Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jakou značku kočárku byste doporučily?

smudlinka2019
18. srp 2012

Maminky,mám prosbu.Jakou značku kočárku by jste doporučily?Nechci se tady pak ptát na každou značku kočárku,který se nám bude líbit 🙂 a jinak budu rodit v zimě,tak jestli i máte zkušenosti pak s jízdou ve sněhu 🙂

pettule
18. srp 2012

Myslím, že to je hodně individuální. Každý hledáme a očekáváme od kočárku něco jiného. Za mě jednoznačně I´coo Peak Air. Měla jsem pro první a mám i teď a maximální spokojenost. Neměnila bych. 🙂

martinakl
18. srp 2012

Presne.. kocarku je dneska tolik, ze si musíš nejdriv stanovit priority a pak teprve hledat 🙂 Ja jsem treba hledala lehky kocarek, korbu rozhodne vic nez 70cm (coz je dneska celkem bezne), hlavne do města, ale aby zvladl obcas i teren. A taky za slusnou cenu, to je taky dost podstatny parametr. Vybrali jsme Coletto Giovanni. Ale ještě nejezdime, tak zatím nevim, jestli jsme vybrali dobře 🙂 Tak hodne stesti a pevny nervy pro vybirani, ja z toho pak uz silela 😀

mafeska
18. srp 2012

Já si stanovila priority a to takové že kočárek musí mít 4 kolečka, přední otočné, nafukovací, musí být lehký a dobře ovladatelný, stanovili jsme maximální částku kterou do něj investujeme. A taky se mi musí líbit 😀 Vyhrál to kočárek značky X-LANDER. Vidim jich na ulicích spoustu, jsou oblíbené a až na houpající se korbu, což je prý u těchto kočárků běžné, jsem maximálně spokojená. Je spíš ale do města než do terénu.

mufinka26
18. srp 2012

za mě peg-perego GT-3 completo 😉 má prostornou korbu, můžeš si nastavyt odpružení kočárku, má zabudované dva držáky na lahev, lehké skládání, hlavně je pak i sporták hodně prostorný a dlouhý 🙂 má i velký a praktický spodní košík (dá se do něj snadno dostat i když je sporták úplně v lehu 🙂

climb10
18. srp 2012

Jojo, souhlasím s Peg Peregem GT-3.... nejlepší kočár co může být 🙂

marcelkap
18. srp 2012

Jedo Fyn 4DS - maximální spokojenost. Parametry nebudu rozepisovat, to si určitě najdeš sama 😉
A můj další favorit pro případné další miminko je Brio.

f.miracle
18. srp 2012

Jané Slalom jednoznačně. Ale s hlubokým se mi osvědčil i Bolder, někdo ho tady zatracoval, já měla tříkolku z kolekce 2008, rodila jsem taky v zimě a s kočárkem se jezdilo bezvadně a hlavně byla hodně prostorná korbička, takže se tam náš čtyřkilový chlapeček v pohodě vešel s fusakem i dekou, bohužel ale mají nepoužitelné sporťáčky a vajíčka, myslím ve smyslu extrémně malé velikosti, vajíčko jsme od této značky tudíž ani nekupovali a sporťák jsme nepoužili ani jednou, šli jsme pak do Jané Slalom...

monka1987
18. srp 2012

Kocarku je dnes na trhu tolik ze je nekdy az tezke vybrat ten nejlepsi 🙂
ja jsem kocarky stridala mockrat a z vlastni zkusenosti mohu doporucit znacku Quinny 🙂
momentalne mame doma dva, Quinny Zapp a Quinny Senzz, pouzivame oba, jsem maximalne spokojena,
preji at najdes take ten nejlepsi pro vas 🙂

iret
18. srp 2012

jj, každému může vyhovovat něco jiného...,
já nedám dopustit na Jané, měla jsem nomada - a najezdil toho fakt hodně, denně 3 hodinové procházky jako základ-v zimě,v létě,ve vánici,v závějích, v dešti......vyzkoušela jsem i slalom a taky bezva-jen o tom,kdo co raději, malou jsem vozila 3 roky a ani jednou jsem neměla pokušení koupit si jiný kočárek nebo golfky, to pohodlí jsem malé už nemohla vzít 😉

sammaelka
19. srp 2012

Za mně v každém případě Cam Cortina X3 Tris Evolution, mám ho už od září a ještě jsem nenašla kočárek, který by mne oslovil víc.
Jinak tady u nás je taky oblíbený Camarelo Q12, má ho sousedka co rodila v říjnu a kámoška co rodila v prosinci a obě si ho moc moc chválí.

kuratkol
19. srp 2012

Za nás jedině Inglesina Magnum. 4 kola, výborná na jakékoliv roční období i do terénu, trjkombinace. Velký koš na věci a nákupy. Houpací, upravitelná výška rukojeti. Neznám lepší kočárek. Dobřee se s ním dalo vyjet na jezdících schodech, kde nebyl výtah. Spousta kamarádek kolem si ho koupila a jsou s ním spokojené.

kotatko
19. srp 2012

Za mě Quinny Freestyle. Měla jsem kočárků víc, ale všech krom tohoto, jsem se ráda vzdala. Tento mi přišel super konfortní pro mne i pro mimčo.

popellka
19. srp 2012

Za mě taky jedině Inglesina Magnum!! Do terénu perfektní, lehoučký, velký koš, obrovská jeho přednost - je drndací!!!!, prostrorný - jezdily jsme v něm skoro do roka. mám ho schovaný na druhé mimčo a rozhodně bych jiný nechtěla! 😉

petrusew
19. srp 2012

já mám jané slalom pro 2011 limited - rodila jsem v zimně, v hluboké jsem měla beránkový fusak a úplně v pohodě. Malá v něm byl spokojená, vydržel nám do 5 měsíců - malá šla pak do sporťáku, ale pozor, vešla by se ještě teď, ale chtěla vidět ven a hodně se mrskala, tak mi už hluboká nepřišla tak bezpečná. Spor. fakt super. Lehoučký a krásně zvládá terén i sníh. Je to teda tří kolka, někomu nevyhovuje, mě ano. Otočím se s ním na místě, krásně a jednoduše polohovatelná zádová opěrka a skvěte řešená pláštěnka na spor. Autosedačka v kombinaci je perfektní, nemůžu vytknout vůbec nic. Chtěla jsem lehký, lehce ovladatelný, hodně cestujeme a fakt zvládnu složit a dát do auta úplně v pohodě sama.
Ale nejdřív bych si na tvém místě sepsala, co od něj chceš a očekáváš a pak hledala. Přesně to jsem udělala a jsem spokojená. MMCH na Jané je strašně málo reklamací - což mi potvrdila paní v obchodě, taky mi rozmluvila Peg Perego GT3 completo - je těžký a na časté cestování autem to prý taky není. Ale - má velký košík pod kočárkem...což jsem nepovažovala za nutné....

ba0terka
19. srp 2012

Za mě jedinně X Lander.. Máme X3 z roku 2010 barvy Ocean a pro nás je to ten NEJ kočárek... Nafukovací kola,je lehký,krásný,snadno složitelný a hlavně má velká a pevná kola,nechtěla jsem aretační... a cena taky vyhovuje 😎 Bohužel už se místo X3 dělá myslím X1... je hodně podobná,ale přesné rozdíly nevím 😅

cutce
19. srp 2012

perfektni je concord fusion 😀

rory_g
19. srp 2012

Včera jsme byli u známých s 3. měsíčním chlapečkem, mají Adamex Zeix, je lehoučký, prostorný, nafukovací kolečka...hledala jsem ho na netu a vypadá dost dobře 😉 Jinak já mám vyhlídnutý Dada Paradiso, ale naživo jsem ho ještě neviděla.

nikoletka77
19. srp 2012

CasualPlay S 4, sjme s ním maximálně spokojené 🙂

elana
19. srp 2012

budu opakovat x příspěvků nade mnou: při výběru je bod č.1 stanovit priority a potom vybírat, dost se tím výběr zúží. Např. pro mě byla priorita č. 1 sedačka posaditelná na oba směry (vozím a hodlám vozit malého čelem k sobě, povídáme si, ukazuju mu), případně přehazovací rukojeť-a tím najednou vypadlo moře kočárků (např. zde vychvalovaný Peg Perego GT3, většina modelů Jané, Casualplay aspol.). Priorita č. 2, kvalitní zpracování, robustní materiál, žádná souchotina.

výsledek: Hartan Topline S. Jezdíme 14měsíců a spokojenost stále maximální.

schnek
19. srp 2012

je třeba si říct, co od kočárku očekáváš. S prvním jsem vůbec netušila a vybrala polskou čtyřkombinaci - katastrofa (těžkej, těžko ovladatelnej, mizerně skladnej, přehazovací rukojeť na prd - vůbec mi nešel s přehozenou uvézt atd.), po 3m šel. Vybrala jsem si Xlander XA a dojezdila s ním, ale znovu už bych si ho taky nevybrala - korbička se kinkala, sporťák nešel otočit do obou směrů, byl hodně otveřenej na zimu a přední kolečka klepala. Na druhýho jsem si vybrala Mikrus alu sprint. Vždycky se mi líbily kočárky Mutsy, ale byly moc drahý. Spokojená jsem byla moc, odjezdila jsem s ním i třetí. Chybělo mi u něj akorát polohování v hluboký korbě a plynulý polohování sporťáku (oboje už u nový kolekce je). Maximálně mi vyhovala možnost mít otočnou nápravu nebo to bloknout a mít tím pádem klasickej 4kolečkovej kočárek. Mít další, jen ho vyměním za ten novější vychytanější 😉 Na zimu bych hleděla na to, kolik je u vás sněhu - jestli dost, nebrala bych 4kolovej kočárek (s 3kolkou budeš sněhem rvát 3 stopy) s normálníma (nedvojitýma - opět rveš více stop) většíma kolečkama, ať se pak ve sněhu nenadřeš. Počítej, že s váhou kočárku + váhou dítěte projíždíš sněhem - s miminem je to ještě celkem ok, ale když tahneš 10-15kg ročního prcka, už to není nic moc) 😉

justinna
19. srp 2012

Spolehni se na sebe a svůj instinkt...My máme Bébécar Stylo class, od kterého nás spousta lidí odrazovalo...zvládnul s námi tůry v Krkonoších a každý den s ním chodím od sedmi do šestnácti kilometrů a je úžasný...Krásné zpracování, velká korba, super kola, aretace a je to vysoký kočár, takže u něho nejsem, jako polednice...Nedej na módní trendy, ale na kvalitu a provedení...Třeba vychvalovaná Teutonka je dle mého levný šusťák s plastem...

ja.na81
19. srp 2012

Teutonia Fun System (ne klasicka korbicka ale vlozna taska) - chtela jsem lehky, sedacku pro i proti smeru jizdy, predni otocna kolecka, dostatecne skladny (meli jsme tehda male auto), vloznou tasku jsme vybrali proto, ze jsme bydleli ve 3. patre, kocik jsme zaparkovala v prizemi a mimi vynesla v tasce. Vybirali jsme dlouho, ale nasli jsme pro nas ideal 🙂 Pouzivame 2 roky a za par tydnu v nem bude uz druhe mimi 😵

kamimik
20. srp 2012

Maximální spokojenost s Teutonií, krásně projede jakýkoliv terén, výborná manipulace i skládání.

moruse
23. srp 2012

Já si před lety vybrala Mutsy a teď ho budu vytahovat znova. Mám podvozek, co se pohybují zadní kolečka (dá se zaaretovat). Takže na jízdu po hladkých cestách super. Do lesa zaaretovat a velká nafukovací kolečka zvládnou vše.
Byla jsem v obchodě, zkusila se jezdit s hodně kočárky a tohle byl vítěz. Skládání do auta super.

Sem začni psát odpověď...

Odešli