Nutrilon a stolice

zemii
11. čer 2019

Ahojky všem ☺️ prosím o zkušenosti holky, mám doma 3 týdenní holčičku, od neděle dávám Nutrilon, jelikož jsem přišla o mlíčko bohužel. Chci se zeptat, vy které máte dítka na UM, jak často mají stolici? Včera do odpoledne měla malá normálně a od ty doby nekadila. Prdí normálně, nebrečí, že by ji bolelo bříško ale bobek od ty doby žádný 😔🤔ale čůrá dost, pleny má pokazdy pocurany. Děkuji za odpovědi.

denda264
11. čer 2019

@zemii mě mala kakala 1 až 2× denne,ale nebyla výjimka kdy jeden nebo dva dny nekakala vůbec. Pokud je v pohodě tak to neřeš ☺

veronyque
11. čer 2019

@zemii Ahoj, malá byla taky od narození na Nutrilonu. Kakala většinou jednou nebo dvakrát denně. Občas se nám ale stávalo, že nekakala i tři, čtyři dny. Nechtěla potom pít a plakala. Masáže bříška, nahřívání apod nefungovalo, tak jsme zkusili rektalni rourku. Vyprděla se a do pár hodin i vykakala. Tak dva dny bych to nekakání neřešila (pokud teda normálně pije a je spokojená), pak bych už zkusila tu rourku. My už ji potom dávali po dvou dnech preventivně, abychom předešli bolení bříška.

miba10
11. čer 2019

@zemii jsme také na Nutrilonu a máme Nutrilon ar. Micham to s normálním a zatím dobrý, ale dávám probiotika a Sab simplex. Kadi 1-3 denně, ale někdy i ob den.

zemii
autor
12. čer 2019

Holky moc děkuji za odpovědi, malá se ráno konečně vykadila 🙂 to by člověk neřekl, jakou bude mít radost z bobků 😄😄❤️