V kolika nejpozději dáváte dítě z postýlky do postele?

23. prosince 2010 
Ahojky, prosím o radu, dokdy nejdéle Vám vydrželo dítko v malé postýlce? Máme dvoletého synka, ale docela bych ráda kdyby tam ještě chvíli vydržel.
20. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ...já jsem dala sama syna po 2.roce do postele.. .-)) byl hrozně rád ale myslím že do třech let tam dítko v klidu vydrží v postýlce...když teda máš aspon vyndavací příčky aby mohl ven...
20. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naší je 3 půl a ještě je v postýlce..je tam moc ráda. A jelikož je drobná a postýlka jí velikostně ještě pořád ještě je, tak tuším, že do skoro do 4 let v ní bude....Zalízá si tam sama vyndavacími příčkami...
20. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsme na tom jako kalo - taky jsou obě děti ještě v postýlkách a to Vojta bude mít už v únoru 4,ale vejde se tam a je tam spokojenej ve svým "hnízdě" - jak tomu říká
20. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dali Adélku do velké postele v 1,5roce,protože jsem potřebovala postýlku pro Petíka a nechtěla jsem kupovat druhou. Ale kamarádka má dcerku 3,5r. stále v postýlce a malá je tam spokojená,takže asi záleží jak kterému dítku a mamince to vyhovuje
20. pro 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dcera šla ve 24měsících a dle mě teda dost pozdě.....
teď daleko líp spí potažmo i my a je soběstačná vstane vytáhne si nočník vyčůrá se, z postele neutíká nespadne.....u druhého bych dala tak v roce a půl nebo v době kdy by mi bezpečně chodilo...ale každé dítko je jiné a něco jiného mu vyhovuje
20. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtovi jsme koupili dětskou postel ve 21 měsících a lituju, že jsem to neudělala dřív. Za prvé je dost velký, takže tam měl malý prostor, často se tím budil. Navíc si myslím že se budil i tím, že ví, že je v postýlce "uvězněný", že nemůže kdykoliv ven, třeba jít za náma a tak. V nové posteli je spokojený, nikdy nám nespadl a spí moc hezky. Ráno cupitá k nám do ložnice vyspaný a spokojený
20. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás přesun ve 13.měsících a vše ok. sama už nechtěla být v té mimi.
20. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas prvni se do vetsi postele stehoval asi v 15 (???) mesicich, ale spal teda predtim s nama v posteli druhou jsem chtela presunout v roce abych mohla malou postylku pouzit pro treti, ale kdyz vidim jak je v ni spokojena (spi tam od miminka v pohode a rada), tak ju jeste nechame a poridili jsme zatim dalsi miminkovskou, presun mam v planu az pujde za tema dvema do pokojicku aj nejmensi a to pak asi jen prohodime deti, mimi pujde do te, ve ktere je ted druha a ona pujde do mimi, ze ktere se da oddelat cela jedna strana a az si zvykne, tak to vyjde tak akorat k pristim vanocum novou vetsi postel
20. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Synovi je 2,7 roku a stále spí v malé postýlce. Sice jsem chtěla už v létě koupit větší, ale nebyla kam dát, díky nedostatku místa a pak to zase brzdily finance, takže větší postýlku (ale jen tu 160 cm, delší se nevejde) dostane někdy v únoru... Hlavní důvod, proč ho už ale do větší postýlky chci dát je ten, aby si na ni zvykl a nebyl pak problém se spaním ve školce, kde se spí na lehátkách a ne v dětských postýlkách. ...Přecijen to ze začátku bude boj, aby šel spinkat a unsul a nelezl stále ven, hrát si a dělat všechno možné, než spinkat.
20. pro 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
syn ve svych 24m je stale ve sve postylce. ja v tom nevidim jakykoliv problem. mame 160tku, ma tam spoustu mista a je tam spokojeny a krasne spi. a ja zase vim,ze nevylejza a haja
neslouhlasim s nazorama, ze ve 2 letech je pozde. NENI pokud ma dite misto a vyhovuje to jemu i rodicum proc to menit???
20. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
můj syn má 2 roky a 2 měsíce a stále spí v postýlce, dokonce jsme koupili druhou postýlku pro druhého syna.... vyhovuje mi že z postýlky neuteče.... nedovedu si představit, jak bychom ho donutili aby zůstal v posteli.... velkou postel koupíme asi v době, kdy bude přes noc bez plíny.... jako odměnu pro velkého kluka... do teď spal i ve spacím pytli, teprve týden spí pod peřinou... byl na něj zvyklí a bez něj špatně spal a mě to vyhovovalo apoň nebyl odkopaný.... najednou si sám řekl, že chce spát bez pytle, tak dostal peřinu...
myslím že není kam spěchat....
23. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, diskuze pro mě. Davídkovi je 22 měsíců a plánuju přesun do velké postele.Jsem zvědavá, zda nebude utíkat a když,tak neva Osobně mi přijde v té malé postýlce už takový echt namačkaný, a to není žádný obr Hezké Vánoce
23. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme syna tedy ve dvou letech přemístili do postele, ale jen z toho důvodu, že čekáme další přírůstek a nechtělo se mi kupovat novou postýlku, když máme super válendu. Můj názor je, že pokud je dítě v postýlce spokojené a bez problému se do ní vleze, tak třeba do puberty
23. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla prcka přesunout tak v roce a půl a malou postýlku pak mít pro druhýho prcka. Mně přijde, že v té malé postýlce má už málo prostoru a budí ho, že se tam nemůže pořádně vrtět... Takže uvidíme, ale mám to tak naplánovaný, aby si na větší postel (dostane zatím taky tu 160) zvyknul, než bude druhej mrňous na světě
23. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
my našeho klučinu pesunuli ve 2 letech do veliké postele, a to hlavně kvůli tomu, že z postýlky vylézal a já se bála, aby nespadl a něco si neudělal, ale jinak by tam klidně ještě mohl být. Výhodu vidim v tom, že teď, když mu čteme pohádky, natáhnem se k němu, on vidí na obrázky a pak pěkně usne
23. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dceři je 2 a 3/4 a už budečm kupovat velkou. Nemám vyndavací příčky a on a sama nevyleze. Ráda bych aby si v noci sama došla na nočník a já kvůli tomu nemusela vstávat. Jinak je to drobek a v postálce by klidně mohla být dál.
23. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klukům je 2,5 roku, zatím mají postýlky a určitě ještě do léta je mít budou, pak uvidíme. Mají vyndavací příčky, takže si můžou dovnitř a ven, jak se jim zachce.
23. pro 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek