Randění v roce 2017 🙂

mivaka
16. led 2017

Mému synovi je 18...je dospělý 🙂 Je v maturitním ročníku a má slečnu. Slečně je 16 let. Asi už jsem stará, ale randění v jejich podání probíhá tak, že jsou oba buď u nás doma anebo u ní. Připadají mi neskutečně líný :D Jsem divná já nebo oni? :D

marton
16. led 2017

@mivaka Ahoj, ale jo je to normální. Záleží kde bydlíte. Jaké jsou finanční možností dětí. Něco jiného bude asi randění na malém městě nebo vesnici, něco jiného ve velkých městech.
Když je teplo, také je možností víc. Ale jinak se dost mladých courá po obch. centrech. Kina jsou poměrně drahá, co si budeme povídat, do kaváren se také nedá chodit pořád.

nutricnihodnota
16. led 2017

No, asi taky záleží, co dělají, když jsou u vás? Jestli se celou dobu válí v obýváku na gauči a čumí na bednu, tak jo, jsou divný. Jestli jsou zalezlí a zabednění v pokojíku, tak bych se o ně zas tak nebála 🙂

mivaka
autor
16. led 2017

@nutricnihodnota Zalezlí v pokojíčku :D Asi to beru podle sebe, že jsem stále někde byla 🙂

mivaka
autor
16. led 2017

@marton My jsme se přestěhovali z Prahy do Říčan. Do školy chodí do Prahy a holčina je z Prahy. Říkám si že takhle alespoň vím, že nedělá žádné koniny, ale...prostě on už nechodí ani na brigády, aby mohl být zalezlý doma. Vím, že dnes všichni komunikují přes fcb ale připadne mi to takové bez života.

evik19
16. led 2017

@mivaka Mně přijde docela normální, že chtějí být pořád spolu, když jsou zamilovaní a je jim zatěžko i jít na brigádu. My jsme to s manželem kdysi řešili tak, že jsme si brali brigády společně. Ale jestli opravdu společně nechodí jinam než domů, tak to je teda fakt dost nuda i v té největší zamilovanosti. Možná nemají dost peněz na jiné aktivity a společné kamarády?

mivaka
autor
16. led 2017

@evik19 Myslím, že peněz mají dostatek. Už i proto, že si dokáže syn šetřit. O kamarádech to také není, ty u nás také prolínají. Asi jsem už vážně stará. Mě prostě styl prováleného víkendu připadne hrozný :D