• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zablácené boty dítěte. Jak ho dát zpět do kočárku?

28. října 2009 
návleky jsem vloni šila pro synovce,ale ne kvůli jejich fusaku, ale kvůli mýmu autu :grinning:
15. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
super tip holky :wink: , díkec
16. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
boty dolu
17. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
aponchie..u nás se obouváme s křikem, tak nevím jak by to bylo venku, když by chtěl zase s kočárku ven. Ty návleky jsou bezva :wink:
17. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak treba to ma nekdo bez kriku :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
My mame fusak ktory sa da odspodu odzipsovat, takze ked ma spinave nohy tak to otvorim a fusak ostane cisty :wink:
18. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme loni hóoodně využili fusak od Emitexu - dole se dá nastavit pro chodící děti, nebo se může spodní část odepnout a nechat nožičky volně :slight_smile:
18. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
My nebudeme pouzivat fusak, skor nanoznik a deku. Skusali sme to s fusakom, ale malemu sa tam nepacilo, a ta manipulacia, ked som ho davala dnu a potom von :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Beztak, deticky chcu bezkat a tak musia byt velmi teplnucko oblecene. Sa spotia, zase so fusaka, potom zase von ....... . Akurat tak na chorobu :confounded: . Ked este necupital, tak bol vo fusaku, ale vyberat ho z neho nebol dovod :wink: . Ja som spokojna s nanoznikom. Existuju aj univerzalne :wink: .
18. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
luckaz.ten je super, ale stejně se bojím, že mi jej malý umaže :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem,
já to už neřeším :wink: hlavně že mám dítě v teple :grinning: :wink: pro mně je priorita zdravý a bezpečnost :slight_smile:
21. říj 2009 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
21. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
návleky a už jen spodní díl fusaku a deka, případně nánožník :wink:
28. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja davam tie sustakove navleky co sa obuvaju v nemocnici... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek