Ve 4 měsících začíná být v noci nenasytná, co s tím?

kahira
2. kvě 2015

Moje holčička, která má za 2 dny ukončený 4.měsíc, jí přes den od 120-150ml v 8 večer když jde spát dá 200ml pak se vzbudi po 3,4 hodinách hltá a dává zase 200ml, pokud dám míň řve, dudel plive, není to ono. Dnes už se mi pak pozvracela. Dáváme Bebivitu, ale už měsíc toto je až teď týden. Napadlo mě, že jí už nestačí mlíčko a chtělo by to příkrm? Doktor chce počkat na 4 měsíce a 2 týdny do poradny a pak mi řekne co a jak.... Mám změnit mléko nebo mohu už kašičku na noc? Nevadí mi k ní v noci vstát ale pije hrozně moc, pak zvrací a nespinká a ve dne nechce. Děkuji

hanivasi
2. kvě 2015

@kahira my to meli stejne. V tomto obdobi maly mel rustove obdobi, a tak i vic jedl. K veceri jsem mu zacala davat kasicku, a bylo to lepsi. Kazdopadne ted asi bude jist vic kazde dite,...je to to obdobi.

kaatulka
2. kvě 2015

Ahoj, ja teda vydrzela o neco dele a u obou jsem od 5.mesice davala na noc kasi. Vubec bych se nebala udelat pro zacatek ridsi kasi do flasky a postupne prechazet na klasickou...

kocour1
2. kvě 2015

Já tedy nemám zkušenost s umělým mlékem - kojím...ale napadlo mě, že by to nemuselo být hlady, ale třeba jen touhou být s vámi...mám zkušenost, že většina dětí se napije a vypije poměrně dost i když vyloženě nemají hlad...spí s vámi v posteli?...třeba by pomohlo ji v noci jen přitulit a ona by spala lépe. Pokud píšete, že pak i blinká, tak je evidentní, že jídla má dost...mám teď stejně starého syna a pozoruji na něm, že začíná být více aktivní, více si uvědomuje a třeba je to tím. Jinak kaši podle mě můžete zkusit - třeba ji jen přimíchat do mlíčka...ale myslím si, že o tolik sytější nebude...je to v podstatě totéž, co sunar, když se umíchá podle návodu (ze zkušeností se starší dcerou, kterou jsem přikrmovala od čtvrtého měsíce).

alboo
2. kvě 2015

@kahira já bych osobně vydržel s nervem a žádno kaši na noc nedávala. (když už kaši, tak ráno a ne ve 4měsících - taky sem tohle dost řešila) mám taky dítě na UM a je to nenažranec, ve 4.měsíích pila 200 5-6x denně, ale v noci spala. Ale pak taky přišlo období, že se v noci a večer budila, ale u nás to hlady moc nebylo, torchu si cucla a nic. Já bych to řešila asi tak, že prostě večer dát ty 200 a když se vzbudí, udělat zase mlíko a dát napít, pokud zvrací po dalších 200, dávala bych mín a uchláchilila jinak než jídlem. Pokud máš pocit, že je zralá na to začít s příkrmama (jeví zájem o jídlo, je vyspělá), tak zelenina přes den, nejlíp v době oběda). Kraviny jako dávat kaši večer z flašky, to bych teda nedělala. Jinak já začínala s příkrmem přesně ve 4.měsícách (jevial zájem, byla vyspělá, váhu měla velkou, pila hodně mlíka a tak) a stejně mi ty první dny snědla pár lžiček a pak chtěla mlíko. Takže prostě vydržet

svoba
2. kvě 2015

Zrejme se jedna o rustovy spurt. Obodbi, kdy dite vic ji. Prizpusobte se ji. Casem se to upravi samo.