• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sunar 24. Máte s ním zkušenosti?

4. března 2011 
@gabrlinka - my taky budeme sbírat :wink: Je to od začátku ledna do konce března, ale to nasbíráme :dizzy_face:
Jéé, to nevím, juknu tam :wink: Díky za info :slight_smile:
20. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrlinka - díky, aspoň to nemusím hledat :wink:
20. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zany nemáš zač :wink: aspoň si můžeš navečer něco zahrát :grinning:
20. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrlinka - no to jo :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zany pěkné to mají pro ty děti,že? jsme s fanim hráli tu skládačku s těmi tvary-jak doplnuješ ty správné do těch prázdných polí a dvakrát se spletl, ale jinak šikula napoprvé :slight_smile:
20. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrlinka - Honzík šel spát dneska brzy, ale zítra to s ním zkusím :slight_smile:
20. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zany tak dej pak vědět, jak a co ho bavilo, přece jenom ve 4 letech je už šikovnější :wink:
21. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrlinka
šikovnej je, ale s počítačem ještě nekamarádí :slight_smile: Tak buď mi bude říkat co a jak a nebo ho malinko skamarádíme :grinning:
21. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zany no jasně, fani mi taky ukazoval :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nevím, jestli je to tím sunarem, ale vypadá to tak, protože od té doby, co jsme ho začali fanimu dávat, tak měl divnou stolici a dnes dokonce průjem,ale co teda je zvláštní, že sám fani říká, že už mlíko ne :unamused: tak dnes večeřel chleb se sýrem a byl spokojen, tak uvidíme, co bude dál.... a to jsme mu ke všemu dnes odpol. v tescu koupili ten nový nutrilon od 24.m, tak jsme si mysleli, že ho bude chtít a nechtěl :confounded:
28. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrlinka
Ahojky mam 3-leteho kluka a z porodnice jsme odchazely s BEBA HA fuuuj takovej hnus. A v pul roce jsme presly na Sunar. Pije ho dodnes kupujeme Sunar 24. Pije ho jak ma chut takze i 4x denne treba 150ml...
Kupujeme 7 krabic Sunaru 24 za mesic!!!! A kdyz nema chut na normalni jidlo tak si da proste sunarek :wink:
Akorat kdyz je nemocnej tak radsi ne protoze mam zkusenosti ale to asi z kazdym mlekem ze zahlenuje a pak se vyblinka...
1. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maruliinka tak beba ha chutná malému (11měsíců) tak asi jak které dítě snese jaké mlíko, fani(2a půl roku) měl rád nutrilon ha už od narození a jak už sem psala přešli sme na sunar a tři dny ho pil a konec, pak už nechtěl, tak nevím, jestli to byla jen náhoda nebo mu ten sunar moc nechutnal, těžko říct, fanoušek nám to ještě neumí vysvětlit
4. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek