Dětská obuv z H&M. Máte zkušenosti?

bamimi
29. pro 2019

Prosím o zkušenosti s obuví z H&M, líbí se mi tam boty pro dceru(tenisky) už nosí vel.29/30 a ráda bych znala vaše zkušenosti , zda vydrží. Dcera má totiž úzkou nohu a sedí ji boty typu geox nebo superfit, ovšem ty ceny jsou šílené, tak jsem koukala do H&M a některé se mi tam líbí ale nevím jaké jsou i ze zdravotního hlediska. Dcera by je měla i do školky. Tak nevím zda investovat opět do těch co máme ozkoušené nebo vyzkoušet tyto. A navíc by dcera chtěla s ledovým královstvím. Za rady a popř. tipy moc díky

jajanek
29. pro 2019

Já bych nekupovala pokud v nich má chodit často, občas kupuji jejich baleríny, ale jen kvůli ceně a protože je dcera vezme dvakrát na nohu na pár hodin (besídka atp.) Šetřit na botách se nevyplatí.

lenoulinkaa
29. pro 2019

@bamimi boty v těchto řetezcich bych nebrala. Já si radši počkám na slevu v geox, když mají 50 %. Nebo se dají koupit u za dobrou cenu třeba na zalando.

gajdosovag
29. pro 2019

Tenisky z H&M jsem měla pro syna 2x a pokaždé během pár nošení sešláplé podrážky, ale opravdu hodně... nikdy více

jjasmina
29. pro 2019

Nevim sice co se kvality týče ale co třeba CCC nebo Deichmann?

antoinet
29. pro 2019

Otresna kvalita, boty vylozene na paradu.

bamimi
autor
29. pro 2019

@lenoulinkaa
@gajdosovag
@jjasmina díky za odpovědi, koukala jsem teď na eshopy a viděla i nějaké slevy na geox tak radši připlatím

fiiif
30. pro 2019

ahoj, my v tomto obchode nakupujeme pravidelne, jak boty pro syna (3roky) tak i pro nas dospele a vždy jsme byli spokojeni. většinou koukáme po slevach a výprodejích, stejne jako třeba Daichman, nebo CCC