1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
30. bře 2012

já už mám dost, to píšu sobě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babka
30. bře 2012

@pentagras Tak všechno NEJ k narozeninám 🙂 Hlavn hodně zdravíčka a štěstíčka pro tebe i celou rodinu, to ostatní si už člověk ukradne (jak říká jeden známý) 😀

pentagras
30. bře 2012

@babka dík za originální přání, super 🙂 🙂 🙂 😀

hp
30. bře 2012

@pentagras Třeba si dáreček nadělíš ještě dnes to by byl mazec 😉 .Abych pravdu řekla, tak já jsem si porod naplánovala na příští pátek(mam svátek) 😀 I doktoru jsem říkala, že 6.4. rodim-no celkem jsem ho rozesmála 😀 😀 😀

vanule
30. bře 2012

Hezký podvečer nastavající maminky (některé už hooodně brzo 😀 ) jdu za vámi na radu (na začátku těhu jste mi taky poradily, zkusím to i teď) Jenom přece jste dál, tak se Vás zeptám jestli některou trápí či trápily oteklé nohy??? Já už nevím co by , jak by, jen ráno vstanu mám je jak balony 😒

xavera
30. bře 2012

@vanule ahojky, moc ti neporadím ☹ mě začly natékat teprve před týdnem. Od nártu včetně kotníků a asi trošku až ke kolenům. Radu na to nemám. Nepomáhá mi nic ☹ jen všude píšou, že je to normální. Dnes mi je tedy manžel masíroval, tak se mi alespoň krapet ulevilo, ale nesplasklo ☹ tak snad ti někdo poradí nějakou zaručenou radu. Držím pěsti.

pentagras
30. bře 2012

@hp hihi, nene, ještě tak 14 dní 🙂))taky bych to viděla tak polovina dubna max 🙂 😀

vanule
30. bře 2012

@xavera no ty to máš za pár, ale já už nevím v čem budu chodit, musela jsem si koupit o dvě čísla větší boty ať mám v čem ven, pak to vyřeší asi papuče 😀 😀

pentagras
30. bře 2012

@vanule ahojky, no já na ně trpím, jedině co poradit, hodně pít a odpočívat, jiná rada není, mě to zabírá alespon trochu 🙂

bugee
30. bře 2012

@vanule Bohužel Ti též neporadím, žádné otoky nemám. Dnes v noci jsem měla křeče v lýtkách, že jsem musela vstát a zhruba hodinku nohy různě protahovat, aby to přešlo, pořád se mi potvory vracely... ale to je taky vyjímečně... a brnění chodidel taky. S otoky prostě zkušenosti nemám - ale ostatním radili dodržovat pitný režim, nohy hore a odpočívat. Tak ať je to lepší!

vanule
30. bře 2012

@pentagras říkají, že to může být vysokým talkem (je pravda, že já u jakéhokoliv doktora mám vždy zvýšený, doma dobrý) na poslední kontrole naměřeno 180/90 ale doktor nic nenamítal, tak nevím 😒

vanule
30. bře 2012

@bugee děkuji, křeče jsem zažila jen jednou za těhu (raději klepu) a to jako by se mi něco zakouslo do lýtka a néé a né pustit, tak jsem nohu pořádně protáhla,naštěstí to přešlo, ale ještě ráno bylo na tom lýtku cítit, že tam "něco" bylo 😕

pentagras
30. bře 2012

@vanule jj, to je myslím preklapsie(zvýšený tlak, bílkovina v moči a otoky), nepamatuju přesně, ale to by ti měl doktor hlídat moč, pokud máš dobrou moč tak je to v poho 🙂 Ale já ty otoky mám a i zvýšený tlak, ale moč v poho, tuk tuk 🙂,mě ted trápí brnění a necitlivost prstů, fakt hnus ☹ tak ani ty otoky mi tak nevadej.

flyaway
30. bře 2012

@pentagras Tak já se tedy taky přidávám ke gratulantům a přeji vše nej k těm Tvým Kristovým létům 😉 !

pentagras
30. bře 2012

@flyaway jéé, děkuju 🙂))) Tak jsem se vyhrabala a zajeli jsme na véču s pár přáteli, super večer, jen už nemám co na sebe, už se teším na džíny, nenosím celý těhu 🙂

vanule
31. bře 2012

Děkuji za rady 😉
@pentagras ale moč vlastně mám taky v pohodě, ale zase pokud by to měly být jen nateklé končetiny tak to jde (jinak zatím nebýt utz a přibyvajícího pupíku) tak ani nevím, že jsem těhu 😵 a dodatečně vše nej nej!!!!!!!!!!!!!!!!!

bugee
31. bře 2012

Ahoj holky, pěkné slunečné počasí máme asi na dlouho vybráno 😒 Jen aby bylo hezky pak v květnu, až se budeme chtít venku pochlubit miminkama v kočárku...
Jak jsme se tu bavili o intenzitě pohybů posledních pár dní/týdnů, musím říct, že už mě to večer přestává bavit - včera jsem si užila megakopance, kroucení, natahování a kopání pod žebra od šesti odpoledne bez přestávky do dvou hodin ráno. V těch nožičkách má teda vážně sílu! Zhruba od půlnoci už jsem pro prcka neměla jediného vlídného slova... A můj empatický manžel se mě pořád jenom ptal: Co ti je? Proč furt tak hekáš? ... Paráda, to mužský porozumění 😖 Pak už jsem byla tak bolavá a zmučená, že jsem upadla do kómatu a probudila se až ráno.
Ráno a celé dopoledne je to super, žádné problémy, skoro zapomínám, že jsem těhotná... Ale ty večery mi fakt dávají zabrat. Skoro se začínám přiklánět k tomu, že pokud mi definitivně naindikují sekci, tak si řeknu o termín, co nejdřív 😉

gabulenka
31. bře 2012

ahoj holky, ať žije rýma, ucpaný dutiny, bolest v krku a kašel ☹ ☹ ☹ zvlášť, když si na to pořádně nemůžete nic vzít ☹

pentagras
31. bře 2012

@vanule děkuju 🙂

pentagras
31. bře 2012

@bugee ahojky, no dnes je šílenej den, celej den jsem nevylezla z postele, je mi furt zima a brní mě ty prsty, už po ránu ani nemám v ruce sílu, no mě taky\ jednou kope jak o život a po druhý spí snad celej den jen se tak ladabyle převrátí 🙂

pentagras
31. bře 2012

@gabulenka to mi povídej, ucpaný dutiny, stím zápasím furt, nejhorší je při ulehnutí vid, to člověk nemůže dých\t vůbec ☹

gabulenka
31. bře 2012

@pentagras no právě ☹ mě kamarádka doporučila Vincentku, tak uvidíme. K tomu mě začalo slzet jedno oko, no samý lepší. Stejně jako ty, celý den ležím nebo spím. Aspoň to tvrdnutí břicha je po tom odpočinku míňkrát 😒

hp
31. bře 2012

@vanule Ahojky, nateklé nohy mam od 32 týdne a to dost.Moje velikost je 37 a teď se obuji jen do manželovo 43(pantofle).Mam slité lítko s chodidlem ☹ .U doktr jsem to ukazovala a jelikož mam tlak v poho, tak se to neřeší, ale taky vim, že říkal, kdyby byl vysoký tlak, trak je to průser ☹ A ty ho máš tedy dost vysoký.Myslim, že by tě meli určo hlídat......tak ať je lépe

bugee
31. bře 2012

@xavera Myslím na Tebe a docela Ti závidím, že jsi teď na řadě 😉 Nechtěla by Violka vykouknout na Apríla?

bugee
31. bře 2012

@gabulenka @pentagras Holky, držte se! Na nachlazení je teď asi nejnáchylnější doba s tím ochlazením... Tak ať je vám zítra už líp 😉

bugee
31. bře 2012

My jsme dnes byli na večeři s přáteli, dostala jsem na mimčo klokanku a krásný zimní fusak do kočárku s nástavcem na nohy, je tak heboučkej, že bych v něm sama chtěla spát 🙂
Včera se miminko asi unavilo, dnes je klid... a vzhledem k tomu, že jsem měla k večeři spoustu "prasáren" typu: pomerančový džus s vanilkovou zmrzlinou, palačinky se skořicovou zmrzlinou a tak 😉 , tak se teď odvalím do postele a doufám, že se pořádně vyspím a naberu síly na další náročný těhu den... 🙂 Dobrou.

flyaway
1. dub 2012

@xavera Ahojky zlati, myslím na Tebe - dva dny už ses neobjevila, tak už s manželem pomalu uzavíráme sázky... 🙂

bugee
1. dub 2012

@flyaway Ahoj, taky koukám, jak Ti týdny krásně nabíhají - mám z toho velkou radost, také mi přijde, že ještě před pár týdny jsi čekala na // a teď máš první čtyři měsíce za sebou 🙂

bugee
1. dub 2012

@babka A jak se daří naší první mamince? Máte už zajetý nějaký pravidelný režim?
Jinak jsem včera v DM koukala na Nutrilon, jak dlouho vydrží ta 0,5kg plechovka?

bugee
1. dub 2012

@tina74 Ahoj, zrovna včera jsem chtěla manželovi ukázat celou tu sadu od Aventu, cos pořídila pro mimi, a zjistila jsem, že sis skryla nebo vymazala celý fotoblog... ☹ Už ani pro "přátele"?
A co Tvoje zahrádka? Včera, když jsme se vraceli z restaurace, byla taková slota, vánice jako uprostřed zimy, že všechny pupeny, co se během těch krásných jarních dní nalily, asi umrznou 😒