Beba, Sunar, Nutrilon. Které je nejlepší?

iira
19. říj 2011

ahojky devcata ,asi budu muset i sve 2 ditko zacit dokrmovat UM a tak se chcii zeptat na vaše zkusenosti ,ktere si myslite že je mliko lepsi a treba i jaka je cenova relace techto mlicek .

karoli87
4. črc 2017

@barb86 máš třeba fenyklový od 1tydne. Tehdá sem kupovala v lékárně.

michaela6599
4. črc 2017

@kaja2016
Nemyslím si že je to ideální řešení zkoušet na sobě to co sedne tobě nemusí sednout miminku sice je to miminko ale každý člověk je jiný to je stejné

baris
4. črc 2017

@barb86 starší dceři do ukončeného 4 měsíce fenyklový, mladší dceři heřmánkový (po fenyklovém se mi celá obsypala). Poté už ty ovocné (taky granulované pro děti).

kaja2016
4. črc 2017

@michaela6599 někdo mi to poradil, myslím, že zkusit se může všechno. Každopádně to už byl hodně starý příspěvek, od té doby jsme změnili pediatr a, protože ta původní nás nechtěla poslat na alergologii ani neřekla o možnosti cvičné nasadit Nutrilon alergy care při exemu. Dcerka má alergii na kravské mlíko.

lada34
15. črc 2017

Ahoj holky. Jsem nešťastná, že týden po porodu nám nejde kojit. Mám hrozně málo mléka a malou nebaví tím pádem sát, protože je to pro ni náročné a vydrží jen chvíli a pak už je jen křik. Takže už v porodnici musíme přikrmovat a mě to hrozně mrzí a trápí, že jí nedám to nejlepší 😢. I když odstříkám, tak je toho s bídou polovina porce co malá potřebuje 😕. Dá se nějak pomoct s přibýváním mléka? Tady v nemocnici dokrmují hipp 1. Asi v tom budu pokračovat, protože není dobrý to měnit. Tak myslíte, že je to dobrá výživa? Děkuji za rady...

karoli87
16. črc 2017

@lada34 ahoj, já měla stejný problém, malému se nechtělo a dokrmovala sem od začátku, v nemocnici měl bebu, jenže já si toho nevšimla v papírech že to tam je, tak sem koupila Sunar, teď ho botonoval takže sem koupila Nutrilon a dobrý.. teď sme přešli na bebivitu a pohoda. A to sem se snažila jakkoliv abych měla víc mlíka ale jemu se nechtělo, po 7t už byl jen na um. Zkusila sem i laktační poradkyni tak ju zkus taky, dala mi cosik na podporu..ale to mě přišlo že mě bohužel nepomohlo... S hippem zkušenost nemám, tak ti v tom neporadím...

soniacer
18. črc 2017
Uživatel soniacer je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od soniacer.

A dáváte complex nebo premium ? Taky teď budeme přecházet na sunar, ale nevím, jaký zvolit.

slavicek14
13. srp 2017

Ahojky, ja musela přestat kojit ca v 6 měsících kvůli mým zdravotním problémům. Mam druhé dítko. Syn byl kojeny do osmi měsíců. Pak jsme zkoušeli různá mlíčka a nakonec skončili u sunaru. Teď po devíti letech jsem u dcery taky zkoušela. Sunar opět super jen je dost sladky, Hami na spokojené bříško dobrý ale dělají se hrudky. Nutrilon nám nechutná. Bebavita se hůř rozpouští vzhledem k tomu ze malá vypije skoro studené mlíčko. Teď zkoušíme týden Bebu opti pro a mužů říct ze skladování v origoš pixle super, je jemná a krásně se rozpouští i ve vlažné vodě. Nemáme po ní bolení ani zácpu ani průjem. Není tak sladká a malé přes to chutná. Je pravdou že cena je trochu vyšší, že při té spotřebě jakou máme se celkem prodraží. Možná bych ocenila i kdyby bylo na výběr z víc příchutí. Každá maminka chce pro svoje prcky to nejlepší, ale co si budeme povídat cena taky hraje roli. Ať nám ty zlatíčka hezký rostou a ať jim chutná ☺

lada34
13. srp 2017

Děkuji ☺. My byli nejprve na Hippu. Z toho ji ale trápilo bříško a nemohla se sama vykakat, pokud jsem jí nedržela nožky. Tak jsme zkusili teď to bude asi deset dní Amilk a ten určitě pomohl na prdíky a kakání a vše jde samo. Jenže jí moc asi nechutná a nevypije co by měla a trochu po něm odblinkává. Šla nám s váhou dolů 😢. Takže teď půjdu k doktorce se poradit a budeme muset opět zkusit něco jiného 😔

jaydeesek
27. srp 2017

Ahoj, já přestala kojit teda na roce , nechtěla jsem aby mi prcek hrabal ve vystřihu a musím říct, že rychle pochopil flaštičku a hlavně mi začal pořádně spát...jinak začínala jsem Hippem, ale někde jsem četla, že tolik nezasytí, tak jsme zkoušeli Sunar , ale stolici měl několikrát za den až měl z toho červený zadek...nakonec jsme zkusili Bebu comfort a s tou jsme zatim nejspokojenější. Rychle se ve vodě rozpouští, není tolik sladká jako třeba Sunar, ale chuť má dobrou a prckovi chutná. Stolice je také několikrát denně, ale zadeček je v pořádku. Takže u Beby zůstaneme, dále experimentovat s jinými mléky nebudu. 😉

lada34
30. srp 2017

Tak jsme dali mlíčko Bebu optipro1 a myslím, že jsme dobře vybrali a mlíčko jí moc chutná a kaká i prdí normálně, takže ji bříško zatím netrápí 🙂. Roste nám pěkně jak má, tak snad bude vše v pořádku. Prso jí dávám jen pro ten pocit, že se na chvíli přicucne, ale na jídlo to bohužel nemá a odstíkávám už jen trošky a má pouze jednu porci za den ode mě 😒. Tak snad i tak bude maličká zdravá a spokojená holčička...

katysouky
30. srp 2017

@lada34 , zkuste si zavolat LP přes www.mamila.sk, dokrmovat cévkou a stimulovat tím pádem prsa a bylinku Moringu, ale to Vám doporučí ta LP. 🙂

pasiba
30. srp 2017

Tak ja patřím jako jedna z mála k tem co větě MATERSKE MLÉKO JE PRO MIMINKO TO NEJLEPŠÍ nevěři. Miminko muže byt dokonale spokojene i s umělým. Moje dcerka mela od tři týdnů BEBU a není schopna dostat ani rymu a kašel 😀 moje mladší dcera mela neštovice a ani to nechytla. Je Krásná a ve skole neskutecne chytrá a bystrá. Kdybych ji cpala svým mlékem po kterým mi nepribyvala tak by dnes možná ani nežila. Takže se rozhodne neboj, že uměle mléko by byla špatná volba. Důležité je spokojené dite 🙂

lada34
1. zář 2017

Já si to také myslím. Byla jsem z toho neúspěchu a křiku malé akorát nervózní a smutná. Teď jsme spokojené obě dvě, malá napapaná a já v klidu, že malá roste. A užíváme si teď jedna druhou, smějeme se, vykládáme 😊. Tak věřím, že budeme zdraví a spokojení v životě i nadále...😉. Budu se to pak snažit vynahradit vařením příkrmu doma jak už budeme moct 🙂

katysouky
2. zář 2017

Já jsem stejného názoru, první syn mi vyrostl na Hami a je silný a sportovně nadaný a druhého syna již také dokrmuji ve 2,5 měsíce, kojení je fajn, ale ne za každou cenu, nejdůležitější je spokojené miminko .-)

vrana80
19. říj 2017

Myslim ze najlepsie je take, co sadne babatku a chuti mu 🙂 Pri mladsej dcere to trosku trvalo kym sme nasli mliecko co jej chuti, teraz pije Amilk bifido 3 a ine nechce. Uz by sme pomaly mohli prejst aj na kravske ale to jej nechuti 😀

terca01
26. říj 2017

Ahojky, vyvedu tady nektere z omylu. Koukala jsem na Dtest na UM a opravdu jsem se zhroza! Svemu synovi jsem v dobrem a drahem umyslu kupkvala cely rok Nutrilon, chutnal mu vse ok. Ale dle testu skoncil s 53%... Viz obrazek dobra mleka na prvnich pozicich..

ketuli
6. srp 2020

Ahoj holky malá má měsíc přišla jsem o mléko a jsme na umělém mléku jskoušely jsme Sunar premium, Nutrilon a tet má HiPP 1 a jak má prdíky tak dost tlačí a při kakání taky tlačí že sebou dost mele někdy ji to nejde nevím co jí davat