Screening Pernica Ústí na Orlicí. Byla jste tam některá? Jak to probíhalo?

xmisas
24. kvě 2021

Ahoj,
Byla jste některá v poslední době na prvním skreeningu v Ústí nad Orlicí u pana Pernici? Dneska mi bylo oznámeno, že se mám objednat tam. Zajímalo by mě jak to probíhalo a zda je slušněj. Našla jsem na něho i špatně recenze.
Moc dekuji

sami28
24. kvě 2021

@xmisas Ahoj, kamarádka u něj byla, bála se tam jít, protože se o něm říká, že je neochotnej a hnusnej. Tak kamaradce rekl, ze pohlaví ji neřekne a na otázku, zda je to malé zdravé odpověděl, že jak to ma asi vědět, že to se uvidí až po porodu. A pak, ze pořádně ultrazvuk nemůže udělat, protože je macata a přes břicho to nejde moc vidět. Docela hovado. Ale druhá kamarádka pouze říkala, ze byl jako nepříjemnej a odtažitej a na pohlaví se raději neptala.

xmisas
autor
24. kvě 2021

@sami28 ahoj, děkuji.. no pohlaví mě moc nezajímá, ale našla sem právě taky leccos.. a bojím se tam jit.. a byla tam jen jednou a utz přes bříško? Mě doktorka říkala, že tam budu muset dvakrát, jednou vaginálně a pak přes bříško.. to se mě teda taky nechce tam lizt dvakrát k takovýmu..

xmisas
autor
24. kvě 2021

@sami28 a nevis prosím kdo tady v okolí taky dělá první screening a je normální? Případně kde lze najít?

sami28
24. kvě 2021

@xmisas Kvůli tomu, že ji řekl, že je macata, tak ji dělal i vaginálně.. nevim, jestli by k němu sla i na ten druhý, na ten ji poslali do Hk (ale to kvůli jinym vecem) . Jinak co vim, tak holky z okolí Ústí nad Orlicí spadají k Pernicovi 🤷‍♀️

mandala
24. kvě 2021

Byla jsem ve dvou těhotenstvích, naposledy před půl rokem... Ano, je odměřený a vážný, ale slušný. A je to odborník každým coulem, takže i kdyby byl ke mně arogantní, tak to zkousnu protože zdraví mimča bylo pro mě přednější...

xmisas
autor
24. kvě 2021

@mandala děkuji, trochu jste mě uklidnila 🙂

veronikasvedova
Autor odpověď smazal
Zobraz
mlynkova85
25. čer 2021

Tak já teda nevím byla jsem u doktora Pernici několikrát. Během 12 let naposledy před 3,5lety a byl jsem vždy maximalnle spokojena. Doktor vše vysvětlil. Dokonce mi vždy sdělil pohlaví dítěte a pokaždé se trefil. Ano vaginální se dělá do určitého týdne těhotenství a pak už se dela ultrazvuk přes břicho ale to je uolne normální.

bohhana
1. pro 2022

Byla jsem na 1. trim. screeningu letos a pan doktor se choval po celou dobu profesionálně. Za sebe bych mohla jedině doporučit.

aksokok
26. pro 2022

Byla jsem u Pernici teď v prosinci a šla jsem tam s velkými obavami vzhledem ke spoustě negativních recenzí a zkušeností. Doktor byl profesionální, vše nám popisoval, co zrovna měří, co kde má být atd. Dokonce jsme se nakonec odvážili zeptat i na pohlaví a u odpovědi ještě stihnul vtipkovat. Takže za mě v pohodě, ale za svýho gyndaře bych ho nechtěla 😁

elis114
4. dub 2023

Nemůžu si stěžovat vše vysvětlil a poradil.. Klidně bych k němu šla znovu.. Mohu doporučit

kellinka3
13. dub 2023

Ahoj , byla jsem u něj v březnu. Je odměřenějši ale profesionál. Vše vysvětlí a popíše.. Nejskvělejší je tam sestřička ta je opravdu moc milá. Není se čeho bát. 😊