kristyna0106
Uživatel kristyna0106 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kristyna0106.
kristyna0106
24. led 2018

@janurous no ony ty náhrady nejsou moc dobré ..

kristyna0106
24. led 2018

My jsme dávali i přes léto, protože to se malá zrovna narodila a nemohla hned na sluníčko 🙂

kristyna0106
23. led 2018

@silvous06 tohle mi říkala doktorka taky, protože jsem se jí ptala na to baby d a na to se moc netvářila a vysvětlovala mi jaký je mezi tím a vigantolem rozdíl

kristyna0106
21. led 2018

@janurous Mohla bych se prosím zeptat co je to za plíny a kde je kupujete ? Nikde jsem nic takového neviděla. Chci přejít z látkovek na jednorázovky právě kvůli času, protože jsem začala pracovat a kvůlu chlapovi, protože si neví rady s látkovkami a jednorázovky budou lepší a jednodušší volbou. Zaujalo mě, že jsou šetrné a že je používáte pro dítě s ekzémem. Naše malá ekzém teda nemá, ale čím šetrnější tím lepší.

kristyna0106
21. led 2018

Tak to já jsem vigantol dávala každý den i přes léto, protože se malá v létě narodila a na vycházky na přímé sluníčko to nebylo, takže jsme museli doplnit vitamín D za pomoci kapiček.

kristyna0106
15. pro 2017

Na eko plenky jsme přešli z pampersek, kdy synovi dělaly zle a byl po nich hrozně opruzený a celá třísla měl hrozně rudá a bolavá. Naštěstí se eko plenky osvědčily a vyrážka ani ne do týdne zmizela. Nikdy jsem si pořádně neprostudovala to, co plenky obsahují, ale u druhého dítěte už do pampersek nepůjdu, protože obsahuje na lepítkách lepidlo, co prckům dělá zle a spoustu další "chemie", takže za mě ne. Super jsou i ty ubrousky od helmi baby a moc jsem si oblíbila i ty jejich jednorázové bryndáčky 🙂.

kristyna0106
11. pro 2017

Jak píší ostatní maminky, toto je opravdu individuální, protože každému miminku sedne něco jiného. My jsme vyzkoušeli bebu a nutrilon, ale po obou měla potíže s kakáním, takže jsem pak vyzkoušela sunar complex, který nám doporučila doktorka a do týdne se jí kakání hezky upravilo

kristyna0106
7. pro 2017

U nás byl problém ten, že nutrilon malou nezasytil, takže jsem zkusila sunar a po něm už mi neplakala a i déle spala, tak bych asi spíš vyzkoušela jiné mléko.

kristyna0106
6. pro 2017

Nemůžou se jim v tom potit nožičky ?

kristyna0106
6. pro 2017

@silvous06 A mohla bych se zeptat, kde muž kytici sehnal ? Sestra by měla na konci prosince rodit a chci jí něco pořídit a už jsem se dívala, co bych pořídila. Koukala jsem i na dort z plínek, tak nad tím taky uvažuju, no uvidím, co se mi podaří sehnat.

kristyna0106
10. lis 2017

Mně břicho nejvíc popraskalo v sedmém měsíci, hlavně zespodu, což jsem neviděla a zjistila jsem to až po porodu až mi splasklo břicho. No můžu říct, že to byla naprostá katastrofa, takže teď docházím na laserové ošetření, abych se to do příštího roku do léta zbavila.

kristyna0106
8. lis 2017

Škoda, že tam paní neporovnává i eko plínky muumi baby :( hrozně by mě zajímalo jaké jsou

kristyna0106
5. lis 2017

Jak píše viki, ano prodávají se do těch biokrbů i aroma, které ti hezky provoní místnost. Kdyby tě ještě cokoliv zajímalo tak napiš máme doma dva 🙂

kristyna0106
21. říj 2017

Tak to nám se to teda vyhlo, ale určitě bych to neřešila tak, že se vigantol nebude dávat vůbec. Lékaři vědí, proč ho předepisují a nepředepisují ho jen tak. Ale je to každého věc, já bych si toto nelajzla. Když jsem se dívala na články o křivici, tak to bylo docela dost odstrašující.

kristyna0106
18. zář 2017

toto je hodně diskutabilní téma .. co určitě zavrhuju jsou babské rady, protože ty jsou opravdu k ničemu a vši nezlikvidují.. nejlepší jsou ty přípravky, kterých se dnes prodává fakt hodně, takže je z čeho vybírat, ale zase né všechny účinkují jak mají no :/