Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

ABKM a mléko po roce

pajahudkova
22. lis 2017

Prosím o radu, dcera má podezření na ABKM, do roka ted pila Nutrillon Alergy Care 2 na předpis, teď jí je 13 měsíců, prosím jaká jiná alternativa toho mléka je po roce, když Nurillon Alergy Care není 3, díky moc za rady.

ladako
23. lis 2017

To by vam mela poradit detska doktorka,ne? My jsme ho meli na predpis a v 8.mes. jsme byli na krvi a vysledek byl negativni a provedli jsme test s jogurtem a mala zadnou reakci nemela,tak jsme presli na normalni nutrilon 3. Vy mate ABMK potvrzenou? Byli jsme na alergologii.

lavenderl
23. lis 2017

Ahoj,další není, tu dvojku můžeš brát tak.dlouho,jak bude potřeba. Ale měli byste v roce vyzkoušet zařadit nějaky mléčný výrobek, nebo dát dávku klasického mléka. Pokud je jen podezření, tak se to dělá normálně doma, bez dohledu lékaře a uvidíš. Malý měl od tří měsíců a v rice začal bílými jogurty, které snášel v pohodě a od 14. měsíce už ji vše normálně a má obyč mléko.

pajahudkova
autor
24. lis 2017

Díky za rady, už zařazujeme, bílý jogurt snese, ale když vyzkoušíme obyč mléko, vždy se po pár dnech objeví hlenitá stolice, tak jsem právě v rozpacích, že jogurt jsme zkoušeli cca dva měsíce, reakce žádná a mléko zkoušíme a vždy toto, tak jsem v rozpacích.

lavenderl
24. lis 2017

@pajahudkova A jakou máte značku mlíka? 😀 U toho jogurtu je to právě těžší, protože ho docela snáší i tak. Ještě můžeš zkusit třeba lucinu. 😀