• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolení bříška po umělém mlíčku. Je to možné?

20. ledna 2012 
Je možné, že má naše 10 měsíční Isabelka bolení bříška po UM? Druhý den odstavuji nasadila jsem UM - Nutrilon do teď v pohodě,ale najednou se vzbudila s hrozným pláčem, myslím, že jí bolelo bříško.. setkali jste se s tím někdo??? :unamused: díky
19. led 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Opravdu nikdo jste se s tím nesetkali? :confused:
20. led 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labelaisabela tak samozřejmě je to možné. Máte v rodině nějaké alergie (i sennou rýmu třeba, na včelí bodnutí atd.), ekzémy nebo astma?
20. led 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no přítel je alergik vždy na jaře a na podzim rýma, kašel...myslíš že by to s tím souviselo? :astonished:
20. led 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luthien.k no přítel je alergik vždy na jaře a na podzim rýma, kašel...myslíš že by to s tím souviselo? :astonished:
20. led 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labelaisabela ano, souviset to může, a to takto: děti rodičů s projevy atopie (co mají nějaké alergie, astma, ekzémy) si ve svých genech nesou také dispozici k těmto projevům a první alergeny, se kterými se dítě setká a je na ně citlivé, jsou alergeny potravinové. Potr. alergeny přecházejí do MM a hlavním z nich je bílkovina kravského mléka, která často dráždí i děti nealergické, prostě jak je to malé trávení nezralé, tak i když se jí tam přes MM dostane velmi málo, tak vadí. Je důležité podpořit správné osídlování střev prcka těmi správnými bakteriemi, které umí s tolerancí těch cizorodých bílkovin z matčiny stravy hodně udělat. Platí, že zdravá střeva matky = zdravá střeva dítěte.
Za mě tedy: ber probiotika, nejlépe Probiosan, vynech na 14 dní ze svého jídelníčku mléko a veškeré mléčné výrobky i ty, co mléko obsahují (sušenky atd.) a taky ovčí, kozí a sóju. Kvůli vápníku si kup Biomin H a reis drink calcium z DM drogerie. Hodně tím pomůžeš dát se střívkům prcka do lepšího pořádku. Nepřeháněj to ani s konzumací vajec, ořechů, pšenice, ryb... Na vyprdění je dobrá bezplenková komunikační metoda :wink:
Jinak Ti tu budou všichni radit nejrůznější kapičky, masáže, pecičky atd., ale nic z toho neřeší příčinu potíží, ale jen zmírňuje následky.
20. led 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labelaisabela jéé, já tu odpověď myslela na jiný problém, promiň, to se Tě netýkalo, to se týkalo kolik při kojení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Nicméně i u vás je možný problém alergie na bílkovinu kravského mléka. Kdyby se to opakovalo, tak bych dala Nutrilon alergy care nebo Nestlé althera.
20. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luthien.k :slight_smile: nic se neděje... a díky za radu :slight_smile: zatím to vypadá zas dobře, je možné že se jenom večer moc napapala a prostě jí to nesedlo :unamused: tak snad už to bude oká :wink:
20. led 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@labelaisabela snad to tak bude, budu držet pěsti :slight_smile:
20. led 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek