1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tygrisek09
29. črc 2011

@bugee držím vše, co mám, aby byla úrodná snůška 😀

tygrisek09
29. črc 2011

@flyaway nestačím číst, jaká jsi báječná "slípka" 😀 taková úroda

werinka1
29. črc 2011

@111janinka To mam radost, tak klídeček a hýčkej se 🙂

pentagras
29. črc 2011

@bugee holka, přeju hoooodně štestí 🙂

maarina
29. črc 2011

ahoj holky jdu vas v rychlosti pozdravit 🙂 dnes jsme byli na houbach a muzu rict, ze jsou fakt zne.... teprve ted jsme tu hromadu doma s mamou a segrama docistili a o houbach se mi bude snad i zdat..... koukala jsem , ze je tu dnes hodne novinek ale jdu spinkat a zitra na vas budu vyzvidat jak uspesne pokracujete.....dnes uz mi nezbyva sil 😉 tak drzim vsem palecky a dobroou 😵

flyaway
30. črc 2011

Krásné sobotní dopoledne přeji a ráda bych se s Vámi podělila o čerstvé novinky 🙂 .
Ze 14 oplozených vajíček se nám vyvíjí zatím všechna s tím, že 3 jsou trošku pomalejší, ale zbytek je naprosto v normě a 1 už se dokonce začíná kompaktovat 😀 .
Takže v pondělí v 8:00 už se budeme domlouvat na transfer 😵
Holky, to je tak krásný, že se mi tomu nechce ani věřit - snad to tím nezakřiknu a vše půjde i nadále takhle hezky! 🤐

flyaway
30. črc 2011

Takže aktualizace tabulky 🙂
cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 8.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, 30.7. - 11 v normě, z toho 1 kompaktující, ET plán 1.8.
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, další odběr krve 3.8.
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", čekáme do 5.8. na krev (spíše dřív na TT)
pentagras - 2 IVF - 28.7 začátek stimulky, kr.protokol, dálší info 1.8
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 slabě pozitivní TT, 3.8 na krev do CARu
bugee - 3IVF - OPU plánováno na 30.7.

kive76
30. črc 2011

@flyaway to je krásný...držím palečky

pentagras
30. črc 2011

@flyaway no tak to je paráda, super, je hezký když se to takhle vyvede, taky jsem ještě za tu dobu neslyšela že by se takhle všechny chytli, fakt bojovníci 🙂 tak držím palečky at už jsi nějakého odneseš domů 🙂 a necháš si dát dvě nebo jedno???

bugee
30. črc 2011

Ahoj holky, jsem doma z OPU - z 15 folikulů je 11 vajíček, potvrzena metoda PICSI a monitoring embryjek. Zítra mám volat, co se podařilo oplodnit a jak dál.

@flyaway Velká gratulace, vyvíjejí se Ti nádherně! Moc jsem na Tebe myslela, tak jsem ráda, že Ti to krásně pokračuje 🙂

Jdu si teď lehnout, břicho mě bolí jak čert. Ať se vám všem dál daří, hezkou sobotu!

xavera
30. črc 2011

@flyaway krásné, to máte ale kvalitní materiálek 🙂 gratuluji!!! taky jsem zvědavá, jestli jedno nebo dvě?

xavera
30. črc 2011

@bugee taky parádaní výsledek, držím palečky, ať se jich oplodní co nejvíce a ať tě bříško brzy přestane bolet. Pěkně si odpočiň.

pentagras
30. črc 2011

@bugee ahojky, paráda, taky pěkná urodička 🙂 Gratuluju

flyaway
30. črc 2011

@pentagras
@xavera
Ahojky, já jsem rozhodnutá jen pro jedno - nejen, že to v našem CARu doporučují, ale i se docela bojím, že moje hubeňoučký tělíčko by asi zátěž dvou mimušek nezvládlo 😒

flyaway
30. črc 2011

@bugee Taktéž gratuluji ke krásnému počtu vajíček, asi jste nechali oplodnit všechny, že?
Pěkně odpočívej, ať bříško nebolí a už teď se moc těším na další skvělé zprávičky!!! 🙂

ma.ja
30. črc 2011

🙂 ahoj holky,
krásnou sobotu všem 😵 tady leje jak z konve, mam uvařeno, vypráno a jdu gaučiingovat 😀

@flyaway úžasný úžasný úžasný, to snad slyším prvně, takový úspěch. Gratuluju moc a držím palečky 😵
@bugee taky velikánská gratulace, držím palečky 😵

@xavera jak se cítíš mamino?

bublenudle
30. črc 2011

Ahoj holky,takže z dnešniho OPU hlásím,bylo 9 vajiček a z toho 5 zralých....takže máme 5 kousku,a ted čekat co se oplodníííí 😵 😵 😵

flyaway
30. črc 2011

@bublenudle Určitě všechna, nepochybuj! 😉

ma.ja
30. črc 2011

@bublenudle taky pěkná úrodička, gratuluju 😵 držím palečky 😵 😵 😵

xavera
30. črc 2011

@ma.ja díky za optání. Přes den je mi celkem ok, ale v noci mívám bolesti v podbřišku, moc se kvůli tomu nevyspím. Navíc stále to špinění...Jsem kvůli tomu poněkud neklidná. Uvažuju, jesti jít už v pondělí do práce či ne a stále raději polehávat. Na krev mám přijít až ve středu. Asi v pondělí zavolám doktorce a zkonzuluji situaci a vnutím se už konečně na nějakou prohlídku. Nevím, jak se to u krátkého protokolu počítá, ale v úterý budu mít 3 týdny po OPU, tak to budu asi v 5 tt?

pentagras
30. črc 2011

@xavera ahojky, prosím tě, to špinění je jako normální??Já jsem ztoho teda jelen 😕

xavera
30. črc 2011

@pentagras no někdo říká, že špinil celý první trimestr, někdo dokonce celé těhotenství, někdo v období kdy by měl dostat menstruaci, někdo vůbec. Taky se v tom nevyznám a jsem z toho to samý co ty - jelen. V Gennetu mi sestra řekla, že je to dobré znamení, že jsem začla špinit 10 dní po ET, že se mimi prý zavrtává. Už mi to ale trvá 5. den, tak nevím no. Doktorka po telefonu řekla, ať radši ležím, ale neřekla jak dlouho.

pentagras
30. črc 2011

@xavera no to jo, tak záleží co řekne dr a ke komu že chodíš???

xavera
30. črc 2011

@pentagras K doktorce Jarošové, někdy k Bukvové. Ale OPU i ET mi dělala Jarošová včetně tlf konzultace ať ležím. Teď mi to tam nikdo nebere, ale potřebuju aspoň vědět, jestli mám jako ležet pořád, nebo do kdy.

111janinka
30. črc 2011

@bugee gratuluji k tak krásnému výsledku 😉 pěkně odpočívej a ať je ti brzy líp😉
Ale hlavně..... ať ti kráááásně rostou 😉

bublenudle
30. črc 2011

@flyaway seš brouček,diky moc 🙂

bublenudle
30. črc 2011

@ma.ja děkuji..... 🙂

111janinka
30. črc 2011

@bublenudle čau kočko 😉 to jsi na tom stejně jako já 🙂
Tak ať se jim daří a hlavně ať se našim bobíškům u nás líbí 😉

abety
30. črc 2011

Ahoj všem, nakoukla jsem a vy jste tu opravdu úspěšné🙂To se asi v jiném pokojíčku jen tak nevidí.Moc gratuluju! Xavero, nejspíš bych na Tvém místě ležela, ať si pak nic nevyčítáš, kdyby NÁHODOU něco..Ale věřím, že to bude v pořádku, když Ti čárka sílí🙂 Vím, že kamarádky, co na počátku špinily, tak musely mít opravdu klidový režim. Ale samozřejmě se optej Tvých doktorů! Držte se!

cuddle
autor
30. črc 2011

ahoj holky, vsechny zdravim je toho moc co jste napsali, nestiham vse cist, vsem co maji po OPU pekny odpocinek, vsem co ET pekne se o fazolky starejte, vsem co pred ET jeste naberte dost sil a pozitivni enegrie, a vsem co pred testikem hodne stesticka a vsem s // mooooc gratuluju
no a jinak samo vsechny zdravim 🙂