• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nutrilon 2 A.R. Malá je po něm hladová

6. dubna 2011 
Ahoj holky,pouzivata nekdo nutrilon 2AR??Mam pulrocni dcerku a po prechodu z jednotky se mi zda ze ji nutrilon 2 nedela dobre,je po nem hladova,ikdyz prikrmy davam a papka je dobre.Rano v sedm mlicko ,tak v devet presnidavka ovoce,obed prikrm masozelenina,tak v pul treti mlicko,pak zas presnidavka nebo kase a vecer kase mlecna a nebo mlicko.Myslim ze jidla malo nema ale po tomhle nutraci 2 ar se chova jinak ma to i rychleji vypite proste jakoby to bylo ic vodove,pomer davam spravny tak nevim.Jak to davkujete vy???Nebo by se melao dat prikrm a pak jen dokrmit nutrilonem nebo naopak??Me zajima jestli kdyz byla zvykla te jednotky vypit treba 200ml a pak vydrzela 4 hod jen s necim mezi jestli to tak muzu delat i s tou dvojkou..Diiky moc za odpovedi
6. dub 2011 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nutrilon AR je proti ublinkávání, my ho měli, páč Lukáš blinkal. Ale jelikož byl hladovec stejný, výborný je i nutrilon extra. kdysi byl ve žluté krabici, teď nevím v jaké, více zasytil... Záleží, jak rostete, nemáte teď růstový spurt? Jinak příkrmů papáte dle mne až moc na tento věk... Můj názor, my teprve ve vašem věku opatrně začínali....
6. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek