Mléko. Nemůže uškodit nepřevařená voda z kohoutku na přípravu?

annarej
11. říj 2020

Ahojky, mám dotaz. Kamarádka dělala svému dítěti mléko ale použila vodu z kohoutku bez převaření ☹ malý mléko vypil ale nemůže mu to nějak uškodit?? Jaký na to máte názor?😕😕😬

alcar
12. říj 2020

@bylinarka jen pro informaci, tady na MK si tykame. 😉

alcar
12. říj 2020
zuzineckah
12. říj 2020

@astyna88 no div se světe, moje první dítě se s kohoutkovou vodou zdárně dožilo dokonce 18. narozenin👍😉a pořád se těší dobrému zdraví nutno podotknout

Doporučuji ty internety a 4 850 963 odborníků zas tak nežrat🙂

m.e.l
13. říj 2020

Se divim, ze moje deti - hlavne mladsi jeste zijou. . . 🤨 Jediny kdo u nas dostava dlouhodobe kojeneckou vodu je králík. Tomu voda z kohoutku extremne skodi.

prejeta_zaba
13. říj 2020

@bylinarka Mě jen zajímalo, odkud tyto informace čerpáš a CO konkrétně dlouhodobě chlor v organismu (a v jakém množství) způsobuje. Takovéto omáčky okolo jsou podle mě konspirační teorie. Máš konkrétní odpovědi? 🤨 Na internetu se tyká, není to projev neúcty a nebudeme to teď pro jeden příspěvek měnit. 🤷‍♀️

bylinarka
14. říj 2020

@keksik002 vase studanka a matcina studna jsou proti vasemu zpusobu naprosto bezproblemove varianty. Ale je to vase dite a vy mate zodpovednost.

keksik002
14. říj 2020

@bylinarka prave proto nechapu vase rozhorceni.. ;) mimoto, sice se vsude uvadi ze tepla kohoutkova voda sice neni nic extra, ale pocet bakterii apod neni pro člověka ohrozujici

bylinarka
15. říj 2020

@keksik002 já nejsem rozhořčená, ale spíše šokovaná z toho, co dokáže matka dát vlastnímu dítěti. Považuji váš přístup za neuvěřitelný projev pohodlnosti bez ohledu na důsledky. Nechtěla bych být vašim potomkem ani vteřinu. Tím končím diskusi, nemám, co bych ještě dodala. Obrázek jsem si utvořila zcela jasný.

keksik002
15. říj 2020

@bylinarka myslím že s tím dokážu žít :D

astyna88
15. říj 2020

@keksik002

Aspoň bude potomek odolnější co.. Já taky nejsem zastánce absolutní čistoty, syn mi ji písek na hřišti, v bude olizuje tyč, může chodit bez roušky a když jsme doma nemocný, kdo je jediný zdravý a nic nechytí? 😀😀😀

keksik002
15. říj 2020

@astyna88 njn.. U nas zadne sterilizatory a podobne blbiny.. Syn ma uz skoro 4 roky, takže bych rekla ze ta osveta je zbytecna.. Ono dle me je jedno, jestli pouziju teplou vodu z kohoutku nebo studenou ohreju v mikrovlnce ;) nedavno si hral v kaluzich a snedl kus zizaly a rika mi, maminko ona se mi kroutila v puse tak jsem ji zakousl :D

nelinka5217
15. říj 2020

@me_druhe_ja dr to rikaj kojeneckou vodu prevarovat !!!!!