Věčně hladové dítě. Nemám ho dokrmit umělým mlíčkem?

jirkulka
8. led 2010

Moc vás zdravím a doufám,že mi někdo poradí. Zároveň se omlouvám,jestli už tady takové téma je..Náš malý bude mít v pondělí 5. měsíců. Narodil se větší - 4kg a je od narození jedlík.Ale posledních asi 14 dní mi přijde, že je pořád nedojezený.Pořád kojíme a příjde mi,že ho mlíčko už nezasytí..Kojíme cca po 2,5h,ale někdy když je protivný a nic na něj nezabírá,tak mu dám napít a on saje jako divý. Z toho soudíme, že má málo. Jeho dr. tvrdí, že dobře přibírá, že na příkrmy je ještě čas,ale opravdu se mi to nezdá. Budí se mi teď i v noci co 2 hodiny a pokaždé pije. SIce jen chvilinku,ale o to hltavěji. Máte to některá taky tak..Myslíte, že mám melému koupit alespoň Nutrilon nebo Hami mléko a doplňovat tím kojení..Na nějaké mrkvičky a zeleninu ze lžičky se ještě necítím. V kojení chci ještě pokračovat,dokud ještě mlíčko mám. Brala bych třeba dvakrát denně mu dát na dokrmení to UM.

aponchie
8. led 2010

zkus hodne pit ,nahravat prsa teplou uterkou nebo osprchovanim teplou vodou jemnou masaz pred kojenim,zkus pit caje na podporu kojeni a asi nejvic je nocni caste stridave kojeni na povzbuzeni laktace.hodne uspechu 😎

beruska5
8. led 2010

teplá sprcha je super,mě ešte moje lékařka poradila meltu,piju ji prakticky od porodnice 3x denne,pak zásmažkové polévky,poradila mi taky nealkoholické černé pivo-prej je to velmi starej a dobrej recept na dobru tvorbu mléka ale ja to neskoušela lebo ho u nás neseženu.
Vyskoušela sem odsávačku tu uplne obyčejnou s lékarne za 70,-nic mi neteklo,od aventu pákovou taky mi nic nešlo,pak sem před dvema mesíci skončila v nemocnici s ledv.kamenem ☹ a tam mi pujčili na novor.odd.pístovou odsávačku od medeli,tá mi sedla super,takže po příchodu s nemocnice sem si ji koupila cez internet za 100,-od pani,nová stojí kolem 550,-.Za 5min 150ml MM
😉

aponchie
8. led 2010

melta je vytecna!!!!!!!!!!!me pomahala jak hrom piju ji od tehotenstvi ji nebo caro nebo v kaufu maji nejake Grande napoj ve skle za 35kc to same jak caro je to s hodne mlikem a bomba..

berus ja zkusila i medelu swing elektriku a prd 😲

whoknows
8. led 2010

Děkuju moc, zítra teda koupím meltu a uvidím😀 Když jsem byla malá, dělala mi jí babička k snídani a docela mi chutnala 😅 Kojící čaj si dávám, ale mám pocit, že nezabírá.

beruska5
8. led 2010

ja si delám kojíci čaj sama.V albertu i v jednote mají mezi kořením fenikl,pak kmín,majorán.Když mrnata nemají potíže s bříškem dám po pul lžičke s každého a vypiju 2-3xdenne,když mají nejaké potíže s kadením dám víc feniklu,když s větrama dám víc kmínu,a zabíra to
🙂