Zdeformované palečky na rukou z neustálého ocumlávání

freesia87
31. pro 2018

Mám 7.měs. syna, ještě zoubky nemá, ale do pusy stále něco strká. Nejradši své prstíky. Zjistila jsem, že má palečky už trochu deformované, co s tím? Dám mu hračku a chvíli jí v puse cucá, ale přestane ho to bavit a zase si tam strká palečky nebo ostatní prstíčky. Co s tím?

hezz17
31. pro 2018

Zdeformovane jakým způsobem?

zrzeckas
31. pro 2018

Dudlik si zkusila?....... Najit treba, co nejvic podobny paleckum, jestli by ho slo tak zmast..... Jestli kojis, nemelo by to nicemu vadit segra taky koji a dudlik male dava

preiba
1. led 2019

@zrzeckas dudlík mi nepřijde dobre reseni, já bych ho svému dítěti nikdy nedala, přijde mi to zbytečné mu tvořit takový návyk. Navíc jestli jde o dásně, o zoubky, tak dudlík nemá smysl, hned se znici když do něj bude kousat, navíc při stisku je měkký, palec nemění tak tvar a měkkost...

Zkus najít takové kousátko, které bude podobné tomu palci svou tvrdostí. Mému synovi vyhovovala mrkev z lednice když byl malý a rostly mu zoubky.

ariadna12
1. led 2019

Doporucuji silikonove kousatko nebo silikonove kojici korale/naramek.

freesia87
autor
2. led 2019

Dekuji vsem za rady. Maly ma dudlika obcas,ale uz si s nim spis hraje. Vystrci ho z pusy a prohlizi si ho. Co se tyce koralku, mam doma silikonove, ale ty ho vubec nezajimaji, i kdyz mam vice tvaru, velikosti i barev. Kousatka mam doma asi tri, ty vzdycky cuca chvili a pak zas zahodi. Jedine me napada vyzkouset teda tu mrkev...