Stejná značka kašičky jako mléka. Je to nutné?

gabrianka
10. srp 2009

Ptám se, protože malá pije hipp, ale u první dcery vím, že sunarka kaše je moc výborná a podle mě nejlepší..Je možné potom podat třeba tuto kaši, i když pije značku hipp?

smardik
10. srp 2009

andy my ho zkoušeli skoro 3týdny,měl vypít 120 a vypil 210 a za hodinu chtěl zas

mayerka
10. srp 2009

ahoj, my dáváme mlíko Hami a kaši Hami vícezrnou, Jaroušek potom začal přibírat - konečně! Spokojenost

jeudi
10. srp 2009

tak nutrilon extra mame a malej ma zacpu jako prase dneska jsem sla pro ten hipp a krava mi prodala misto probiotickeho bio za 125 kc tak pokud o nej mate nekdo zajem tak ip..tak jsem bezela jeste pro ten probio tak uvidime a je fakt hustej budu muset udelat vetsi dirku

karpisek
10. srp 2009

jeudi: já jsem myslela, že dnes už se do dudlíků větší díry nedělají, že to dělaly naše mamky, protože byl jen jeden druh dudlíku... Když se dírka na lahvičce udělá větši, tak jsem slyšela, že pak je větší nebezpečí spolykaného vzduchu a bolení bříška, protože ta lahvička ztratí "protikolikový efekt". Ale možná je to jen reklamní trik, aby si člověk musel průběžně kupovat větší a větší dudlíky na lahvičku (konkrétně Avent je má třeba dost drahý, když jsem kupovala - ostatní značky nevím)

jeudi
10. srp 2009

aventy mam a nepouzivam sou to taky sra.e....mam fyziologickou zahnutou od chicco.ja taky nemyslim ze tam udelam diru jak vrata jen to projedu spendlikem jinak mi to mliko nevytahne je fakt husty

karpisek
10. srp 2009

aha, já jiné lahvičky než ty od Aventu nemám... A je pravda, že ji teda malý moc nechce. Já ale kojím a tak tu lahvičku používám jen na čaj a pak se s ní občas ještě vztaká moje mamka, když malýho hlídá a já jí odstříkám mlíko. Naposledy to ale dopadlo tak, že ho tím mlíkem krmila lžičkou, jak ten dudllík plival. Doporučuješ tedy tu od chicco?

jeudi
10. srp 2009

od aventu dudliky jsou strasne tvrdy od chicco je to ten hnedy dudlik a je hodne podobny prsu flaska je zahnuta ze to dite vypije do posledni kapky ,je antikolikova a taky proti skytavce..tyto flasky jsou prave pro kojici mamky ktere dokrmuji protoze ten dudlicek je fakt super..a flaska stoji jen 195kc ale na netu stoji vic tady u nas se blbe shani pockej hodim sem odkaz

jeudi
10. srp 2009

http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?Grp=5&Sub...

jen ja na tom mam kaucukovy dudlik ten hnedy aje super

karpisek
10. srp 2009

děkuju moc! Já to zkusím a snad se z téhle lahvičky bude malému lépe papat...

jeudi
10. srp 2009

a bacha na dudlik at ti neprodaji velkej maj to podle veku taky jak u aventu..ale u vas v praze nebude problem to sehnat..tady u ns prodavaji flasky ale dudliky nahradni uz ne..nemas zac 😉

jeudi
10. srp 2009

gabrianka..diky moc za radu zatim to vypada nadejne

soanpe
10. srp 2009

karpisek já od narození mám malou na UM a Avent flašky ksem prodala na bazarku.
mám od canpol kolekci lovi.mají dinamický dudlík,co se v pusině natahuje jako bardavka a tím se stimulují nějaký ty svaly,co později ovlivnují centrum řeči,
ale co dávala odkaz jeudi tak vypadají taky zajímavě.

jeudi
10. srp 2009

tyhle chicco jsou taky ty ,,natahovaci,, 🙂

andy80
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llllucka
10. srp 2009

karpisek:to,ze ti malej nechce papat z lahvicky nemusi byt znackou.Me malej taky nechtel pakat,protoze proste prso je prso,chce to jen trochu vydrzet a pak to jde.Ja na avent nedam dopustit,protoze nam nezkazil nikdy techniku kojeni.

jeudi
10. srp 2009

co maminka to jiny nazor a co ditatko tak take ..u prvniho syna jsem mela avent a bylo to ok u tohodle to neslo protoze se mi na tom davil a dudlik je moc tvrdy pro nej

bereninka
10. srp 2009

Holky, můj mlaý jí kaše hipp, takže kdybych potřebovala dávat UM? tak asi atky HIPP? A nevíte, jaký?

jeudi
10. srp 2009

to ja prave nevim jestli se to musi stejna znacka u prvniho syna jsem to tak nedelala ..vyborna kase je myslim od sunarky cokoladovo pomerancova ta chutna i me 😉 to nak hlidaj ty admini ne? 😎 )

andy80
10. srp 2009

berenika, je vám 10 měsíců, to si myslím, že můžete přejít na jakoukoliv značku UM. A i když je vám 10 měsíců, tak se po ukončení kojení doporučuje začít počátečním kojeneckým mlékem.

jeudi, jo hlídaj, proto jsem založila to téma na volné diskuzy. Jsem jen reagovala na smardik, že bude mít děti kousek od sebe a už mě smázli.

bereninka
10. srp 2009

andy, zeptám se jak blb, ale počáteční mlíko je co? Ono je jich víc? 😕 😅

gabrianka
autor
10. srp 2009

pocatecni se mysli jako jednicka a 2 a 3 jsou pokracovaci...jinak ja budu nadale davat male mleko hipp a kdyz bude cas teda na tu kasi dam sunarku ..no co kdyz to tak delate taky 😔

jeudi
10. srp 2009

gabri ja teda nevim od kolika je ta cokoladovo pomerancova ale ta je luxusniiii 😵

gabrianka
autor
10. srp 2009

jeudi tak tu jsem koupila starsi gabce jednou v zivote a moc ji nejela 😒 nejvic milovala tu na dobrou noc neco se skorici a jeste bananovou nebo nejak tak..uz si nevzpominam moc...a v te cokoladove me vadil ten pomeranc a mozna i ji kdyz mi to moc nechtela 😖 🙂

bielanevesta
10. srp 2009

od roka dávame hipp mlieko vanilkové a kašičky sunarky mliečne, tie sú fakt najlepšie 😵 hipp kaše bojkotovala

gabrianka
autor
10. srp 2009

jeudi a jak se chova hipp?zitra napis jak ti dnes po nem poprve pres noc spinkal...jak casto jedl a tak podrobnosti

jeudi
10. srp 2009

jj napisu ted uz jdu chrapat zatim to vypada nadejne ale dnes se jeste kroutil to asi hned nevyskoci a nez si na to mleko zvykne taky trva

gabrianka
autor
10. srp 2009

jeudi uvidis me se mala po tom hippu prestala kroutit okamzite ale je pravda ze pozustatky nutrilonu v nem jeste jsou 😀

jeudi
11. srp 2009

tak dneska uz to de malej se v noci pekne zes.al...a uz ani tolik neublinkava..patri ti velky dik...a v noci spal od osmi do dvanacti a pak do pul sesty