V noci křičí, dokud ji nevezmeme k sobě do postele

zuzanabatova
27. srp 2017

Dobrý den!Chtěla bych Vás maminky poprosit o radu.Mám 15mesíční holčičku a máme problém se spaním.Malou ukládáme v 8hod,usne v postýlce za dvě hodiny se probudí a křičí dokud ji nevezmu k sobě do postele a neležím s ní až do rána.Ráda bych,aby spala sama v postýlce.Děkuji za rady.

veri164
28. srp 2017

Ahoj nám se to stalo u jednoho z kluku skoro ve dvou letech. Malý z ničeho nic nechtěl spát sám a tak už rok od půlnoci spí s námi. Ještě že druhý spí sám.. je to asi období.zkousejte dál nechávat a uvidíte.preji hodně sil.

barbara04
28. srp 2017

ja spim s oběma 🙂 syn se budi ve 3 letech i 3x a pak vstává a jde ta mnou - vzbudí sebe i mne... spal sam ale v pul pate chodil za mnou do postele a pak se hodinu vrtel... takze takhle to je jednodušší...
ale muzes ji nechat usnout u vas a prenest pak nebo si pridelat postylku k posteli

panickatlamicka
28. srp 2017

@zuzanabatova tak udělej balkónek. Ona potřebuje cítit tvou blízkost.

macchig
29. srp 2017

Holky ja mám 2 a půl letého kluka, strašně dlouho trvalo, než se odnaučil kojení v noci a ted se mi zas začal budit s křikem tak 3x za noc, někdy i víc, většinou se utiší, kdyz přijdu a pohladím, ale většinou potřebuje blízkost a tak nakonec stejně skončí u mě v posteli..no pokud ne, tak v 6 ráno stejně přijde...takže tak..uvidíme, co z toho bude, každopádně jsem se ještě od porodu nevyspala...