Nutrilon 2 A.R. Malá je po něm hladová

petasa
6. dub 2011

Ahoj holky,pouzivata nekdo nutrilon 2AR??Mam pulrocni dcerku a po prechodu z jednotky se mi zda ze ji nutrilon 2 nedela dobre,je po nem hladova,ikdyz prikrmy davam a papka je dobre.Rano v sedm mlicko ,tak v devet presnidavka ovoce,obed prikrm masozelenina,tak v pul treti mlicko,pak zas presnidavka nebo kase a vecer kase mlecna a nebo mlicko.Myslim ze jidla malo nema ale po tomhle nutraci 2 ar se chova jinak ma to i rychleji vypite proste jakoby to bylo ic vodove,pomer davam spravny tak nevim.Jak to davkujete vy???Nebo by se melao dat prikrm a pak jen dokrmit nutrilonem nebo naopak??Me zajima jestli kdyz byla zvykla te jednotky vypit treba 200ml a pak vydrzela 4 hod jen s necim mezi jestli to tak muzu delat i s tou dvojkou..Diiky moc za odpovedi

andyalukasek2008
6. dub 2011

Ahoj, nutrilon AR je proti ublinkávání, my ho měli, páč Lukáš blinkal. Ale jelikož byl hladovec stejný, výborný je i nutrilon extra. kdysi byl ve žluté krabici, teď nevím v jaké, více zasytil... Záleží, jak rostete, nemáte teď růstový spurt? Jinak příkrmů papáte dle mne až moc na tento věk... Můj názor, my teprve ve vašem věku opatrně začínali....