berushka45
Uživatel berushka45 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od berushka45.
berushka45
17. čer 2014

co je na tom za reklamní žvást - že ji vysávám a peru potah? To snad dělá každý i s normálními matracemi 😠
Normálně jsem jen chtěla poradit...

berushka45
17. čer 2014

Já jsem pro dceru používala "rychlozavinovačku", byla dobrá, ale jen do cca 3 měsíců, protože potom taky potřebovala mít volné ruce. Tu péřovou zavinovačku mi doporučovala kamarádka, která ji opravdu používala snad do roku, v létě i zimě. Byla dobrá i do kočárku, mimčo si na ni lehlo a leželo na měkkém - dnešní kočárky mají nic moc podložky...
Kdybych se měla znovu rozhodnout, určitě bych ji také využívala, ovšem peří by muselo být nové nebo pěkně vyčištěné. 😉

berushka45
23. dub 2014

Ahoj, já jsem kdysi koupila chránič matrace se zátěrem a froté na povrchu. Popravdě řečeno, nedalo se na tom spát, pokaždé jsem se vzbudila zpocená, připadala jsem si, že spím na igelitě. Pokaždé, když jsem se otočila, všechno šustilo a shrnovalo se na jednu stranu. Říkala jsem si, že už nikdy chránič používat nebudu. Jenomže teď mě to donutilo znovu koupit, protože dcera začala spávat bez plínky a některá rána to prostě ještě nevydrží. Viděla jsem, že jedna česká firma dělá podložku, která nepropustí žádnou vodu, ale přitom dýchá http://www.slumberland.cz/matracovy-chranic-rizo-pu-1.html a opravdu to tak funguje. Moč zadrží, ale jinak se na tom člověk nepotí. Takže jestli přemýšlíš o chrániči, doporučuji z vlastní zkušenosti tento.

berushka45
23. bře 2014

@antoinet Myslím, že záleží také na tom, jestli máš dostatečné odvětrávání - rošt. Já jsem pro dceru kupovala matraci MIMI http://www.slumberland.cz/mimi.html , má latexkokosovou desku a zatím je vše bez problémů. Pohledem asi nepoznám, jestli se v ní drží roztoči, ale pravidelně ji nechávám větrat, vysávám a peru potah. Používám i chránič matrace, takže riziko šíření mikroorganismů je snad minimální 🙂

berushka45
12. bře 2014

Myslím, že nárok na dovolenou je v poměru k odpracovaným dnům, takže tobě to vychází zhruba na 1,5 dne/měsíc, takže bys tento rok měla mít asi 18 dní dovolené - jestli si to ještě dobře pamatuju 🙂

berushka45
12. bře 2014

Ahoj, dobré stránky, které by ti s výběrem odšťavňovače mohly pomoct, jsou Eujucers - jsou tam různé recenze, zkušenosti a taky recepty. Vybrala jsem si tam odšťavňovač http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odstavnovace/domacnosti/snekove-odstavnovace/odstavnovac-omega-8004-8224 - je použitelný na všechno ovoce i zeleninu, dokonce píšou, že se s ním dá dělat dětská přesnídávka nebo zmrzlina. Tak v létě vyzkouším 🙂

berushka45
5. únor 2014

tak to jsem ráda, že jsem vůbec na tuto diskuzi narazila.Těhotná sice zatím nejsem, ale doufám, že brzo budu. Jen mě taky trochu děsí moje současná váha, před 3 lety jsem porodila holčičku, zhubla, a te´ď jsem se vrátila na váhu, kterou jsem měla těsně po porodu. Mám pocit, že přibírám i ze vzduchu, mám asi málo pohybu. 😠 Tak se trochu bojím, co mě čeká.

berushka45
25. led 2014

Já mám taky 3letou dceru, další dítě nečekáme, ale na miminko si hraje taky. Sice jen do té míry, že "mluví jinak", dudlík jednou našla a nechtěla ho pustit (v nestřeženou chvíli jsem ho raději schovala)... Nějak jsem to neřešila, myslím, že je to normální. Vidí kolem sebe menší děti, tak je přirozené, že se do nich vtělesňuje. Každý den je totiž někdo jiný - jednou Šmoulinka, pak sestřenice Lucinka, jednou taky Křemílek a Maková panenka.
Doporučila bych zbytečně se tím netrápit, dokud to nebude opravdu podezřelé. 😉

berushka45
25. led 2014

Já osobně jsem přípravky neužívala, ale navedla jsem manžela. Má lupenkovou artritiidu - vleklé bolesti malých kloubů na rukách i nohách, tak jsem věřila, že mu to pomůže. Byl u jednoho doktora v Brně a výsledek: katastrofa. Bylo vidět, že mu jde jen o prachy, pomoc nulová.
Ale možná někdo budete mít lepší zkušenost, kapky nezavrhuju, ale musíte mít štěstí na lidi .-)