Náhlá horečka. Může to být reakce na umělé mlíčko?

kokaka
15. srp 2009

ahoj maminky, dneska v noci se dcerka probudila a hodně se třásla, naměřila jsem jí telotu 38,5, měla napínání na kakání, ale nakonec z toho nic nebylo a šílený pláč, uklidnila se asi za hodinu a usnula, doposud jsem jí nedávala UM, protože odmítala, tak pořád kojím, ale právě včera jsme zkusily dát Hami mléko 12+ a zachutnalo jí, vypila za den 3x200ml, tak nevím, zda by to mělo nějakou souvislost, ráno se probudila a zatím je OK, nejvíc jsem se bála toho jak se třásla, ještě to u teploty neměla, no snad už to bude dobré, myslíte, že by to mohla být taková reakce na množství vypitého UM?díky

gabca1
15. srp 2009

no toho mlíka bylo trochu víc, ale nemyslím si, že by to mělo nějakou souvislost. To spíš vypadá na svalový třes při horečce. Netrápí Vás třeba zoubky? Pošlu do IP odkaz na stránky kde o tom třesu něco píšou.

kokaka
autor
16. srp 2009

gabco díky, dásenky nateklé nemá, ale neznamená, že by to zuby nemohly být, prvních 8 bylo jen s mírnou mrzutostí bez teploty, tak ty další možná budou horší, uvidíme

gabca1
16. srp 2009

A máte ještě teplotu? Nebo už to polevilo?

kokaka
autor
16. srp 2009

gabco: teplotka zatím není, jen v tu jednu noc, tak nevím co to bylo, včera dost plakala, než usnula, tak možná to budou zoubky

gabca1
17. srp 2009

No tak to asi bylo k zoubkům, hlavně, že jste bez teplot 🙂