Žilky na víčkách. Ztratí se to?

many1
9. led 2011

Ahoj holky, mám 3 měsíčního chlapečka a asi měsíc po porodu se mu na víčkách objevily fialové žilky na víčkách. Myslíte, že se mu to ztratí? Je fakt, že má světlejší pleť, tak třeba v létě až trošku ztmavne tak to nepůjde tak vidět. Nevypadá to moc hezky, když má červeno-fialové očička....Máte s tím někdo zkušenosti? Díky moc.

weri1
9. led 2011

my ty žilky máme, ale víc neporadím

petule12
14. led 2011

@many1 - taky máme žilky na víčkách, teda jenom jemné. Asi je to normální. Dr se nad tím nikdy nepozastavila.

many1
autor
17. led 2011

no my to máme právě hlavně nad víčkama a jde to docela dost vidět na denním světle. On má celkově světlou pokožku a do toho fialové oči. No hrůza 😀 Doktorka říkala, že to jde když tak upravit laserem, ale to semi fakt nechce.

weri1
17. led 2011

@many1 myslím, že je malinkej na nějaký zákrok. uvidíš že se to spraví

many1
autor
18. led 2011

určitě mu to odstraňovat nechci. Spíš mě jen zajímalo, jestli s tím nemáte zkušenosti jestli se to časem nějak spraví, protože se mu to spíš zhoršuje. Je to naše bledulka. Ale díky moc 🙂

weri1
18. led 2011

aha, my to máme hodně jemný

klar_jana
19. led 2011

Také máme, bude nám půl roku a ještě na vánoce moje sestřenka prohlásila, že Vojta má křečáky na víčkách🙂 teď skoro měsíc po vánocích se mi zdá, že to ustupuje. Dr. se nad tím taky nikdy nepozastavovala.

many1
autor
24. led 2011

no přesně, vypadá to jak křečáky 😀 Si říkám, že až bude větší a bude mít silnější pokožku, tak se mu to upraví, nebo až nám v létě trošku ztmavne od sluníčka 😎