Jakou savičku pro UM proti blinkání?

sonacha
25. srp 2017

Hezký den,
dcerka (3 týdny) blinkala um, pořídili jsme Nutrilon AR. Ale je tak hustý, že to savičkou 0+ neprotlačí. Neřešil, prosím, někdo???? Děkuji. Používáme lahvičku od Aventu a savička pro starší dítě to neřeší, dírky také malé, jen jich je víc.

jahodnice
25. srp 2017

Ja pouzivala lahev mam anticolic.

sabyv
26. srp 2017

Vyzkoušeli jsme hodně lahviček, nic nepomohlo...až změna UM, Hami pro citlivá bříška...

mku
26. srp 2017

Nam pomohla taky zmena mlika. Jsme na Hippu a je to lepsi, i koliky ma mensi. Ale obcas si vic nebo min ublinkne. U nas mam vypozorovano ze je to tim jak dobre odrihne. Kdyz odrihne poradne a hned je to ok. Kdyz rihat nechce a spi mi na rameni a cekam treba pul hodiny tak pak si vetsinoz ublinkne.

sonacha
autor
26. srp 2017

@sabyv @mku nám ten Nutrilon celkem zabírá, ale novorozenecká savička má tak malou dírku, že to zahuštěné mlíčko tudy neproteče. Nejde mi tedy ani tak o lahev, ale o to, jak to do prcka dostat. Teď to vypadá, že funguje variabilní savička od Aventu, ale je až od 3 měsíců, tak musím déle čekat, až mlíčko zhoustne, aby to malé neteklo všude, nestíhá to pít.
Děkuji a držím pěsti, ať bříško ani nic jiného nezlobí 🙂

pucmelinka
26. srp 2017

My meli Bebu AR a uz nikdy,ted mame nutrilon comfort,je obdobi,kdy skoro neblinka a pak obdobi,kdy blinka po kazdym jidle...a je jedno,jak moc si krkne/nekrkne...
Lahvicky mame Mam antocolic,tu Avent odmital...spendlikem jsem se pokousela savicku trochu roztahnout...ty od mam maji vtdy jen hednu dirku a ty dalsi jsou vetsi...

mku
26. srp 2017

@sonacha ja pouzivam taky avent, savicky 1 a jsou bez problemu... teda na hipp 🙂

35_a_budu_mamka
26. srp 2017

Pouzivala jsem Avent (savicku 1) a UM Hipp a nikdy nebyl problem.