1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
10. lis 2011

holky diky, no hned po zapnuti pc , manza vylil vodu primo do klavesnice, tak jsme pekne vysouseli, tak doufam, ze jsme si to uz dneska vybrali 😀 😀 a bude to v poradku 😉
jinak diky za prani, doufejme , ze to dobre dopadne

bugee
10. lis 2011

@cuddle Tak to jsou křtiny, to je jasný 😀

@tina74 Díky, určitě to dobře dopadne, jen mám menší depinu z toho jejího trápení. Asi bych si měla pomalu zvykat, bude jí cca 7 let a tahle rasa se dožívá jen cca 9... ☹
No a jinak jsem úplně nadšená z míče, dnes se cítím jak znovuzrozená, vůbec jsem si neuměla představit den bez bolesti zad, trpěla jsem to, protože jsem si říkala, že mi stejně nic jiného nezbývá, že to zkrátka kvůli mimču vydržím, že jsou horší věci... A teď mám lehkou euforii z toho, že to jde i jinak 🙂 Ještě si musím najít nějaké to plavání nebo cvičení. V sobotu jdu k nám na gyndu na masáž zad, rukou a ramen, doktorka nasmlouvala za super ceny nějakou filipínskou fyzioterapeutku, moc se těším.

bugee
10. lis 2011

@tina74 @xavera Právě jsem se přihlásila na sobotní gravid jógu, po které následuje půlhodinka dechových cvičení a relaxace (bohužel až příští víkend, ale už teď se těším 🙂 ).

Dobrou všem těhulkám, snažilkám i adoptivním mamkám 🙂

xavera
11. lis 2011

@bugee ahoj a kam na ni jdeš?

bugee
11. lis 2011

@xavera Na gravid jógu jdu do Holmes Place na Černý most (alespoň doufám, poslala jsem rezervaci přes net..., ale zatím jsem nedostala potvrzení), podívej se na http://www.holmesplace.cz/energy/cernymost/news... Akorát je to jen jednou za čtrnáct dní... Zkusím najít ještě něco v týdnu, abych chodila někam cvičit alespoň jednou týdně.

bugee
11. lis 2011

@xavera A teprve teď jsem si všimla - Ty už jsi 20tt - to je nádhera 🙂 🙂 🙂 To máš půlku za sebou, to to letí... Příští týden velký ultrazvuk, jsem zvědavá, jaké zážitky si odneseš, napiš pak co nejvíc info, ať vím, co mě čeká.

xavera
11. lis 2011

@bugee díky za odkaz, uvažuji, že bych to také někdy zkusila. Jinak já chodím v pondělí na gravidjógu a ve středu na gravid pilates. Obě cvičení jsou naprosto fantastický. Jsem opravdu ráda, že jsem začla. Chodím do Studia pro ženy ve Vodičkově, to je pro tebe ale asi trochu zruky.

Dneska mi tam ta 20ka skočila 🙂 a to podle PM, jinak OPU bylo v úterý, takže už jsem hrdá od středy...já si to soukromě počítám podle oplodnění vajíčka a přičítám 2 týdny 😀 ale ne, že by na těch 3 dnech záleželo.

Ultrazvuk mě čeká v úterý. Škoda, že nemůže manžel se mnou ☹ chodím na ty kontroly vždy sama a je mi to krapet líto. Přemýšlím, že vemu někoho jiného s sebou. Možná svou mámu, myslím, že by jí to udělalo velkou radost. Nic takového ještě nezažila, neviděla. Za jejích dob tahle vyšetření vůbec nebyla.

cuddle
autor
11. lis 2011

@xavera teda to to fakt leti, premyslim, ze kdyby se mi to podarilo pri tom ET byla bych o tyden dal, to uz je vlastne pulka pryc....no ale to je jedno, holt si pockam na tady to 😉

xavera
11. lis 2011

@cuddle letí letí, holky neděste mě...začnu se klepat, jak to na konci zvládnu. Ještě, že chodím do práce a řeším ten náš byt, jinak myslet pořád na to, že jsem těhotná, asi bych se zcvokla.

To tvé prostě nebylo tenkrát to pravé, jinak půl roku sem, půl roku tam. Když je dítko větší, už to pak není žádný rozdíl 🙂

bugee
11. lis 2011

@xavera Tak se taky přihlaš, není tam uvedený počet cvičících, tak nevím, jakým způsobem funguje registrace a jestli ten workshop už není plně obsazen... Pokud nedostanu potvrzení na mail, asi jim brzy napíšu. To bychom se mohly vidět 🙂 Vodičkovu mám na metru, ale bohužel jezdím do práce a z práce přes celou Prahu autem, a to mám samozřejmě problém v centru zaparkovat, takže radši hledám něco na okraji (buď Praha 9 nebo Praha 5).
To je škoda, že si kontroly nemůže manžel užít s Tebou, chápu, že Ti to je líto. Já jsem vždycky moc ráda, že tam je se mnou, mám radost, když vidím, jak to se mnou prožívá a že je to pro něj čím dál hmatatelnější... 🙂 Určitě tam mamku vem, ať si to užije alespoň ona, to je dobrý nápad. Moje máma už je bohužel 8 let po smrti, trochu mě mrzí, že si s ní už nemůžu o tom všem popovídat a že se toho nedožila...
Na porod zatím nemysli, až to přijde, tak budeme ve stavu, kdy už se na to budeme spíš těšit 🙂 Je bezva, že máš jiné starosti jako je byt a práce... Taky si nedokážu představit nechodit do práce a být jen doma (né, že bych si to neuměla užít, ale na druhou stranu bych se určitě víc pozorovala, což rozhodně není úplně dobře a na klidu nepřidá), jen bych byla ráda, kdyby té práce bylo trošku míň.

bugee
11. lis 2011

@cuddle Nepřemýšlej, co by bylo kdyby... Teď mysli na bobíska v bříšku, vyprávěj mu pohádky a těš se na to, co bude 🙂

bugee
11. lis 2011

Hurá, jsem dom, Barča je po operaci, ještě trochu zblblá po narkóze, ale už jí poznávám "Jasnou"... má hlad 🙂 , tak jí jdu dát hned hrstičku granulek, aby nám tady chuděrka nehladověla 😉 Pes se jí tu ránu snaží pořád olizovat, prý děsně vyváděl, když manžel odcházel pryč jen s ní a pak taky, když ji přinesl uspanou zpátky - to byla prý skoro hysterická scéna... Doufám, že se jí to hezky zhojí a zase bude čiperka.

Jinak jsem znovu od devíti do tří seděla na míči a paráda, nemůžu si to vynachválit, záda vůbec nic, ani sebemenší bolest... supéééér 😀

flyaway
11. lis 2011

Tak po dnešní konzultaci s mudrem jsem o něco klidnější - hezky nám to vysvětlil, objednal nás na genetiku a imunologii, předepsal mi Prednison, doporučil Wobenzym a odcházela jsem od něj s pocitem, že se to prostě povede - teď, příště, někdy...ale prostě povede 🙂 . To je vzácný dar, umět takhle zklidnit pacienta, škoda, že to nemají všichni doktoři jako povinný předmět 😀

flyaway
11. lis 2011

@cuddle Prosím prosím, smutně koukám, že mi povíš, na co vše se mám připravit na tu genetickou konzultaci 😕 ? Mám si nějak sepsat rodinné nemoci všech příbuzných? A do kterého kolene? A tak vůbec, abych byla nachystaná a netahala to až z paty... 😨
Kujuuuu!!! 🙂

cuddle
autor
11. lis 2011

@flyaway pokud jdete k ty mudr v Heliosu
tak se pta na rodice, sourozence, prarodice
a pak ji zajimaji sourozenci rodicu a jejich deti, nakresli si strom, u kazdeho chce pohlavi
pokud ma nekdo ze sourozencu deti tak take
zajima ji pokud nezije nekdo z rodicu na co a kdy zemrel, pripadne sourozenci rodicu jejich deti, a samo prarodice
prover u rodicu z obou stran tyto informace, at ti reknou kdo na co a v kolika zemrel, pokud treba babicky, dedove nemeli nejake ditko co zemrelo, pripadne na co
vrozene nemoci, choroby jako problemy se srdcem, tlakem, atd.

flyaway
11. lis 2011

@cuddle Děkuju, ještě že Tě tu mám 😀 . To budu muset sepsat, máme celkem rozrostlou rodinu, takže to bude celkem pátračka 😕
No a co Ty, mamino, už se zavrtávaj? 😉

cuddle
autor
11. lis 2011

@flyaway nojo ja si vzala velky papir a zapisovala co jsem zjistila, pak jsem papir vytahla a diktovala jen na co se ptala, pac jinak bychom tam byli na nic 😀
no doufam, ze se zavrtava - a jenom jedno 😀

flyaway
11. lis 2011

@cuddle No jo vlastně, dyť vím, že jenom jedno, už ani psát neumím 😀

bugee
12. lis 2011

Krásné slunečné ráno 🙂

@flyaway To je moc dobře, že Tě doktor uklidnil 🙂 A půjdete nejdřív na ta vyšetření a pak teprve další KET, nebo pořád pěstuješ peřinku a půjdeš do toho i tak?

@cuddle Myslím na Tebe - bobísek už je určitě pohodlně zanořenej a hoví si tam 🙂

Užijte si víkendové sluníčko, my máme v plánu každý den 2hodinovou procházku a já dnes navíc těhotenskou masáž (potvrdili mi odpolední termín k té filipínské fyzioterapeutce - jsem na to zvědavá, mluví jen anglicky, ale má prý kartičky 🙂, já jsem v angličtině středně pokročilá, ale termíny, které budu potřebovat, neumím - šíje, že mě bolí v kříži... apod. asi to bude sranda a masáž je teď přesně to, co potřebuju).

cuddle
autor
12. lis 2011

@bugee dekuju, snad uz se zavrtal, nebo jeste hleda spravnou polohu , vsak mu dopravam same dobroty, hezke filmy, zadne hruzy, samou romantiku a komedii, at ma radost ....

jajinka28
12. lis 2011

ahoj holky, tak jsem se právě vrátila z registrace v Podolí..přijeli jsme po 6.hodině a byli jsme sedmí...a to kartotéka dnes otvírala až o půl deváté, takže jsem byla hodně překvapená..každopádně registraci máme, v pondělí mě čeká screening pánve taky v Podolí..co to obnáší??kdo jste na tom byl??
jinak všem krásný, mrazivý, ale sluníčkový den🙂

jajinka28
12. lis 2011

@bugee a co Barča, jak je na tom??

jajinka28
12. lis 2011

@cuddle to je dobře, určitě si mlaská blahem🙂

janijacek
12. lis 2011

Ahoj Holky, zdravim vas po dlouhe dobe! DOufam, ze se mate vsechny krasne...uz jsem se v nasi diskuzi stratila, tak ani nevim, kolik pribilo tehulek?Doufam, ze co nejvic 😉
Preji vam krasny vikend!

janijacek
12. lis 2011

@xavera
@bugee
A odkud jste, holky, ze bych se take pripojla ? Ja jsete nikam nechodim.Myslite, ze bych mela? Nevim, jestli na to nejsem lenoch 😅

janijacek
12. lis 2011

Preji Barci rychlou rekonvalescenci!

gabulenka
12. lis 2011

Ahoj holky, všem Vám moc děkuji za podporu. Omlouvám se, že nejsem schopná reagovat na vaše příspěvky, snad později. Aby toho nebylo málo, tak včera jsem se samozřejmě nechtěně bouchla u rodičů do břicha. O postýlku, která byla jinde než bývá a já si to ve tmě neuvědomila. Takže mám velký strach, co se ještě mohlo stát. Jinak my se máme do pondělí rozhodnout. Jsou vlastně dvě varianty. Bud máme jít na odběr plodové vody u obou miminek. Aby se prý zjistilo, jestli je holčička opravdu zdravá. I když její ultrazvuk byl v pořádku. Jenže výsledky by byly asi za 2 týdny. Nevím, jestli by to šlo dřív. Protože kdybychom šli na redukci nemocného miminka a pak by se třeba později ukázalo - nedej Bože - že je nemocná holčička, musela bych to zřejmě absolvovat znovu. Nebo jít "jen" na redukci a modlit se aby se holčička udržela a byla zdravá tak jak to doposud vypadalo že je. Ale prý nikdo nikdy neví, což je pravda. Jsem z toho na dně, chci se rozhodnout správně, chci zachránit naši holčičku, ale nevím... Ještě že mám tak skvělého manžela, bez něj bych to nezvládla. I on to ale samozřejmě těžce nese. Jsem nervozní, špatně spím. Je to moc těžké a nikdy bych to nikomu nepřála. Takže si hladte svá bříška a budte vděčné za zdravá miminka 😉

cuddle
autor
12. lis 2011

@gabulenka neboj se urcite vsichni chapeme proc nepises tak casto jako predtim, držím Vam všechno co mam at se rozhodnete spravne , i když to není lehké, musíte té Vaší holčičce veřit, ze je silná bojovnice a všechno to ustojí

jajinka28
12. lis 2011

@gabulenka gabulenko kdybych mohla část té tíhy co na tobě teď leží vzít na sebe, hned bych to udělala, aby alespoň trošku se ti ulevilo..je to moc těžké rozhodnutí a nikdo z nás ti nedokážeme a ani nemůže poradit, co je správné...posílám ti všechnu svou sílu, často na tebe myslím...piš jen když budeš mít náladu nebo se budeš potřebovat "jen" vypovídat...jsme tady všechny pro tebe...

pentagras
12. lis 2011

@gabulenka Ahoj Gabu, strašně moc ti držím palce, at vše dobře dopadne, mám ted strašnej stres před 2 screningem, moc na tebe myslím..