• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrčící dítě. Víte, jak ho to odnaučit?

10. května 2010 
rimmel, jenze ty s tim zkusenost nemas, tvoje dite to nedela
8. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nervic :wink: ale place ak mu daco zakazem...a ak sa mylim o to tu ide ci ne? momin syn namiesto placu takto zavrci..ak to zle chapem tak sa ospravedlnujem :wink:
8. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas Sima sice nevric ale pejsky miluje... staci kdyz je slysi z dalky a hned zacne haf haf... posledni dobou taky leze a vyplazuje jazyk a jako pes a nosi nam micky v puse, protoze mu je aportuje uplne stejne souseduv pes :sweat_smile: :grinning:
nekdy je to mazec :slight_smile:
8. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, no super, tak ani v tomhle nejsme samy :slight_smile:
8. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to teda nikjak neresim, beru to jako hru, ktera ho prejde, kamen urazu bude az bude chtit psa koupit :sweat_smile: bydlime v panelaku a MM na zviratka moc neni :wink:
8. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
spis kdyz je nekde venku pes tak malyho musim desne drzet, on ma takovy ostych to jo, ale jak se otrka... jeste nechape ze u sousedu, u pradedy muze psa hladit a cizi ne.. :pensive:
8. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moje děti nevrčeli,ale jestli teda můžu napsat svůj názor,tak se stavím k názoru jonatanky a andu.kdyby moje děti vrčeli reagovala bych stejně :wink:
8. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuju.. podle me je taky pekna blbbost to uplne ignorovat... :rolling_eyes: maly mi tim neco rika a ja to budu ignorovat... :unamused:

S tema pejskama je to blbe no.. ja Danikovi zakazuju rasi hladit vsechny pejsky.. Ale je jeste maly a teprv zacal chodit takze se mi za zadny zatim nerozbehne... :slight_smile:
8. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje tchýně dává děsně ráda k dobru historku, kdy můj manžel jako tříletý chtěl jíst se psem pod stolem z jedné misky a když nepomohlo domlouvání, tak svolila a dala mu čistou kuchyňskou misku s těstovinama vesle pší, ale manžel i tak měl hysterák, mlátil hlavou do země, že to nééé, že chce jíst s pejskem jedno jídlo a z jedné misky, tak ho nechali :grinning: hele a přežil to a je úúúplně normální :grinning: :wink:
8. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak to vrcanie je jedovanie sa, tak to nieje odveci ignorovat.
8. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ygreen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my psa nemame... snad se nam to vyhne... :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
8. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
..s těstovinami vedle psí.... :sweat_smile:

mom. my máme 60kilové tele a mladej ho většinu dne ignoruje - taky výhoda proč mít hafana doma :grinning: a jak je velikej, tak ho mladej už od roka odrazí rukou, aby mu uhnul a nestrkal do něj :wink:
8. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že jen objevil něco nového, zajímavého, baví ho to, vidí že na to nějak reagujete, tak to prostě dělá :grinning: Ale on vrčet přestane, do puberty to určitě dělat nebude :wink: :slight_smile: Vždyť je to úplně malinký prcek, objevuje svět a až ho zaujme něco dalšího, tak si na vrčení už ani nevzpomene :sunglasses:
8. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ygreen tak to mas pravdu.. kdyz ho vidi porad uz mu neprijde tak zajimavy... :slight_smile:
Ale tveho manzela to chytlo az ve 3 letech,tak pockej..treba to jeste prijde... :grinning: :grinning: :wink:
8. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyz on uz to dela asi 3 mesice..... :sweat_smile: Ale jak sem se ted dozvedela tak to neni vubec dlouho,jsou i vytrvalejsi deti... :grinning: :slight_smile:
8. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak Tyna nam taky vrci, je to neco mezi tlacenim a vrcenim; silene zvuky i u toho rudne a pak nekdy i breci :confounded: :confounded: posledni dny to dela furt, leze mi to na nervy ale co to nejak preziju, horsi kdyz to dela venku, to vcera kamoska cucela ze co dela ta moje mala :astonished: :sweat_smile: :grinning: a to nevim co se ji nelibi; dela to i v naruci, pri kojeni, i vsude jinde :sweat_smile:
bohuzel nemam recept co s tim :confused:
8. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dagmarkaaa juu tak to se mi ale na vztekani nezda u tak maleho mimca.. :confused: nemuze ji bolet brisko a netlaci tak? Nebo prdiky?
8. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tady vrci spis starsi mimca :sunglasses: no doufam ze ji to nezustane :sweat_smile:
momin praveze kadi i prdi v pohode parkrat denne nemyslim ze ji boli brisko, to vim ze ji bolelo prvni mesice zivota ale to vypadalo jinak :frowning2: . mozna si tak trenuje jak vydava zvuky ale je to silene teda :sweat_smile: ; je fakt ze ted a psy ani tygry zatim nenapodobuje v 5 mesicich, nevi co to je :sweat_smile:
8. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mozna to nic neni kdyz ji nic neboli.. od zname mala taky tak nejak vzdycky vrcela...jen pak nezacla plakat,bylo to spis takove spokojene mrceni.... :slight_smile:
ted uz nevrci a vrcime pro zmenu my... :grinning: teda Danik na me.... :sunglasses:
8. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
dagmarkaaa - naše Kristýnka vrčí nebo vrčela už od miminka - teda já už si to moc nevybavuju, ale naše máti dycky hlásí - že uměla dřív vrčet, než cokoliv jinýho :sweat_smile: Vrčela, když jí něco nešlo - otočit se, sednout si, někam dolézt, byl to její způsob komunikace :grinning: Jinak byla celkem klidné miminko...Teda jako že se nevztekala, atd...

Teď si občas zavrčí na babičku, když jí něco zakazuje. Nebo něco bere. Jinak všechno prožívá - teda radost dává hlasitě najevo - pořvává po sídlišti, po obchodě - na lidi, zvířátka... Cokoliv - a existují lidé, které si tím absolutně koupila :grinning: :grinning: Třeba : jééééééééééé, hafíkkkkk, nebo - na mladýho chlapa - teda tak 38 - řve - jéééé, kuk (kluk), ci kuk - noo, mně to kolikrát moc vtipný nepřijde, vznikají trapasy, ale co... Nebo kámošku, kámoše, souseda - vidí prvně a chovej!! Většinou za účelem získání nějaké věci, které oni mají buď na sobě nebo po ruce :grinning: :grinning:
Když se zvedá ze země, nebo poponáší odrážedlo, tak zas ,,heká" jako námahou. Prej heká hůř jak starej fotr - mi bylo řečeno ...
Prostě vrčení, hekání, nadšený řev - je způsob komunikace. A podotýkám, že se i domluví... Teď vrčení ustupuje, tak snad se dočkáte i vy :grinning: :grinning:
Ale já z toho vědu nedělám - občas teda rudnu, když se u kámošky hrabe v hračkách a buď řve jéééé, nebo heká, ale co.... Kámoška dycky říká - jen jí nech, je vidět, že je spokojená!!! :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dítě štěká , sem tam jí z misky jako kočka, co krmíme na zahradě a oblíbenou hračku nosí v zubech :grinning:
9. kvě 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe - a myje si kožíšek a drbe se nožičkou za ouškem? :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
collette
tak daleko ještě nedošla :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek