Jakou značku umělého mlíčka používáte?

cervena_vila
2. čer 2011

Otázka je myšlena hlavně pro maminky, které kojily třeba do 3/4 roku nebo déle a postupně přešly k UM.

miskadis
6. črc 2011

Kojila jsem jen 8 týdnů, potom jsem malé začala dávat HIPP s probiotiky( v té době byl nejlevnější🙂 no a malá ho večeří ještě teď🙂

lumixii
7. črc 2011

Nutrilon, protože po všem ostatním mi malej blinkal 🙂

laska.nezna.hranic
7. črc 2011

jakmile už nešlo kojit, tak jen a pouze Nutrilon (jasně, připlácí se za značku, ale jak psala karotky, nic to nemění na tom, že mezi mlíčky je to top). na svých dětech v tomto směru šetřit nehodlám, i kdybych sama jíst neměla. sice mi malej zprvu blinkošil, ale to bylo jen tím, že se přepíjel, takže stačilo snížit dávku a problém byl pryč. moje blbost 😅 jinak ze všech nabízených mlíček na trhu by mou poslední volbou byl Sunar, což mi řekla i pediatrička, aniž by znala můj názor. po Bebě prý zase bývají často zácpy... kdybych měla volit něco mezi, tak sáhnu po Hami - levnější variantě Nutrilonu, Hippu nebo Humaně... samozřejmě s ohledem na to, co to dělá s prckem a jestli mu chutná, ale pokud nepozná nic jiného, tak bude pít cokoli... 😉

em_ka
8. črc 2011

Sunar Nutradefense. Dcera pila dva mesiace Nutrilon, ale mali sme z toho problemy, s radostou som hodila krabicu s poslednymi lyzickami mlieka do kosa. Nutrilon nikdy viac, rozhodne neni najlepsie mlieko na trhu, to tvrdi len ich silna reklama.

treperenda
8. črc 2011

Do roka Nutrilon a pak mličko z DM Babylove

n20
8. črc 2011

U nás první mlíčko byl Nutrilon, pak Hami a teď zkoušíme z DM Babylove a v pohodě 🙂

ladybugie
8. črc 2011

začaly jsme Nutrilonem a přešly na Sunar

brusinka.pusinka
8. črc 2011

u nás Hami mlíčko a jedeme na něm dál, jezdíme si za výhodnou cenu do polska. Malá miluje i s příchutěmi banán a jahoda 😉

alma13277
8. črc 2011

Do cca 2 let jen Nutrilon. Jediné UM, které vzala na milost. Poslední cca rok míchám více mlék do jedné krabice, např. Hami, Sunar se zbytkem Nutrilonu. Někdy koupím Nestlé Bifidus.

mayem
19. črc 2011

Sunar original nebo Sunar comlplex - líbí se mi složení, obsahuje plnotučné mléko s přirozeně se vyskytujícími mléčnými tuky a vitamíny, ostatní značky mají jen odstředěná mléka

dagmik
19. črc 2011

Nutrilon a pije ho dodnes.

kammka
19. črc 2011

používala jsem Sunar...poměr kvalita x cena mi přišel super. 🙂

janazzz
10. pro 2013

dvě z Vás tu píšou, že Nutrilon je mezi mlíčky nejlepší. Nejde mi o to, co kterému miminku sedne, to je individuální. Ale opravdu se liší složení jednotlivých značek a když koupím např. Sunar nebo Babylove, tak nedávám dítěti tak kvalitní mlíčko? A nebo se např. u Nutrilonu platí jenom za značku a složení je kvalitativně stejné jako u těch levnějších?

vrana
10. pro 2013

Babylove nebo Babydream

pejtho
10. pro 2013

První kojená do 12tti měsíců - pak kravské.
Druhá kojená do 8mi měsíců - pak Sunar a od 10ti měsíců kravské.

Se Sunarem jsem byla max. spokojena. Cenově vyšel nejlépe, pak jsem kupovala i banánové a malé to moc chutnalo.