marketka02
Uživatel marketka02 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marketka02.
marketka02
autor
9. kvě 2019

@michaela_2 ale prosím vás...dva příspěvky za sebou hned nemusí znamenat fake ID...pouze dva vznesené dotazy🙂

marketka02
autor
9. kvě 2019

@sudylichozrout tomu rozumím a respektuji to...ale pokud to pani připadá falešné, tak s k tomu nemusí vyjadřovat...popř. může účet nahlásit...určitě víte jak to myslím

marketka02
autor
9. kvě 2019

@michaela_2 a vy se nemusíte starat o děti, že sedíte u počítače a vyhledávate tzv. "Fake ID"? 🙂

marketka02
autor
9. kvě 2019

@michaela_2 madam...jsem zde na doporučení své kamarádky a že mi zde vždy poradí...a nejsem zde kvůli vašim chytrým připomínkám...tak buďto poraďte a nebo ignorujte tento příspěvek....děkuji🙂

marketka02
autor
9. kvě 2019

Přišla mi domu dcera (chodí do 2.třídy) a řekla mi, jak ji její kamarád vyprávěl o sexuálních praktikách svých rodičů...a zeptala se jak to funguje a jestli si taky "hrajeme"...co mam prosím dělat?😳

marketka02
autor
9. kvě 2019

Dobrý den/Ahoj,
Dcerka by chtěla pejska...a tak jsme se s manžou shodli, že jí ho koupíme...problém je, že nevíme jakého koupit k 5ti letému dítěti.
Děkujeme předem za vaše odpovědi...mocinky byste nám pomohli. :*