací 🙂 A mokré prostěradlo do oken. Větrat jen brzy ráno a později večer.
yildiz
12. čer 2019
U nás se spí úplně v pohodě... Horko nehorko... Celý den ted rádi v bazénu, takže jsou utahani a padnou hned a do postele se těší a v pohodě celou noc... Mám děti 3, 5 a 7...
kajalka
12. čer 2019
U nás taky v pohodě, brzo ráno zavřem všechna okna, zatáhnem závěsy a večer v ložnici máme kolem 24 stupňů. Jak klesne teplota venku, zas všude otevřem.
zanette82
13. čer 2019
@elis_elis dneska teda příšerný je cely den vzhůru nemůže spát je neklidna chudacek v tom vedru ani na procházky se nedá chodit maxbrzo ráno nebo k večeru
elis_elis
autor
14. čer 2019
@zanette82 tady se nastesti k veceru zatahlo, ale pres den taky katastrofa. Jeste k tomu se nam zacaly delat na zedech potnicky 😒
zanette82
14. čer 2019
@elis_elis máme to samé málo spinka stále se budi je neklidna
v_ero_ni_ka
14. čer 2019
Nastastie sa nic nezmenilo. Dokonca sa pyta viac krat si lahnut ako je zvyknuta. Pokupe sa chvilu v bazene a o 20 minut sa pyta spat. Doobeda v kociku pospi aj 3-4 hodiny a poobede ked je najvacsie teplo spi doma v postielke cca. hodinu a potom si este pospi u rozpravky takych 20 minut. A teraz 19:30 uz spi nocny spanok a to nam idu este zuby 🙈😄 teda vcera som ich objavila. Takze asi mam naozaj zazracbe dieta ako mi okolie tvrdi. Len si to nejako neuvedomujem 🤷🏽‍♀️

Sem začni psát odpověď...

Odešli