Mlíčko Kendamil. Jáky máte názor?

sonickan
22. bře 2020

Zdravím, maminky jaký je Váš názor na mlíčko Kendamil? Slyšela jsem na něj už dost kladných recenzí ale samozřejmě každé dítě je jiné a co sedne jednomu nemusí sednout druhému miminku. My budeme mít teď v úterý 24. 3. ukončený třetí měsíc a jsme na Sunaru AR protože se malé mlíčko pořád vracelo do krku a nemohla spinkat.. No ARKO je sice proti zácpě ale u nás to asi nefunguje. Proti ublinkávání ano, to se jí krásně upravilo a pořád po jídle nehýká a nepolyká ale prostě kaká 5. - 6. den a to ji u toho celý den trápí bříško. Přemýšlím právě nad tím Kendamilem ale zas mam strach abych tou změnou mlíčka něco nepokazila. Troufám si říct že relativně dobře spinká. Chodí kolem 20:00 vydrží do 02:00 pak do 05:00 a pak ještě do 08:00. Vím že to si musím rozhodnout sama ale tak aspoň Váš názor na ten Kendamil popřípadě vy byste ho měnili? Děkuji 🙂

katkabella
22. bře 2020

Ahoj mlíčko máme přes měsíc, malé moc chutná. Přešly jsme na něj z hippu, který přestala že dne na den chtít. Kendamil Teda způsobil řidiči stolici lehce na zelenalou ale to je tím, že kaka obden většinou. Jinak jsme sním spokojene.

amazonkajanik
22. bře 2020

@sonickan taky jsem z hippu přešla na kendamil,ale právě díky tomu,že mi spoustu mléka vyblinkal,jsem sáhla po sunaru ar. Jako,malý i přesto šel váhově nahoru,ale i tak,bylo na prd,aby z 90ml,když měl mít už 120,blil pomalu obloukem. Stačilo jedno balení AR a srovnalo se to,tak jsem u Sunaru zůstala

littleice
23. bře 2020

Ahoj, my jsme zkoušeli plní značek a malé nechutnala ani jedna až kendamil. Pár kamarádek mělo podobný problém a kendamil prošel. Zkus ho, je fakt výbornej, i na složení jsem slyšela chválu 🙂

88petule
24. bře 2020

Já mám zkušenosti s mlékem Hami a Bebou, která má i mléka typu Sensitive, Při ublinkávání apod. S Kendamilem zkušenost nemám, ale jsem aktivní na Instagramu a vím, že jde o mléko, které je velmi protěžované reklamou. Ale osobní zkušenost nemám. 🤷

squezy
24. bře 2020

Začali jsme používat Kendamil, až co měli dvojcata skoro 11 měsíců, předtím jsem kojila. Zkusila jsem pred kendamilem klukum ochutnat vzorky jibych znacek UM a nebylo to dobre, nechtěli to, až kendamil. Chutna to opravdu skoro stejně jako MM, neobsahuje to palmový tuk a se stoli neměli nikdy provlem, i když jsme kendamil davali už jen rano a večer. Dáváme jim i kendamil 3 v jejich 13 měsících a neměnila bych.