Zablácené boty dítěte. Jak ho dát zpět do kočárku?

anka.
13. říj 2009

maminky, jak to řešíte - když máte dítě, které už chodí v blátě, sněhu a pak ho chcete dát zpět do kočárku? díky anka

soanpe
15. říj 2009

návleky jsem vloni šila pro synovce,ale ne kvůli jejich fusaku, ale kvůli mýmu autu 😀

pavlina05
16. říj 2009

super tip holky 😉 , díkec

aponchie
17. říj 2009

boty dolu

pavlina05
17. říj 2009

aponchie..u nás se obouváme s křikem, tak nevím jak by to bylo venku, když by chtěl zase s kočárku ven. Ty návleky jsou bezva 😉

aponchie
17. říj 2009

tak treba to ma nekdo bez kriku 🙂

blau
18. říj 2009

My mame fusak ktory sa da odspodu odzipsovat, takze ked ma spinave nohy tak to otvorim a fusak ostane cisty 😉

luckaz.
18. říj 2009

My jsme loni hóoodně využili fusak od Emitexu - dole se dá nastavit pro chodící děti, nebo se může spodní část odepnout a nechat nožičky volně 🙂

zdenocka
18. říj 2009

My nebudeme pouzivat fusak, skor nanoznik a deku. Skusali sme to s fusakom, ale malemu sa tam nepacilo, a ta manipulacia, ked som ho davala dnu a potom von 😝 . Beztak, deticky chcu bezkat a tak musia byt velmi teplnucko oblecene. Sa spotia, zase so fusaka, potom zase von ....... . Akurat tak na chorobu 😖 . Ked este necupital, tak bol vo fusaku, ale vyberat ho z neho nebol dovod 😉 . Ja som spokojna s nanoznikom. Existuju aj univerzalne 😉 .

pavlina05
20. říj 2009

luckaz.ten je super, ale stejně se bojím, že mi jej malý umaže 😅

eppik.m
21. říj 2009

ahojky všem,
já to už neřeším 😉 hlavně že mám dítě v teple 😀 😉 pro mně je priorita zdravý a bezpečnost 🙂

pavlina05
21. říj 2009

😉

iloha
28. říj 2009

návleky a už jen spodní díl fusaku a deka, případně nánožník 😉

bambulka026
28. říj 2009

Ja davam tie sustakove navleky co sa obuvaju v nemocnici... 🙂 🙂 🙂