minkamak
Uživatel minkamak je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od minkamak.
minkamak
autor
3. pro 2013

Dobrý den. Potřebovala bych poradit, jestli máte některá zkušenost s nakupováním kvalitních spacáků. Chtěla bych dát nějaký přítelovi k Vánocům, ale nevím kde nakupovat, abych nekoupila nějaký nekvalitní. Kde vy kupujete spacáky do extrémních podmínek? Díky

minkamak
autor
24. lis 2013

Ahojky, přemýšlím o tom, že koupím dceři k Vánocům tablet. Je jí 10 a pořád mi trvrdí, že ve škole už všichni počítač mají a taky teď dost často dostávají úkoly, při kterých počítač potřebují a já jí nerada vidím u svého, protože se bojím, aby mi tam něco nesmazala.Takže se chci zeptat, mohli byste mi doporučit, ve kterém eshopu tablet koupit? Nejlepší by byl nějaký s výdejním místě v Písku, ale samozřejmě upřednostním něco se zárukou kvality. Dík

minkamak
19. lis 2013

Zdravím všechny maminky=)). Nevíte některá, kde v Praze bych si mohla udělat nějaký kurz na prodlužování řas. Jsem vyučená kosmetička a chtěla bych se brzy vrátit do práce, ale delší dobu jsem v oboru nepracovala, tak bych se chtěla v nečem zdokonalit.

minkamak
autor
18. lis 2013

Zdravím, potřebovala bych radu od těch, kteří se věnují kosmetice. Chtěla bych sestře k Vánocům koupit nějakou sadu profištětců, ale vůbec netuším kde a jaké. Je to začínající vizážistka, tak by takový dárek do začátku určitě uvítala. Mohli byste mi doporučit nějaký eshop? Díky moc 😉