Nesplněný dětský / pohádkový sen.

adam_malypan
14. kvě 2015

Milé dámy, máte nějaký nesplněný sen? Je něco, co jste si například jako malé díky nějaké pohádce přály a ještě se vám to nesplnilo? Co to je? A myslíte si, že se vám to někdy splní? V naší pohádce je zajímavé, že i když byl Malý Pán se vším spokojený, objevilo se něco, co mu následně nedalo spát a díky tomu se vydal na cestu, při které odhalil i řadu dalších překvapení... A mimochodem snem producenta, režiséra, scénáristy, i ostatních členů štábu, bylo vytvořit celovečerní (loutkový) film 🙂.

jajinka25
15. kvě 2015

Úplne jsem si vybavila co jsem si přála, kdyz jsem byla mala jsem si vždycky taaaak mooooc přála mít přívěsek krtecka byla to takova železná placicka ve tvaru krtka a krtecek v ni byl normálně barevný , psala jsem o to i jeziskovi 😵 ale dárek nikdy nedorazil ☹ mám ten vzhled privesku porad v očích 😵

indy2
15. kvě 2015

Jako dite jsem si prala uhanet na koni vysokou rychlosti uprostred prirody..i se mi o tom opakovane zdaly sny, ktere byly jako zive a ja si to prala zazit skutecne. Kolem koni jsem se jako mala mela moznost pohybovat, ale na trysk uprostred rozkvetle louky nikdy nedoslo 🙂 ale verim, ze tento sen neni uplne nerealny a treba se k tomu jednou dostanu 😵

adam_malypan
autor
15. kvě 2015

@jajinka25 a myslíte, že je ještě dneska někde k sehnání? Možná by stále za to splnit si tento sen 🙂

adam_malypan
autor
15. kvě 2015

@indy2 koně jsou úžasná zvířata! Minulý měsíc jsme byli s přítelkyní na koních u mojí kamarádky kousek za Prahou a moje přítelkyně jezdila. Dostala se až do cvalu. Vy ale nejspíše mluvíte o trysku, že? To je pak rychlost... Jak píšete, také se myslím, že je to splnitelný sen. Přeji Vám mnoho odvahy si to splnit 🙂

jajinka25
18. kvě 2015

@adam_malypan podobné určitě když je vidím v obchodě tak si vždy vzpomenu 😵