emmaricht
Uživatel emmaricht je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emmaricht.
emmaricht
11. zář 2016

Jojo mela, snazimse cvicit a kdyz je nejhur tak pouziju pristoj co mame doma, ale prasky neberu!

emmaricht
11. zář 2016

Ja zase elektronickym pristojem co jsem nasla na netu a je uzasny, prasek jsem uz nemela ani nepamatuju.

emmaricht
11. zář 2016

Tak tenhle prasek bych nebrala ani kdybych tehotna nebyla, je to chemie jako kazdy prasek, zmirnit bolest jde i jinak!

emmaricht
25. říj 2015

My mame doma sprej a je dobrý

emmaricht
25. říj 2015

Nam to taky zabira a neustale to kupuji, uz i jako prevenci kdyby nejaka nemoc prisla 🙂 samozrejme se tomu snazime vyhybat ale s detma to moc nejde. Byla jsem i mile prekvapena, kdyz jsem si precetla naco vse se tamtum verde da pouzivat - bolimevkrku.cz

emmaricht
24. črc 2015

Jasny ze tohle ditko ma jeste cas, ale je dobre alespon trochu uz tusit a zacit do davat na koruzky, ktere by treba do budoucna mohli mit svoji budoucnost a i podle toho treba vybirat skolu..🙂 Kdyz ho bude bavit fotba a hokej, muze jit dal na sportovni skolu, je dobre volit skoly podle jeho potecncialu! 🙂 My kkdyz jsme tohle resili pomohli nam nato scio testy, delali jsme si je na testsilnychstranek.cz, pro dospele zdarma a super.🙂

emmaricht
24. črc 2015

Je to dobra vec, alespon pro me, tohle je jedna z veci co mi o tom diteti neco rekne, pac zname pubertaky, ty nereknou ani to co musi..:D

emmaricht
10. črc 2015

Ahoj, me nato pomohl krem od znacky bio apta, kdyz jsem si tim vylecila i strie na zadni casti stehen, ktere jsem mela z mladi

emmaricht
30. čer 2015

Nekde jsem ted cetla test na opalovaky z drogerii a vubec nedopadli dobre, je to tekoty jak mliko, clovek je z toho akorat olepenej a buh vi zda je to faktor jaky pisou, v lekarne se nakupovat nebojim, nebo z netu

emmaricht
27. čer 2015

Nas kluk si je delal na stredni skole, nebyl si jisty mezi dvemi skoly ktere byli odlisneho zamereni a tohle mu pomohlo pro rozhodovani..🙂

emmaricht
23. čer 2015

Me se odvedcila znacka kremu Aptasol (bioapta.cz) a neumim si predstavit, ze bych si koupila nejaky obycejny z lidlu, vzdyt predci o pokozku musime pecovat a z Lidlu asi tezko