• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začal někdo s příkrmy před ukončením 4. měsíce?

19. prosince 2014 
treba v Plusu maji spoustu Bio zeleniny i ovoce... kazdy si muze vybrat co chce, a z ceho myslis ze se delaji sklenicky???
7. led 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
normální skleničky se dělají určitě ze zeleniny, ale jsou pod dohledem a nesmí obsahovat nadlimitní množství dusičnanů, proto se ptám
7. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky nakupuju normálně v krámě a nekupuju ani Bio, nikdy nevíš, jestli to Bio je vlastně Bio a nikdy nevíš, co se dává do skleniček. Teď teda kupuju mraženou zeleninu Baby Mix Mochovskou, malá jí miluje a je v ní všechno , co je potřeba.
7. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
andy od kolika měsíců jsi jí začala dávat?? Vypadá dobře :grinning:
7. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taky jsem o tom přemýšlela. Zatím jsem jí mrkvičku dělala domácí, máme ze zahrady a brokolici a špenát jsem jí dala ze skleničky, teď jsem koupila v obchodě a zkusím ji uvařit. Přišlo mi, že to ze skleničky jí víc jelo. Asi budu mít něco v zásobě ve skleničkách, když budu líná a jinak se budu snažit vařit.
7. led 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ty sklenicky jsou fajn treba ted ovoce - nesezenu ani broskve ani svestky ani merunky a tak... a kdyz se nekam jede nebo nouzovka kdyz mam litani a nestihnu uvarit - to s tim pocitam ale jinak ne... porad moc neverim tomu ze to neni uplne bez konzervantu - kdyz to ma takovou trvanlivost a doma aspon vim co si tam dam....
7. led 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
nehlede na cenu... kupovala jsem ted svestky - kvuli kadeni :sweat_smile: a toji cca 28Kc, kdyz koupim mrazenou kukurici, spenat, brokolici atd... tak to vydrzi na nekolikrat, a zas takova prace mii to neprijde
7. led 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
evikuu, tu zeleninu dávám asi od šestého měsíce
7. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasan-díky :grinning:
7. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika6e a co tedy píše o příkrmech před ukončeným 4. měsícem? Děkuji za odpověď
24. lis 2014 ve 20:54  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@monika6e a co tedy píše o příkrmech před ukončeným 4. měsícem? Děkuji za odpověď
@evikuu kolik je Verunce? :slight_smile:
24. lis 2014 ve 20:58  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzmilka. Nevím, jestli vam někdo zareaguje, diskuze je stara už 5 let:slight_smile:
19. pro 2014 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek