adrianaklicova
Uživatel adrianaklicova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adrianaklicova.
adrianaklicova
27. bře 2017

My pereme taky v Dalli Medu, jak už je tu párkrát zmiňovaný. Poměr cena/výkon nesrovnatelný, ale mám radši prací prášek než jejich gel 🙂

adrianaklicova
12. bře 2017

taky bych ráda doporučila Dalli Med, používáme doma jak prací gel, tak prášek, a nemůžu si stěžovat, hoodně sse mi zmírnila kopřivka, a že jsem jí měla až přehnaně silnoz 🙂

adrianaklicova
1. bře 2017

@klaudyse Takže prostě taková ta lehčí strava, aby se nenamáhal žaludek 🙂

adrianaklicova
1. bře 2017

Já teda nevím, Svět zdraví jsem nikdy nenavštívila. Někde zkusím najít mé srovnávací fotky, ale docházela jsem k nutričnímu poradci v Brně u Králova Pole, kousek od veterinární uni a jsem hodně spokojená. 🙂

adrianaklicova
1. bře 2017

@klaudyse nemám s jídelníčky tolik zkušenosti, má se nějaká složka zařadit více a některá naopak méně?

adrianaklicova
28. únor 2017

Měla jsem ho 5 let. Zavedení bolelo, ale to je vše, od té doby jsem ani nevěděla, že ho mám... Vše naprosto v pořádku, investice to je, ale u mě rozhodně tisíckrát větší plus než HA!

adrianaklicova
28. únor 2017

Kočandy, nezkoušela jste některá jídelníček pro těhotné? Ne, že bych těhotná byla, ale snažíme se a mám teď jídelníček od Nutrizone v Brně (www.nutrizone.cz pro brňačky) a nabízí i spešl jídelníček pro těhotné, ale trochu se bojím, aby tím dítě netrpělo, kdyby na to přišlo, radši ať vím, co ano a co ne, když na to přijde. Vím, že to není úplně do tématu, ale nemáte s tím některá zkušenosti?

adrianaklicova
28. únor 2017

Mám to samé, jen jsem nebrala přímo HA, ale byla jsem na hormonální léčbě. Plus 10 kg. Jsem u Nutrizone v Brně - www.nutrizone.cz a je to fajn, opravdu lidský přístup a můžeš využít slevu od VZP, pokud jsi v Klubu zdraví. mám dole 8 kg, začínám teď sportovat, takže to šlo jen stravou. Ono to tělo se celkově buduje hlavně v kuchyni. Kdybys měla zájem, klidně napiš. 🙂 Ale za mě stopro nutrizone, dostala jsem doporučení od dr. Dvořákové. 🙂 Jinak s fitkem ti moc neporadím, já chodím posilovat do parku, když je počasí :D A jinak běh 🙂

adrianaklicova
28. únor 2017

Hledám tu zrovna parťáka na běhání v Brně, ale když na to koukám, tak rovnou poradím. Loni jsem po hormonální léčbě přibrala 10 kg, ale enšlo to dolů teda zanic. Tehdá mi MUDr. Lenka Dvořáková doporučila Nutrizone (www.nutrizone.cz) a na ní jsem dala, nemám ráda takové ty jakoby se tvářící profíky. 🙂 A mám dole zatím 8 kg, ale jde to, a hlavně jsem cvičit začala až teď, vše to bylo o stravě 🙂 Vždy to jde suprově přizpůsobit. 🙂