Usínání v horku - co vaše děti?

elis_elis
11. čer 2019

Ahoj maminky, chci se zeptat, zda vám děti v tom horku, taky blbě usínaji? Malá se mockrát vzbudí než usne.

hanulkaha
11. čer 2019

Hrozně spatne ☹️ sotva usne, hned je vzhuru a mokry jako mys a to ma jen body s kratkym rukavkem (malemu je mesic). Venku se vubec neda, v kocarku ma skoro 40stupnu a i doma je uplne spoceny a nerudny z toho horka 😒

jankol
11. čer 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

Malá musí být fakt hodně utahaná aby usla jinak ty horka to je šílené nemůže usnout dospělý natož ti prckové. :(

ladyhacek
11. čer 2019

I my blbě jí, ale vždy když ti někomu řeknu tak jí 🙂
Dnes třeba misku borůvek - jí teda spíše ovoce

bayt
11. čer 2019

@elis_elis Popravdě, já vždycky pustím velmi jemně klimatizaci. Ne nějak drasticky, ale stačí o tři čtyři stupně méně než venku a hned spí mnohem lépe. Včera spal bez a byl zpocený, i když měl na sobě jen tenké tričko a plínku. A to nežijeme pod střechou nebo tak něco, normální činžák.

ah1234
11. čer 2019

My tiez funguje na klime. Maly by inak nezaspal. Vecer dost vlazne cvachtanie sa vo vode a potom do postielky. Bez klimy by nezaspal chudak.. a ro najvacsie tepla este len pridu. Vsetkym odporucam klimu, nie je to taka strasna investicia a spat pri 28-30 stupnoch, co byvaju v lete v bytoch sa neda

malytlustyhroch
11. čer 2019

Ano, a to uz jsou mu skoro tri roky, dokonce i kdyz se v noci vzbudi nemuze zabrat, coz jinak neznam. A manzela skrabe v krku, takze rezolutne odmita spat "v pruvanu", takze nocni vetrani je tim dost omezene, ach jo. Tesila jsem se na tu bourku dneska, ale vypada to, ze z toho zas nic nebude.

eukamaminka
11. čer 2019

Ještě týden a budeme mít také klimu. Nyní mám asi 4 týdny do porodu a je to děs. Jinak 3letý syn usíná a spí dobře.

bayt
11. čer 2019

Staci i dobry vetrak.

evun4
11. čer 2019

Domcovi je mesic, od pul osmy rano naspal dohromady 3 hodky, po dlouhym kojeni a placi mi usina, lezi na mne, nevim na jak dlouho a mam strach, ze ho to vzbudi. A to mame v pokojicku vetrak

elis_elis
autor
11. čer 2019

@bayt klimu poustim, kdyz nejsme u ni... mame ji jen v loznici.

bayt
12. čer 2019

@elis_elis Tak zkus i ten větrák, nejlepší na strop, ale kdyžtak ten stojací 🙂 A mokré prostěradlo do oken. Větrat jen brzy ráno a později večer.

yildiz
12. čer 2019

U nás se spí úplně v pohodě... Horko nehorko... Celý den ted rádi v bazénu, takže jsou utahani a padnou hned a do postele se těší a v pohodě celou noc... Mám děti 3, 5 a 7...

kajalka
12. čer 2019

U nás taky v pohodě, brzo ráno zavřem všechna okna, zatáhnem závěsy a večer v ložnici máme kolem 24 stupňů. Jak klesne teplota venku, zas všude otevřem.

zanette82
13. čer 2019

@elis_elis dneska teda příšerný je cely den vzhůru nemůže spát je neklidna chudacek v tom vedru ani na procházky se nedá chodit maxbrzo ráno nebo k večeru

elis_elis
autor
14. čer 2019

@zanette82 tady se nastesti k veceru zatahlo, ale pres den taky katastrofa. Jeste k tomu se nam zacaly delat na zedech potnicky 😒

zanette82
14. čer 2019

@elis_elis máme to samé málo spinka stále se budi je neklidna

v_ero_ni_ka
14. čer 2019

Nastastie sa nic nezmenilo. Dokonca sa pyta viac krat si lahnut ako je zvyknuta. Pokupe sa chvilu v bazene a o 20 minut sa pyta spat. Doobeda v kociku pospi aj 3-4 hodiny a poobede ked je najvacsie teplo spi doma v postielke cca. hodinu a potom si este pospi u rozpravky takych 20 minut. A teraz 19:30 uz spi nocny spanok a to nam idu este zuby 🙈😄 teda vcera som ich objavila. Takze asi mam naozaj zazracbe dieta ako mi okolie tvrdi. Len si to nejako neuvedomujem 🤷🏽‍♀️