1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tygrisek09
25. črc 2011

@flyaway to je pěkné, fantazii a pozitivní náladě se meze nekladou, viď 🙂

flyaway
25. črc 2011

@bublenudle Páni, to je fofr! 😎
Gratuluju k rostoucí úrodě a držím palce na pátek! 😉

flyaway
25. črc 2011

@tygrisek09 Tak to je super zpráva, teď už nic nebrání "výrobě" zdravého a krásného miminka! 🙂

tygrisek09
25. črc 2011

@flyaway děkuju, příští týden jdeme do CARu na druhou konzultaci, máme už všechna požadovaná vyšetření, tak snad už se to hne

tygrisek09
25. črc 2011

@flyaway a Ty máš opravdu pěknou úrodičku, gratuluju

flyaway
25. črc 2011

@tygrisek09 Jak Ti to vychází s termínem ms a zahájením stimulace?

tygrisek09
25. črc 2011

ms právě probíhá, podle délky cyklu 30-33 dní, tak další ms bude odhadem 22. 8., tak nevím, jak to potom je ☹ kolikátý den se začíná a tak

111janinka
25. črc 2011

Ahoj holky 🙂 Dnes se hlásím s poněkud lepší (smířenou) náladou 😉 nervovat budu až zase zítra, teď dočítám vaše diskuze a připisuji se do tabulky 😉 :
cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - test 23.7 - negativni , cekame na vysledky krve a dohodu jak dal
flyaway - 1IVF - OPU plan 27.7
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test 25.7. - slabounce pozitivní
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 zralých vajíček, 1 se nepovedlo oplodnit, pokračují 4

tygrisek09
25. črc 2011

Doufám, že bychom to mohli stihnout ještě v srpnu, tak se s dovolením také připíšu do tabulky:
cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - test 23.7 - negativni , cekame na vysledky krve a dohodu jak dal
flyaway - 1IVF - OPU plan 27.7
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test 25.7. - slabounce pozitivní
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 zralých vajíček, 1 se nepovedlo oplodnit, pokračují 4
tygrisek09 - 1 IVF - bližší info se dozvíme příští týden

tygrisek09
25. črc 2011

pokud ne, tak se přesunu o měsíc a diskusi dál 😉

flyaway
25. črc 2011

@tygrisek09 Ty bys nás jako opustila?!?!?!?! 😲 😀
Tak uvidíš, jaký Ti dají protokol, kdyby krátký, tak to raz dva doženeš 😉

tygrisek09
25. črc 2011

@flyaway tak tedy ne, neopustím 😉 jsem zvědavá, co bude dál

111janinka
25. črc 2011

@cuddle ahoj zlato, moc mě mrzí, že ti to na poprvé nevyšlo ☹
Ale třeba by to byl extra rozmazlený jedinec, když se mu v domečku nelíbilo a tentokrát to bude pěkně odolná bojovnice 😉 Budeme tu pořád s tebou a držet pěstičky hromadně!!! na 110% 😉

flyaway
25. črc 2011

Jéje, holky héliosačky, kde se mám na to OPU vlastně hlásit? Sem se ouplně zapomněla optat 😒
Ale tak asi se stejně nahlásím na recepci a oni mě pošlou, že?

bugee
25. črc 2011

Ahoj holky, ráda bych se přidala, pokud ještě můžu... Je mi 36let, 13let vdaná, stále bezdětná. Do CARu chodím cca 9let, 3x inseminace, 2xIVF (z toho jednou bez transferu, nedošlo k oplození vajíček), 2xKET, mezitím 2x spontánně mimoděložní, odebrání obou vejcovodů, diagnostická laparoskopie OK, naposledy z druhého KET 3. mimoděložní v rohu děložním (už jsem se radovala z // a vysokého HCG a bylo to zase mimo). Další komplikací konizace děložního čípku, protilátky proti spermiím a dost málo funkční štítná žláza. Teď jsem sebrala poslední zbytek odvahy k poslednímu pokusu, jsem 10.DC, krátký protokol (Menopur a Cetrotide), zítra ráno UTZ a zřejmě ve čtvrtek 28.7. OPU, dál asi PICSI (ICSI je u nás nezbytnost).
Procházela jsem si vaše příspěvky, je fajn vědět, že ty bolístky, obtíže a nervy má každá z nás a je skvělé moct se vzájemně podporovat.
Všem držím moc palce do dalšího boje!

flyaway
25. črc 2011

@bugee Vítám Tě mezi námi a přeji hodně štěstíčka, ať se to tentokrát opravdu povede! 🙂
Po té dlouhatánské a bolestné cestě, co máš za sebou, už určitě musíš dojít do cíle!!! 😉
Společně to tu určitě vybojujeme, jsem o tom přesvědčená... 😵

111janinka
25. črc 2011

@bugee ahoj a vítej 😉 Rozhodně je lepší bojovat společně a člověk aspoň vidí, že v tom není sám 😉 Ušla jsi sice podstatně delší cestu než většina nás tady.... o to pro nás můžeš být cennější rádkyně🙂
Přejeme moooc štěstíčka a jak už psala flyaway.... tentokrát to zvládmene 😉

111janinka
25. črc 2011

@flyaway jasně že z recepce tě pošlou 😉 nás nejprve nasměrovali na krev (oba), odtud nás poslali za koordinátorkou (podepsat papíry a zaplatit) a pak zpět do prvního patra, kde si mě převzala sestra a odvedla na pokoj 😉 tam mi bylo ouzko ☹ ale utéct se od tam stejně nedá 😅
Nebooooj... poslední nepříjemnost před miminkem.... navíc ty se nebojíš jako já... těšíš se... tak si to užij 😉

flyaway
25. črc 2011

@111janinka To Ti kdo napovídal, že se nebojím? 😀 😀 😀
Já to jen dobře maskuju 😎
No a hlavně řeším tak zásadní problémy, jako třeba kterou košilku si vzít s sebou, takže je jasné, že na nějaké bojínkování není čas 😀

flyaway
25. črc 2011

@111janinka A Ty si teda na další zprávy voláš zítra? A ET asi čtvrtek, pátek?

111janinka
25. črc 2011

@flyaway ty jsi holka statečná!!!!!!! 😝
Já si vzala takový černý košilkový hábit a růžový botky (takový ty gumový) 😎 modelka hadra 😀 😀
Ano ... další zprávy zítra. S ET nepočítám, připravuju se na druhý kolo.
Lepší být připravená než hrooozně moooc zklamaná 😕

tygrisek09
25. črc 2011

@111janinka hlavu vzhůru, nevzdávej to předem

tygrisek09
25. črc 2011

@flyaway
@111janinka jak se znám, tak to si na tu "akci" určitě pořídím novou košilku, abych je odlákala od řečí, které pak budu mít pod narkozou 😀 😀 😀

cuddle
autor
25. črc 2011

@bugee vitam te, ty uz toho mas taky za sebou, tak doufam, ze si budeme radit a fandit vsechny dale

cuddle
autor
25. črc 2011

holky diky vsem za podoru , odmlcim se do nedele jedu se segrou na chatu, provetrat hlavu, zkusim pak vsechno docit, jak postupuji embryjka u tech co uz maji odebrano, jak probehlo OPU u tech co se chytaji a tak vsechno
jinak bricho boli jako hrom, ms je za dverma....takze za 14 dnu do Caru na ultrazvuk, snad ta sliznice naroste, vezmu si sebou kotvicnikovej caj...

cuddle
autor
25. črc 2011

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - test 23.7 - negativni, krev HCG negativni - dalsi cyklus snad KET
flyaway - 1IVF - OPU plan 27.7
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test 25.7. - slabounce pozitivní
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 zralých vajíček, 1 se nepovedlo oplodnit, pokračují 4
tygrisek09 - 1 IVF - bližší info se dozvíme příští týden

flyaway
25. črc 2011

@111janinka Ale to sou řeči, že prý ET nebude 😠
Já to vidím tak, že budou 4 krásný embryjka, jedno teď a další pěkně do mrazáčku 😵
Takže žádný takový řeči se tu vést nebudou, jasný? 😝

flyaway
25. črc 2011

@cuddle Užij si to zasloužený volno a vyžeň chmury z hlavy, příští měsíc už to bude sázka na jistotu! 😉

bugee
25. črc 2011

Děkuju za přivítání, dneska mám zrovna docela depku... Pořád se snažím být ta silná, plná odvahy a energie, ale zrovna dneska mě veškerý optimismus odešel z minuty na minutu. Po 9 hodinách sezení za PC v práci mě děsně rozbolely záda, a to mě ještě čekala 1h cesta domů, která mě dorazila, dojela jsem dom úplně down, ani se psama jsem nemohla jít, naštěstí šel manžel. Teď se snažím dát dokupy.
Na UTZ v sobotu jsem měla docela velkou úrodu (15-20 folíků), těším se, až budu mít OPU za sebou... celé břicho mám nafouklé, teď se k tomu přidala bolest zad a prsou... jen aby se z té úrody nakonec vybralo vůbec něco kvalitního...
Jinak všem těm, které se bojíte narkózy, vzhledem k tomu, že jsem jich už v životě podstoupila fakt dost, tak bych vás chtěla uklidnit a dodat vám odvahy - nic to není, naopak bych řekla, že usínání je i velmi příjemná záležitost, těším se už na ni 🙂

bugee
25. črc 2011

@111janinka Určitě to dopadne dobře a ET proběhne!!! Budu na tebe zítra myslet a držet palce, aby Ti zítra řekli, že máš krásný bobísky a naplánujou ET! Tou dobou asi budu akorát na UTZ - mezi 8 a 9h... Tak držím i palce našim psům 😀