Vhodná matrace do postýlky a do cestovní postýlky

tuje
30. zář 2017

Ahoj maminky 🙂 potrebuji poradit ohledne vhodne matrace do postylky a do cestovni postylky. Koupila jsem v Ikee matraci z polyuretanovy peny ma 7 cm, myslela jsem ze ji dam do postylky..ale ted mi prijde nizka a nevim ani kvalitou jestli je to ok. Pak potrebuji matraci do cestovni postylky to jsem myslela ze koupim obyc..ale ted nevim jestli tu z Ikei nemam dat do cestovni a do postylky koupit nejakou "lepsi" ale nevim jakou..co myslite? Diky za rady...🙂

lmartinkova85
30. zář 2017

do cestovní postýlky jsem dávala tu z postýlky ;) výšku nevím ale byla kokosová..

michellefemme
30. zář 2017

Dobrý večer, cestovní postýlku jsme sice nepořizovali, ale do statické postýlky jsem vybrala matraci kokos-molitan-kokos rozměry 120x60x8 cm (odkaz: https://www.kukacka.cz/detska-matrace-120x60x8-...) a na matraci má ještě prošívaný bavlněný potah, aby to nebylo pro miminko tvrdé. Navíc jsme pořídili ještě hnízdečko, takže předpokládám, že to bude pro našeho plyšáčka komfortní poležení. 🙂

popelka1984
30. zář 2017

Já měla v klasické postýlce matraci s kokosovým vláknem a v cestovní postýlce obyčejnější.

smudlinka24
1. říj 2017

Nekde jsem cetla, ze se ty kokosy moc nedoporucuji, kvuli hygiene, nevim, do hloubky jsem nezkoumala. Celkove ve mne ale moc nebudi sympatie, poridili jsme 11cm penu z ikei.

michellefemme
1. říj 2017

Já naopak četla velmi doporučující stanoviska k typu matrace z kokosových vláken, jak z hygienického hlediska, tak z hlediska prosperity pro polohu páteře miminka. Tento typ matrace je populární.

smudlinka24
1. říj 2017

Po

smudlinka24
1. říj 2017

Popularni zajiste jsou. Odkaz na clanek: http://zena-in.cz/clanek/jak-vybrat-vhodnou-mat...
O duveryhodnosti informaci a zdroje at si kazdy udela usudek sam.

kristiin
2. říj 2017

ahojky, pro dítě je ta 7cm matrace z Ikee naprosto dostačující. Já už bych nekupovala matraci s kokosem. Ta kokos deska je pro dítě hrozně tvrdá, jako by spalo na dřevené desce. My koupili z jedné strany kokos a z druhé molitan a spí na té molitanové straně. Taky jsem to hrozně řešila a ted vím že tak do 2let je ta ikeácká naprosto v pohodě.

lmartinkova85
2. říj 2017

My měli kokosovou vrstvu uprostřed, asi 4cm nad a pod byl molitan, kupovana v prodejně pro miminka tvrdá rozhodne nebyla 🙂