Už brzo se z toho zblázním

claris87
27. dub 2016

Píšu ve stavu nouze - mám ročního synka a to je teda dáreček.. Neustále se mě dožaduje, chce si povídat, nevydrží chvíli sám, štípe, tahá mě za vlasy, nemazlí se, do všeho mlátí, vzteká se, mlátí hlavou o zem když chce něco co nemůže, když vařím tahá mě za nohavice a řve, hrůza.. Navíc sem teď nemocná a nejradši bych ležela v posteli, to ale samozřejmě němůžu.. Přítel pořád v práci, navíc sme se odstěhovali na maloměsto a skoro nikoho tu neznám. Máte to někdo podobný? Díky za příspěvky.

koordinatorka_odboje
27. dub 2016

já mám měsíčního a bohatě mi to stačí. i tento příspěvek píšu jednou rukou

lucka662006
27. dub 2016

Ahoj, ano, a mám ty dárečky dva. Neustále na mě mluví a pokřikují a dožadují se pozornosti jeden přes druhého, takže vůbec ani nevím, co kdo říká!...🙂 Nedávat žádné sladké (cukr)...pak mají moc energie a je to ještě horší...

lajla
27. dub 2016

@claris87 JoJo!

filipatereza
27. dub 2016

Jj, mám dva... 🙂 jsem též nemocná a je to výživné..🙂

sariky
27. dub 2016

Znám to.

aguaverde
27. dub 2016

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

U nás doma včera ta nejmladší čtvrt hodiny sebou mlátila o zem, řvala , řvala, řvala , řvala....ječela, pištěla, mlátila s hračkama, brečela, řvala, řvala , řvala....... jen proto, že sem panence udělala blbě culík 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

lajla
27. dub 2016

@aguaverde jeje jenom 1/4 h? Vydrzime i dyl🙂

aguaverde
27. dub 2016

@lajla 😅 😅 😅 😅 😅 já to neznám 😅 😅 😅 😅 doteď sem měla klidný děti 😕 😕 😕 😀 😀 😀

claris87
autor
27. dub 2016

@filipatereza ano, velice 🙂

viridie
27. dub 2016

@claris87 Ahoj...velice s Tebou soucítím a vysílám virtuální energii.Moc rad nemám, myslím,že nezbývá,než opravdu zatnout zuby a vydržet, jsem si jistá,že to bude lepší ! Já jsem takhle na hlavu z téměř nonstop nočního kojení, každou noc se chci střílet do hlavy, jak jsem z toho unavená,ale prostě to beru den za dnem a snažím se vidět světlo na konci tunelu...... Zároveň zapoj muže,aby kdykoliv to jde, synátora obstarával on a Ty jsi mohla koukat do zdi a nacházet vnitřní zen..🙂 Držím Ti palce ! 🙂

claris87
autor
27. dub 2016

@lucka662006 A jak se nezbláznit? 😀

dana3262
27. dub 2016

@claris87 přesně tohle máme 2x. 1,5 roku od sebe. Už jsou velký 4,5 a 6, ale oni snad neumí mluvit normálně. Jen naléhají, křičí, lítají, řádí, brečí...strašně často brečí... Žádný program není bez scén. Je to na palici.

claris87
autor
27. dub 2016

@viridie Děkuju 🙂 sem ráda že v tom nejsem sama 🙂 on byl právě až doteď zlatíčko, takže mi ani nedal čas si na svoje výlevy zvyknout 🙂

claris87
autor
27. dub 2016

@dana3262 Ježiš..... takže ani věkem se to nezlepší jo? :(

lucka662006
27. dub 2016

@claris87 1 - 2x týdně 2 hodinky pro sebe - hlídá tatínek nebo prarodiče, i tu slečnu na hlídání bych si zajistila🙂

claris87
autor
27. dub 2016

@aguaverde Je fajn že to bereš s humorem :D :D

aguaverde
27. dub 2016

@claris87 😀 dneska je zlato takže už to beru v pohodě 😀 😀 😀 😀 😀

ale včera sem přemýšlela zda jít otevřít flašku, nebo nacpat špunty do uší .... měla nějaký blbý den bo co 😅

claris87
autor
27. dub 2016

@lucka662006 Slečna na hlídání mě už taky napadla... asi to není v dnešní době úplně nenormální že? 😀

claris87
autor
27. dub 2016

@aguaverde Jo to on taky... zítra snad bude lepší, teď je fakt krize

lajla
27. dub 2016

Holky jsou dobré a špatné dny...a může být hůř, hlavně že jsou zdraví!

aguaverde
27. dub 2016

@lajla to ano, muže být hůř , tím se uklidňuju 😀

lajla
27. dub 2016

@claris87 mám hlídací tetu i na úklid ...zítra bude den klidu! K tomu nejstarší 8 let je na škole v přírodě.. Hned je to znát🙂

claris87
autor
27. dub 2016

@lajla to zní moc dobře 🙂

claris87
autor
27. dub 2016

A když to říkám mamce tak mě jeno naštve tím co řekne: "Jooo? No ty když si byla malá tak si mi seděla u nohou pod strojem a já celý dny jen šila a šila, to byla pohoda 🙂 " 😖 😖 😀

claris87
autor
27. dub 2016

@aguaverde Nooo.... hůř znamená že se fakt zblázním a odvezou mě nebo co je hůř? 😀 😀

aguaverde
27. dub 2016

@claris87 ne po chvíli si na to už zvykneš a bude ti to všechno fuk 😀 😀 😀

hanyzka11
27. dub 2016

@claris87 ahoj, ono se to určitě zlepší, neboj. Jen nevím kdy 🙂 když mi ti moji smradosi minule utekli ze šatny na plavání na chodbu a nechali otevřený dveře, tak než jsem se pobalila, jedna starší paní se tam zlobila, kdo jako nezavira. Když mě viděla a já se omlouvala, že jsou jak střely, tak říkala, že to lepší nebude. Že má děti kolem 40 let a že jí pořád zlobí :D takže super vyhlidky
Nee, vážně každý dítě je jiný, ale člověk je z nich často na nervy. Nejlepší je, když mají super den, hádají se, zlobí a pak přijde chlap z práce a oni jsou jak andílci. Si přijdu, jak pako 🙂
Dcera má teď super období ala toto si oblékat nechci. Nesmyslné scény. Řev, pláč.....
Synacek zase scény typu jdu ven sám, nebo nechci jít domů.... Teď se tu vzteka, že jsem vyplatí pohádku.....
Ale jinak jsou to zlatíčka........ A jede, ale boj o motokaru..... Zase bude výplata

qz
27. dub 2016

Nemam to podobny, mala musi byt u tchyne, protoze jsem byla v nemocnici a nemihu se o ni starat a tata se z te nemocnice asi ani nedoatane, potrebuje plice a srdce. Jeste te se*e, ze mas zdravyho kluka?🙂

hanyzka11
27. dub 2016

@qz držím palce ať vše brzo prekonate. Každý má svoje problémy a oproti Tvým jsou ty naše asi malicherne. Přesto si tu o nich chceme povídat a navzájem si postěžoval a podržet se.

andrejinda
27. dub 2016

Ahoj, tak to bohužel taky znám☹ Moje dcerka (5 let) je odmala hodně náročné dítě (taky neustále vyžaduje pozornost, pořád mluví a to samozřejmě nahlas, nebo křičí...něco vyžaduje)...už jsem z ní byla taky kolikrát totálně, ale fakt totálně na dně. Teď máme ještě syna (2,5 roku), který má období vzdoru a všechno se učí od ní (jinak je celkem zlatíčko), takže samozřejmě taky pořád řve, neustále se o něco perou, ječí, zlobí...mají neuvěřitelnou výdrž (na rozdíl ode mě). Já už jsem na tom tak, že už nesnesu jakýkoli hluk (spíš moje nervy už ho nějak po těch 5ti letech neustálého hluku nesnesou) a byla jsem i u psycholožky, ale nepomohlo mi to. Když chodí malá do školky, je to v pohodě, ale jak jí mám delší dobu doma (a že jsem jí teď měla doma v podstatě půl roku, neboť jsme všichni neustále nemocní), tak už to nedávám a nemůžu...je to fakt totálně vysilující. Za půl roku bych měla jít po 6ti letech zase do práce, tak snad se to zlepší🙂 Tak vydrž nejsi sama!🙂