V čem skladovat UM?

bru_cka
18. bře 2018

Ahoj holky,
muzete mi dat prosim tip, v cem uchovavate umele mleko? Koupili jsme Hipp, ale je to jen sacek v papirove krabici. Neprijde mi to prakticke. Mivali jsme Nutrilon, ten mel fajn dozu a vse sle udelat jednou rukou.

Mate nejakou “takovou” sikovnou dozu?

Dekuju za radu

monina1210
18. bře 2018

A neschovali jste si ji? My přesypáváme do dózy od Beby..

g_m
18. bře 2018

Taky přesypávám do dózy jiného UM...

bru_cka
autor
18. bře 2018

@monina1210 jej to me nenapadlo, myslela
jsem ze je na 1 pouziti- tedy papirova a nepujde umyt. Jdu se mrknout

bru_cka
autor
18. bře 2018

Tak koukam ze vevnitr je takova “alobalova”. Vymyvate to? Nebo jen vytirate? A mleko uplne presypavate a nebo vlozite i v sacku??
Omlouvam se za natvrdle dotazy, ale jsem s UM uplny zacatecnik

te_reza
18. bře 2018

Ja mam plechovku po kafi

podaji
18. bře 2018

Dávám Sunar do dózy z ikei mohu ji pravidelně mít než ty alobalove

kirinka2013
18. bře 2018

Mám dozu od HIPPu, je super. Vevnitř plastová a lze krásně umýt. Myslím, že DM drogerie ji má teď k balení pokračovacích mlíček zdarma

pavcatko
18. bře 2018

Mám z Pepca plechovou větší dozu a paráda 🙂

pavcatko
18. bře 2018

Jo a nepresypavam, jen vložím pytlík - když jedeme na návštěvu, vydám sáček, dám klip a je to... Malá je na UM už přes rok...

monina1210
18. bře 2018

Já jen přesypávám, nevymývám, snažím se ale do mlíka nešahat, jen přes odměrku. Po nadávkování hned zavírám.

market1512
18. bře 2018

@bru_cka ahoj, ja napred taky presypavala do dozy od Nutrilonu, ale po chvili mi to prislo uz "nehygienicke", tak jsem v Kauflandu koupila tuto sklenici, kterou vzdy po dobrani UM vymyju a mam hned lepsi pocit 🙂 Rovnez taky z toho duvodu, ze mam deti po roce a obe jsou od 3m na UM a uz to bylo pro me matouci, ktere je od +12m a ktere do 6m. A tak jeden mel sklenici se zlutym vickem a druhy s hnedym 🙂