Umělé mlíčko na bolení bříška

sukynecka01
5. led 2017

Holky všude koumám všech se ptám dokola ale musím nabrat zkušenosti od vas 🙂
Byla jsem lékarně dr.max s tím že chci mléko pro měsíční mimino co trpí na bříško nabídla mi AMILK BIFIDO ale vvůbec není na koliku jak vidím nic o tom psané není :/
malá má problém s odříhnutím i hodnu všelijak můžu dáat a nic pak jí to tam kručí :/ a kroutí se a brečí
dávám rano lactobacilky a měla jsem espumisan ale ten je na prd mám ted infacol přítel ted n´donesl ale zdá se mi docela drahý když vydrží cca týden ...
nemáte zkušenost s něčím jiným

kaja2016
5. led 2017

@sukynecka01 A jak je stara? Do tri mesicu je normalni, ze ma prdiky i prez vsechny mozny snahy. Jinak ja na to rihnuti nekdy cekala i 30 minut. Na prdiky opravdu pomahala jenom rektalni trubicka a to nekdy taky ne...proste zatnout zuby a vydrzet🙂

roxolanka
5. led 2017

Co jsem tak četla na různých diskuzích, tak mi asi nejlépe na tenhle problém vychází Hipp Bio Combiotik, má probiotika i praebiotika, takže by měl být přímo dělaný na střevní mikroflóru. Já vyzkoušela Nutrilon Profutura, ale po něm se malý hrozně kroutil, tak teď zkoušíme ten Hipp a zatím je to mnohem lepší. Kapu do toho Espumisan a objednala jsem kapičky Biogaia, tak doufám, že to alespoň trošku zabere. Protože po tom Nutrilonu ho to i budilo ze spaní.

sukynecka01
autor
8. led 2017

@roxolanka já včera nasadila hipp a večer malá kakala sama vajička ale smrad jako prase :_D al že by zabralo tak rychle nevím . ale davam ještě lactobacily a infacol nevím jestli pořád můžuu když davam hipp co to obsahuje

roxolanka
8. led 2017

@sukynecka01 Na ty kapičky BioGaia se chci taky ještě zeptat doktorky, jestli je s tím můžu kombinovat, tak jsem zvědavá. Snad vám to zabere a bude to lepší. 🙂

sukynecka01
autor
8. led 2017

@roxolanka no pije to nezvrací a kakala večer ama .. ale včera jsem poprvé zašnerovala malou protoe sep ořád kroutí a brečí a tlačí a ukidnila se ale nevím zda z pláče tříhodinovéo nebyla unavena ..... a pustila jsem ji zvuk vysavace na mobilu a klid .. uvidime kež by to zabralo ja nespim cca 3 týdny fakt denně 3 hod jsem k.o brečím už ze stresu že jí nejde pomoc předevčírem dostaal záchvat pláče nešla utišit

roxolanka
8. led 2017

@sukynecka01 JJ u nás je to taky tak, den, dva je to už super a pak přijde den, kdy ho skoro celý probrečí, z toho pak bulím já, protože mu nemůžu pomoct a jsem z toho zralá na Bohnice. Už se moc těším na to, až se trochu začne hýbat a bude po problému. 🙂 Závidím těm, co mají usměvavá miminka bez kolik. 🙂 Už aby to maličkého taky přešlo úplně. 🙂

sukynecka01
autor
8. led 2017

@roxolanka přesněěěěěě ale dneska klepu malá ještě nedostala zachvat uvidime večer možná se šetři :D

roxolanka
8. led 2017

😂 já dělám přesně to samé, dneska zatím ťuk, ťuk, také se děsím noci. 😂

autumn11
1. únor 2017

ja som zmenila malému um na amilk bifido kvôli zápcham. Mlieko obsahuje probiotiká, tak som skúsila. Nám pomohlo a malý začal konečne kakať sám. Dovtedy som musela rúrkovať. Na prdíky som používala espumisan l do každej dávky um.

vrana80
17. bře 2017

Kamaratka mala podobny problem, maleho strasne zapekalo, nevedel sam kakat a museli casto pouzivat rektalnu rurku. Zmenila mliecko a teraz maju Amilk Bifido. Malemu sa do tyzdna upravila stolica.