V jakém věku vám přestaly děti spát přes den?

iv123
7. kvě 2013

V jakém věku vám přestaly děti spát přes den?

sonik05
7. kvě 2013

Asi kolem jednoho roku, možná dřív. Měla období, kdy vstávala v 6h a usínala ve 22h, bylo to strašný! Pak začala přes den spát občas jen ve školce, jinak ne.

betysek
7. kvě 2013

Skoro 5 letá dcera přestala spát přes den asi před měsícem...No, spíš jsem ji přestala dávat spát, protože mi pak vstávala ráno brzy a jelikož kojím mimčo, tak jsem se pak moc nevyspala....Ale do 4 let spala odpol i 2 hod, ale ráno vstávala kolem 6 hod.

leikkka
8. kvě 2013

nas synek nikdy spaci dite nebylo, takze na 1 roce a 1/4 uz po obede nespal

zlababa07
8. kvě 2013

Starší syn přestává teď (za tyden mu bude 2,5). odpočívat ho dávám skoro každý den, ale usne tak 1-2x za 10 dnů, když ráno vstane brzy, coz je před 7. Jinak spává 19:30-8:00, dnes třeba ještě nevstal 😀

janapavlik
8. kvě 2013

Ve čtyřech letech.

micka1
8. kvě 2013

syn přestal spát v roce a půl. Ve školce nespí vůbec. Dcera bude mít dva roky a stále po obědě spí, ale už to moc dlouho asi nebude. ☹ Usíná skoro půl hodiny někdy i dýl.

monikabie
8. kvě 2013

Starší bude mít 5 a spí ve školce a někdy i doma, mladší bude mít 2 a spí po o🙂

alisek
8. kvě 2013

Mám téměř tříletého syna a stále spí po obědě cca 2hodinky (doufám že mu to ještě nějaký ten rok vydrží 😀 )

vojtisek2007
8. kvě 2013

moje děti 6 a 5 spí taky ještě pořád - jsou zvyklé ze školky 😀

babulinkab
8. kvě 2013

syn spal téměř do tří let, dcera tak do 2,5 roku...dcerka teda ještě tak 2x týdně usne. Ale syn když výjimečně usne ve školce, tak je potom vzhůru večer třeba ještě o půl desáté, což se mi moc nelíbí, protože taky chceme mít večer chvíli s manželem pro sebe.

lucyhavirov
8. kvě 2013

Dcera spala do 5,5 let,ale syn nespí od 2,5let,vydrží cely den.

barcca5
8. kvě 2013

synovi budou teď v květnu 3 roky a spává každý den cca 2 hodiny. Když ho nedám spát tak vydrží, ale o půl 8 už spí 😉

lucyvivien
8. kvě 2013

cca v 20 mes.

andy80
8. kvě 2013

Syn do 3,5 pak šel do školky a protože chodil domů po O, tak přestal spávat v poledne. Anežka spala ještě loni v létě po obídku, tzn. do 4 let, od září už chodí do větší třídy, kde už se nespinká, jen odpočívá, tak už nechodí. Je fakt, že ještě teď, když je hodně unavená tak odpoledne usne na sedačce v obýváku.

fiallinka
8. kvě 2013

Od druhého roku už neusínají pravidelně, jen občas... vlastně po třetím roce skoro nikdy, jen ve školce.

brisalek
9. kvě 2013

Od 18 měsíců spí jen vyjímečně...občas při dlouhé cestě v autě, při nemoci