Máte zkušenosti s mlékem babylove z DM?

fish
14. lis 2008

Maminky,chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá zkušenosti s tímto mlíčkem pro děti?Popřípadě ,jestli jste někde nečetly nějaký odborný názor nebo rozbor na mlíko nebo o mlíku.Některé věci nemusí být nekvalitní jen proto,že jsou levné.Ale ppřece jen,mlíko je pro miminka nejdůležitější strava,tak by mne docela zajímalo,jaké babylove vlastně je.Díky za názory vlastní i někde čtené nebo vyslechnuté.😉 😉

smudlinka24
30. pro 2017

Tak musím nahlásit změnu, protože malé BL moc chutnalo, ale měla po něm bolení bříška, Michala jsem ho s Hippikem. Už si malá zvykla a pije samotné BL a je spokojena. Cena je u nás až na posledním místě, protože bojujeme s nechutenstvim.

pajka89
29. led 2018

@balrozka pre je pro nedonošená miminka

karolly
29. led 2018

My jsme na něj přešli v roce. Upřímně kvůli ceně. A po první krabici, která malému jela jako žádné UM předtím, už jiné nekupujeme. A lituji, že jsem do DM nezavítala už dřív.

mis_el
29. led 2018

Já ho používám od 4,5 měsíce jako dokrm. Nijak jsem kvalitu mlíčko nezjišťovala, jen co jsem četla v diskuzích, ale nepochybuji že by bylo nekvalitní, strava pro kojence je hodně hlídaná a kdyby to nebylo vhodné tak by to nemohli prodávat. Doktorka mi řekla, že bych měla kupovat zásadně v lékárně a ne v drogerii (přitom všechny mlíka co mají v lékárnách mají i v dorgerii), tak jsem se na doktorku vykašlala, pak už se mě znovu neptala jaké mléko mám, malá hezky roste a stejně to není jejich starost čim ji krmím 🙂