Vhodné umělé mléko. Jaké byste doporučily?

tereza612
5. lis 2019

Ahoj holky, po odstavení MM lékařem hledáme to nejlepší UM, je mi jasné, že u každého dítěte je to individuální, ale chtěla bych si udělat nějaký obrázek. Momentálně je malý na Nutrilonu 1 a docela po něm zvrací. Bolení bříška ani zácpu nemá, ale je plačtivější. Jinak jsou mu 3 měsíce a na UM je necelý týden. Za každou radu a názor budu ráda. 😊

veronikav31
5. lis 2019

Ahoj, myslíš, že je zvracení vysloveně po UM nebo zvracel už předtím?Pokud předtím problém neměl a objevil se nasazením UM-Nutrilonu tak bych zkusila jiné UM.Já měla dcerku na Nutrilonu,syn jsem měla na Sunaru

tereza612
autor
5. lis 2019

@veronikav31 ahoj, právě to začalo po tom Nutrilonu. Takže budem určitě měnit mlíko, ale nevím právě jaké zvolit.

gingerbread
5. lis 2019

@tereza612 Ahoj,já dokrmovala a dokrmuji Kendamilem. Chuťově výborný a bez palmoveho oleje atd. Malá už pije Kendamil 2 a nikdy žádný problém. Z porodnice měla Nutrilon a Hipp,přešly jsme na Kendamil plus jsem se rozkojila..zkus mrknout na internet nebo do diskuzi,ale za nás je nejlepší ;)

tereza612
autor
5. lis 2019

@gingerbread ahoj, tak děkuju za typ 🙂 Já jsem strašně moc chtěla kojit, mléka jsem měla hodně, ale od porodu už mám 9. antibiotika, kvůli zanětům v prsou, takže už mě doktor odstavil.

fouskovi
5. lis 2019

U nás Hipp Combiotik

gingerbread
5. lis 2019

@tereza612 já s tebou soucitim,taky jsem měla příšerny opakující se zanety ale mě nastesti pomohla homeopatika a mala konecne zacala sat... jinak mléka mám tak akorát,spíš min někdy nechce jíst prikrmy a ja naráz tolik nemám tak prostě porad Kendamil dávám

eeveepokemon456
5. lis 2019

My jsme na sunaru a malá je s ním spokojená (do toho jí dávám půl lžičky cukru) ale UM dáváme výjimečně když nechce prso a žízeň nemá

fouskovi
5. lis 2019

@eeveepokemon456 můžu se zeptat proč dáváte proboha cukr do UM

tereza612
autor
5. lis 2019

@gingerbread ty záněty jsou hrozný no. :/ jsem z toho smutná, ale co, taky jsem vyrostla na UM a dobrý 🙂 Kamarádka, co jenom kojí mě odsoudila, že jsem sobecká a že jsem souhlasila s odstavením. Podle mě je ale určitě nejlepší “spokojená matka a spokojený dítě”.

tereza612
autor
5. lis 2019

@eeveepokemon456 díky za typ 🙂

gingerbread
5. lis 2019

@tereza612 hele já se taky trápila protože některý lidi prostě jsou pitomci a vůbec netuší jaký to je takhle trpět a brečet u kazdyho pokusu o kojení bolesti a mít 40tky horečky! Taky jsem vyrostla na umelym a driv rozhodně nebylo kvalitni jako dnes...A máš naprostou pravdu! Spokojena máma,spokojený dítě...A jako umělý má výhody- může nám někdo pohlídat a můžeme si na chvíli odpočinout🙂 fakt nic si z toho nedělej,zkus najít malicko co ti bude připadat dobrý,zkuste ho a budete spokojený!

adel_si
5. lis 2019

Za nás jedině Hami.. Je chuťově super a cena je taky přijatelná.

tereza612
autor
5. lis 2019

@gingerbread přesně tak, kdo nezažil, neví. Zlatej porod. Jeden zánět dobrý, ale mít ho opakovaně... pfff. Noo a taky už se můžu konečně pořádně a bez přemýšlení co můžu a co ne najíst. Hladová máma taky neni nic moc 😀 jinak s tim hlídáním souhlasim 🙂 a děkuju za podporu 🙂

tereza612
autor
5. lis 2019

@adel_si díky 🙂)

veronikav31
5. lis 2019

@eeveepokemon456 taky se chci zeptat proč dáváte do UM cukr, UM je plná cukru,sladká.Nejsem přírodní matka,ale takhle zbytečně cpát do dítěte sladké není dobrý základ pro první zoubky

hermia
5. lis 2019

@eeveepokemon456 to je mi lito ze dite ladujete cukrem tak v rannem dětství 😢

gingerbread
5. lis 2019

@tereza612 nemáš zač, doufám,že vám bude už jenom lip 🙂 hlavně si to kojení vůbec nepripoustej a nenech si nakecat od lidi že děláš něco špatně nebo jsi špatna máma! Ty víš co jsi pro kojení zkusila a kojení není všechno to je jen začátek kterej se dá nahradit 🙂 mateřská laska a péče je nejdůležitější

tereza612
autor
5. lis 2019

@gingerbread opravdu moc děkuju 🙂 přesně tak 🙂

krista25
5. lis 2019

Za mě Sunar, naprostá spokojenost. 😊

tereza612
autor
5. lis 2019

@krista25 děkuju, určitě ho zvažuju taky, vyrostla jsem na něm 🙂

krista25
5. lis 2019

@tereza612 já právě take, proto jsem ho dala i malému. 😊A hned mu sedl. 😊

michaelllas
5. lis 2019

@tereza612 Také ti doporučím Sunar😉 Pokud by tě zajímaly nějaké bližší informace klidně mi napiš. Máme tady také skupinku https://www.modrykonik.cz/group/8519/

marketa1218
5. lis 2019

Nám to kojení také nevychází tak, jak jsem si představovala. Nejdřív nebylo mlíko, pak když už jsem ho měla víc malá se sekla, že to prso nechce. Taky jsem měla zánět, hrozný. Jsou jí dva měsíce a jsme na hippu a je to spokojené miminko díky probiotikum se i krásně vyprdi. Hodně jsem to kojení obrecela a pomalu celou dobu se s tím doma stresovala. Ale opravdu spokojená máma rovná se spokojené miminko. Každá nemá to štěstí, že může plně kojit. Dalo mi to hodně zabrat než jsem se s tím srovnala, ale už je nám dobře.

tereza612
autor
5. lis 2019

@krista25 tak to je dobře, my ještě uvidíme, ještě pročtu nějaký recenze a zítra nějaké UM vyberu a koupím 🙂

tereza612
autor
5. lis 2019

@michaelllas dobře, děkuju za typ 🙂)

tereza612
autor
5. lis 2019

@marketa1218 já jsem si to taky představovala úplně jinak. Mléka jsem měla nadprůměr a malý nestíhal, takže jsem musela odsávat. Ke konci už mi spal celou noc a já musela odsávat každou hodinu, bylo to náročný a stejně tam ty záněty byly :( takže mi to kojení nebylo souzený asi :/ ale coo, hlavně, že máme děti zdravý a spokojený, neee? 🙂)

nazka
5. lis 2019

@tereza612 mne dětská doporučila Sunar premium. Že koukala na složení a je velmi dobré. Nemám důvod nevěřit, je to kamarádka rodiny. Navíc ho dcera měla ráda a teď už ji jsou přes 3. Musím zaklepat, imunitu mela doteď skvělou.
Jinak taky neměla do 4.mesice vyvinutou zaklopku, tak často ublinkavala. Pomohlo přidání proti blinkaciho (ty jo, co to bylo.. V lékárně prodejné) do sunaru.

tereza612
autor
5. lis 2019

@nazka tak asi zkusíme nejdřív ten sunar noo, jo takhle 🙂 moc děkuju za typ 🙂

ajronka
5. lis 2019

Syn má od zrušení kojení, tedy cca od 6 měsíců Hami a nikdy nebyl problém 🙂

eeveepokemon456
5. lis 2019

@fouskovi malá je vybíravá a navíc mi to i doporučila známá, která už odchovala 3 děti (zkoušela jsem to i bez cukru, ale je to znát, že to není ono :( )
Ale tak každé dítko má jiné chutě (navíc se jí napřed snažím nabídnout prso a když ho nechce, tak pak je na řadě Sunar)

@tereza612 není za co