• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pláč a kroucení při krmení umělým mlékem. Poradíte?

2. února 2016 
Děkuji za příspěvky, protože v tom nejsme sami, což mě trochu uklidnilo....mám třetí holčičku, ale tohle neznám, dnes už jsem se rozhodla jít k dr a požádat o vyšetření, ale malá prospívá. Dnes jí jsou 2 měsíce a týden a prožíváme u krmení to samé. Vlastně stres..50ml nejdříve v pohodě a pak začne kroucení a pláč a nošení a uklidňování a krmení ve stoje a s houpáním s cílem ji zaujmout, "škrundání" v bříšku...někdy jíme 20min, někdy ale s odříhnutím a přebalením hodina. Pak si někam jeďte, co?? A každý radí...děláme přesně to, co bych každé mamince vyčetla a divila se, co to provádí u jídla. Malá má navíc pupeční kýlu, tak ji nechci nechat kroutit a plakat atd..prostě nemáme spokojené krmení ani miminko po krmení. Už nekojím, ale říkali "dáš flašku a pohoda!", no je to daleko horší. Máme Nutrilon Pronutra, lahvičky protikolikové, Avent i Nuk, zkoušíme střídat dírky a dávám Espumisan a probiotika BioGaia ProTectis, nyní jakžtakž vyhovuje Avent a 2 dírky...no a jak kdy...ještě zkusíme jiné mlíčko, ale tím to asi nebude...držím vše palce a napíšu, jak jsme na tom v půl roce.
6. kvě 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme na tom úplně stejně. Kroucení, brečení nebo v lepším případě jen nechce - vystrkuje dudlík flašky jazykem. Do toho ještě občas zvrací (doslova zvrací, ne ublinkává). Jedině ve spánku to jakž takž jde - i když ne vždy. Často si zase dá jazyk tak, že tam prostě ten dudlík nešoupnu, i kdybych se stavěla na hlavu. Docela by mě zajímalo, jak to pokračovalo u zakladatelky diskuze a dalších diskutujících, co přispěly do diskuze před dlouhou dobou.
18. črc 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my jsme na tom taky podobně. Malá se mi začala vztekat asi před týdnem. Stačí, že jí strčím flaštičku do pusinky a spustí nehorázný řev. Pak buď rovnou usne nebo si vezme, ale kroutí se jako had, háže sebou z jedné strany na druhou. Byly jsme u doktorky a říkala, že si nemyslí, že je to bolením bříška, ale můžeme zkusit jiné mlíčko. Ale dnes odpoledne papala hezky, ačkoliv nejdřív taky řvala. Asi ještě počkám a uvidím, co bude dál.
29. črc 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mně uklidnilo ze i někdo má problém s bastenim. Myslela jsem že je to jen u nas. Jinak disku na dudlíku jsem také z větší li. Ale dela to stále. A začala ublinkavani, doktorka nám doporučila koupit Nutrilon na ublinkavani. No tak uvidime. Jinak mlecko jsme taky menili,protoze nase mala mela problem s kakanim.Bastime hami hmecko a je spokojenejsi. Jen pro zajimavost. Mejte se
16. pro 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edita2014
Ahoj, prožívám to samé se svým synem a je to na mašli. Ještě minulý týden pil UKÁZKOVĚ a od soboty se něco zlomilo a je to děs. Vypije 50ml a konec, řve hlady, ale lahev nechce. Mám doma MAM, AVENT, NUK i Medela lahvičky...
Jak jste s kroucením a pláćem nakonec dopadli??
Děkuji na odpověď.
16. bře 2015 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mam to same máme 6 týdenního chlapecká nejdřív jsme měli sunar potom Amilk a teď máme Hipp že začátku vždy době ale po Sunaru nekakal po Amilku taky ne a po Hippu že začátku teď už jen s rourkou,při jídle z lahve se kroutí,brečí,mléko vyplivava a když mu dáte dudlik tak se po něm vrhne a pak flasku po té taky a jen co se dvakrát napije tak začne brecet.Co poradite ...už jsem z toho nešťastná máme babycalm espumisan a babygoia. Už opravdu nevím...
1. únor 2016 ve 12:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já mám s Hippem dobrou zkušenost, malý měl taky problémy s prdíky a tak jsem mu koupila Hipp kvůli tomu, že obsahuje probiotika - chvilku to trvalo, asi 10 dní, ale pak si na mlíčko zvykl a úplně super. Doporučila bych vydržet u jednoho mlíčka dýl, říká se těch 10 dní, u Hippu se musí ty probiotika usadit ve střevech, aby to dobře fungovalo. Kapičky jsem žádné nemusela nepřidávat, to je výhoda. Tak držím pěsti, ať to máte rychle za sebou.
1. únor 2016 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luugii
Neradím, jen napíšu jak jsme to samé řešili u našeho syna. Vše konzultované s pediatrem a také při pobytu v nemocnici.
Před každým krmením SabSimplex a 1x denně probiotika Biopron Baby. Nic jiného nepomohlo, nezabralo, ba po Espumisanu to bylo s kolikou snad ještě horši...
Syn kakal a ulevilo se mu jen za pomocí rourky, používala jsem jí i 3x denně a žádné problémy s vyprazďováním nemá.
Také jsem před každým krmením masírovala bříško gelem Pupík, stlačovala nožky a bříško nahřívala.
Také koliku zmírnila změna lahve na MAM Anticolic, ta je fakt zázračná.
Prdy zmizely až kolem 6. měsíce.
1. únor 2016 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám 3 měsíčního chlapečka, od doby co mu davam UM Bebivita,nepotřebuje zadne kapičky na prdiky,neplace u jidla a všechno vypije. To mliko totiž nepění :wink:
1. únor 2016 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vystřídala všechna mléka včetně HA mlék a dokonce i Neocate při podezření na ABKM a nakonec nám sedlo mléko Hami!
Chce to zkoušet...v lékárně mají vzorky, zeptejte se, někde dají zdarma někde za 20,-.
Tohle mi poradili v nemocnici, prý to se střídáním různých mlék není až tak horký...
2. únor 2016 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek