Mléko Hami versus Nutrilon. Čím je lepší dokrmovat?

terezka87
18. led 2010

Ahojky, mám dvouměsíční dceru a už sem ji přestala kojit. Jaké máte zkušenosti z mlékem Hami, nebo je lepší dokrmovaat Nutrilonem??? 😕

aponchie
19. led 2010

mam v lednici otevrenou krabici mleka hipp jak dlouho muze byt k pouziti?je v lednici odprvniho okamziku otevreni a je tam asi 2mesice max..hami mi ted prislo postou vzorek krabice zkusila sem to udelat dle navodu a dat male v lahvicce ze bych sla ven a za prvne nechtela takze jen letmej pokus a zda se mi to nebo je to fakt,ze nutrilon po rozmichani ve vod eje takovej hustsi a hami jak voda obarvena?nebo je to jen muj pocit? 😲

aleachim
19. led 2010

vercak, to jo, to jsem tu už taky četla. Já, že tu někdo psal, že je to úplně stejné, a to si myslím, že ne.

vercak.
19. led 2010

apon - a kolikátku Hami máš?? 2 nebo 3
Jinak nic ve zlém, ale myslím, že jsi měla mladší dítko ještě nedávno ne??? 😀 😀 😀

terezka87
autor
19. led 2010

No v porodnici mi malou dokrmovali Nt. A propagovali jen nutrilon.Malej je takovej jedlík 🙂 Tak to vypadá že malá ten humáč bude jíst každou chvilku 😀 😀 😀 😀 😀 . No už aby papala zeleninku a masíčko 🙂

aponchie
19. led 2010

hami 2 doslo cela krabka 😀

vercak.
19. led 2010

apon - ta 2 je taková nijaká, ale malej jí baštil v pohodě, ale 3? Tu bych klidně jedla i já 😀 😀 😀 Je nasládlý a výborný, lepší než Nutroš

Terez - malej měl období, že jedl jen zeleninky a mlíko minimálně a teď se to otočilo. Miluje ten humáč a jsem ráda, když do něj dostanu trochu normálního jídla 😀 😀 😀

Zajímavé, jak se chytí rychle název humáč co??? My jsme asi humáčovi, protože u nás je teda spotřeba veliká 😀 😀 😀 😀

aponchie
19. led 2010

humac jako humana 😀

aleachim
19. led 2010

holky, omlouvám se, jsem zase mimo téma, ale luthien založila téma (byla přesměrována), které se týká fotek tady na netu https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Myslím, že to stojí za zamyšlení.

terezka87
autor
19. led 2010

No snad malá tu zeleninku bude papat 🙂

kimousek
31. říj 2014

Ahojík všem 🙂
Mám doma 3 týdenní vnučku,po šílených peripetiích v porodnici Kladno,maminka nemohla kojit.No spíše kojila a brala léky na tlak které se ale při kojení nesmí brát - nebo alespoň takové dávkování které podle dětské doktorky mohlo způsobit kardiologické potíže holčičce.Z tohoto důvodu musela maminka přestat kojit a protože všude se nabízí Nutrilon jako to super krmení,tak jsme ho taky začali dávat.První malé balení celkem v pohodě maličká přibírala - stolice spíše kašovitá - v pořádku.Při druhém balení začali potíže - koliky - zvracení - mlíko zapáchalo rybinou - vysloveně smrdělo po rybách.Otáčel se všem žaludek natož té maličké.Přešli jsme po poradě s lékařkou na sunar 1 - týden dobré - pak koliky ale docela šílené - stolice - žlutá voda a v ní hrudky - nenatrávené mlíko.Dneska jsme začali s Hami 1 - na bolavé bříško - nadýmání - překvapilo mě že mléko nepění - je hustější - malá tolik nevypila a odpadla aniž by s kroutila jak hádě.Uvidíme co bude dál.Myslím si že nejdražší neznamená vždy to nejkvalitnější.

renatamoser
1. lis 2014

Složení u Nutrilon mi přijde lepší,ale co bude lepší pro mimčo? to co mu bude víc chutnat 🙂 souhlasím s ostatní 🙂