• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sunar 1 nebo Nutrilon 1. Co je sytější pro děti?

8. května 2016 
To doufám :grinning: Hlavně jsem šťastná, že už jí mám doma. Jsi moc hodná děkuji za info :wink:
18. bře 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jedna věc. Nemůžu Káťe ublížit když ty mlíčka každou chvilku měníme? Měli jsme bejdřív Bebu pak Nutrilon Comfort pak Ha, AR
18. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, prosim vas ak si zarobite UM napr. na celu noc, davate ju hned do chladnicky alebo ju nechate vonku vychladnut? dakujem
18. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka.m - jak to myslíš? Jestli to chápu dobře tak mi to děláme, že si připravím vodu a do mističky Nutrilon a jak se probudí tak to smíchám a dám do ohřívačky. Ale jelikož se poslední dobou budí s křikem, že jako kde má to jídlo :sweat_smile: tak jsem objednala termosku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si vždycky dopředu převařili kojo vodu, připravili dávku vody do lahvičky a dávku sunaru do skleničky. Když malý spustil křik, tak vodu ohřát v mikrovlnce, to byla otázka asi dvaceti vteřin půl minutky, zamíchat připravenou dávku a bylo hotovo :slight_smile: Samozřejmě je důležité pořádně mlíčko promíchat, aby nebylo místy horké místy studené ... nikdy jsme s tím neměli problém :slight_smile:
18. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka.m - ja jsem delala pokazde cerstvou a dala vychladit do hrnku se studenou vodou, kdyz to mlicko nechas dele zapacha a to se mi moc nelibilo tak sjem vszala vzdy hned jak se zacal prcek kroutit aby az se vzbudi mel bastu
19. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zojina, když dáváte HA tak tím extra to narušíš a HA tím ztratí na významu. takže pokud HA dáváte kvůli alergii tak mu tím ublížíš. pokud ne tak zase HA dáváš zbytečně a dáváš víc peněz za mlíčko. ptala jsem se na to na lince nutrilonu a řekli mi, že HA se musí dávat samostatně jinak to nemá cenu. kdyžtak si tam zavolej, poradí.
19. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemohu říct,co zasytí více miminko,Ale Sunar jako jediný obsahuje mléčný tuk a podobá se mateřskému mléku...My dáváme Sunar od páteho měsíce a malá prospívá velice dobře,lépe než když jsem kojila... :frowning2: Měli s tím hodně starostí,ale jak začala ze sSunarem vše bylo v pořádku.... :slight_smile:
5. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky, zitra jdu k doktorce protoze mi holka v noci prestala spat a budi se mi po 3 hodinkach, hrozne se mi vzteka u kojeni. Zensky v rodine rikaj ze je to tim ze ma hlad a ze ji moje mliko nestaci ale me se nezda spis si myslim ze je to prdikama. Nas rekord v nekakani je az 16dni ted kakame naloze po tydnu a proto se vas chci zeptat co je nejsetrnrjsi na prdiky z UM ?
8. kvě 2016 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek