1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
7. srp 2011

@pentagras to teda fakt chytaj móresy 😀 ty moje vaječníky házely machry už poprvé, tak jsem zvědavá, jaký fóry budou dělat teď 🙂

pentagras
7. srp 2011

@jajinka28 hihi, to je v pohodě 🙂

pentagras
7. srp 2011

@jajinka28 no držím ti moc moc palce, doufám že to budeš mít poklidný, tohle je fakt hnus a to nepřeju nikomu

jajinka28
7. srp 2011

@pentagras moooc děkuju, snad už to moje tělo dostane rozum 🙂

ma.ja
7. srp 2011

ahoj berušky,
jak je?

111janinka
7. srp 2011

Ahoj holky 😉 Omlouvám se za svou neohlášenou nepřítomnost, ale měli jsme možnost vypadnout z Brna a tak jsme ji s manžílkem a Mínou (naše fenečka) velice rádi využili 🙂
Musím se přiznat, že jsem dnes neodolala a testila 😅
Ani se mi to nechce nahlas přiznávat....ale .... pokud nemám vidiny a nebo jsem se nezbláznila... jsou tam // 😅
Jedna samozřejmě slabší než druhá.... ale...... Ještě se moc bojím aby tam byli i zítra a hlavně aby mi to pak potvrdili na krvi, ještě lépe na ultrazvuku, že je vše tam kde má být a tak jak má být.... ani se mi tomu zatím nechce věřit 😕

cuddle
autor
7. srp 2011

@111janinka jeeeee ty se mas, krasny - ale tak to bylo jasny kdyz Vam vybrali toho nej kouska a jeste ho otestovali proti vsem skaredym nemocem a hlavne uz ted vis co to bude 🙂

111janinka
7. srp 2011

@cuddle jak říkám.. ještě se mi tomu nechce věřit 😅 pořád to chodím kontrolovat a ukazuju manželovi jestli vidí to co já... počítám kolik dní je to od pregnylu... a pozoruju každý píchnutí v břiše, jestli není nějak podezřele na boku a neznačí to třeba mimoděložní.... prostě blááázen ...
Rozhodli jsme se s manželem, že zatím nic slavit nebudeme, že si tu pravou radost necháme, až nám to potvrdí doktoři 😉

caricia1
7. srp 2011

@111janinka UUUUžasný a potichoučku gratuluji,zítra tam bude zas a ještě lepší,uvidíš! 😉 😉 😉 😉 😉

etra
7. srp 2011

HOLKY, POMOC!!§MÁM ZVÝŠENOU TEPLOTU 37,2 -JE TO NORMÁLNÍ, JSEM ZDRAVÁ...

bugee
7. srp 2011

@111janinka Už jsem o Tebe měla skoro strach 😉 Moc moc moc gratuluju! To je paráda! Doplň tabulku, ať máme přehled.

flyaway
7. srp 2011

@111janinka Supeeeer!!! 😀 😀 😀

jajinka28
7. srp 2011

@111janinka paráda!!moc gratuluji,ale jinak PŠT! 🙂

gabulenka
7. srp 2011

@111janinka moc a moc gratuluju, mám radost 😀 😀 😀
@pentagras no u mě nervozita stoupá, vůbec nevím co mě čeká 🙂 už aby bylo zítra touto dobou 🙂

111janinka
7. srp 2011

Pokusila jsem se nafotit za všech možných světelných podmínek a na různém podkladu, snad také uvidíte to co já a potvrdíte, že nejsem blázen 😅
Moooc si přeju aby zítra byla čárka stejná nebo silnější a ťukám na vše kolem, že jsem to snad tímto zveřejněním nezakřikla 🤐

cuddle
autor
7. srp 2011

@111janinka je dalsi s mimodeloznim, viz clanek pro Werinku nekdy vcera nebo v patek 🙂

cuddle
autor
7. srp 2011

@etra ja nevim, jak je to s tou teplotou - toto je jen zvysena, ale nektery holky dle teploty poznaji uplne vsechno jestli se mimi uhnizdilo, nebo naopak bude ms...ja teplotu nemerim, ovu nemam, takze teplomer sel do lekarnicky....

etra
7. srp 2011

@111janinka gratuluju 😅 ...máš čárku silnější než já!!!! 😀 😀 😀 😀

111janinka
7. srp 2011

@etra já měla teplotu 37,2 ve středu a ve čtvrtek. Čtvrek jsem si vzala volno a raději ležela. Už se cítím líp, třeba je to jen obvyklá reakce 😉

etra
7. srp 2011

...díky..dojím a jdu spát, kolik toho naspím, nevím.... 😖 😖 😖 😖

111janinka
7. srp 2011

@cuddle jaký článek??? žádný jsem tu nenašla ☹

mufinka26
7. srp 2011

Nezlobte se, že vám sem lezu
😀
@111janinka vidím tam krásnou druhou čárečku, potichoučku gratuluji 😀 a at pěkně sílí
😀

bugee
7. srp 2011

@111janinka Podle mého názoru je to naprosto krásná regulérní čárka! 🙂 Užívej si to!!! Ještě jednou gratulace 😀

cuddle
autor
7. srp 2011

@111janinka o tom jak stresuje a postupuje po jednotlivem stadiu, tak jsem ji uklidnila, ze to bude pokracovat 😀 😀 😀 😀 najdu to a zkopcim ti to sem znovu 😉

cuddle
autor
7. srp 2011

@111janinka
psano vcera:
hele presne tak, uplne vidim ten postup dal, werinka vysazovala ultros pac si byla jista, ze to nevyslo a hele bum ma // , z krve potvrzen tehu , ted je stresik pred ultrazvukem, bude bublina, nebude bublina tam kde ma a bude 1 nebo 2 - no a po ultrazvuku az si donese domu krasnou fotecku a uvidi tu bublinu, tak trosku stres opadne, jenze ouha je tu dalsi ultrazvuk kde uz ma jit videt srdicko, bude tam bude vsechno v poradku , no dalsi ultrazvuk srdicko miminka, miminek v poradku , dalsi krasna fotecka do sbirky a ted co ajajaj na rade jsou tripl testy, co kdyz neco nevyjde, co kdyz budou zvysene hodnoty co dal - no a takto to muzu brat az do porodu, pak do sestinedeli, prohlidku v 1, 2, 3, 4, 5 prvni skolni den, prvni lyzak, tanecni, prvni kluk az po svatbu co holt od tech // uz nebudes mit klid - proste je to dozivotni boj, strach , ale i radost co Vas ceka, uzivejte si to , starosti hodte za hlavu, ono pokud se ma neco stat a ma bych neco spatne, tak to stejne neovlivnite, proste priroda je mocna a i kdyz je medicina hodne vyspela bohuzel ne vzdy dokaze pomoct. Ted mate pred sebou krasny obdobi a ja doufam, ze me taky brzo ceka ....
Včera v 15:12 • Odpověz • •

cuddle
autor
7. srp 2011

@mufinka26 ahoj, klidne polez i sem, mista je dost 😉

111janinka
7. srp 2011

@mufinka26 @bugee @etra @cuddle @gabulenka @jajinka28 @flyaway @caricia1 a VŠEM moooooooooc děkuji!!!!!! Jste zlatíčka 🙂 Velice si vážím vaší podpory, moc mi pomáhá a ze srdíčka doufám, že tu všechny za nedlouho budeme mít potvrzené úspěšné těhotenství a za pár měsíců zdravá krásná miminka :-* TFUJ TFUJ TFUJ 😉

111janinka
7. srp 2011

@cuddle tak to jsi trefila naprosto přesně! 😉 Všechny se tu snažíme ujít každičkou metu co možná nejrychleji a děsíme se dalších a dalších výsledků, ten strach už nás asi opravdu nikdy neopustí 😅 ACH JO, snad si to užijeme ve větším klidu aspoň u vnoučat 😉

werinka1
7. srp 2011

@111janinka Ježiši to je krásný 😀 😀 😀 GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Parádní čárečka!!!!!!!!! Mam obrovskou radost. 😉 A doufam, že nám brzo prozradíš jestli to bude holčička nebo chlapeček 😀 A mam parťačku ve stresování s mimoděložním 😀 Abych tě trošku uklidnila, mně dr. řekl, že ta bolest v oblasti vaječníků je v normě. Prej to může být.....Hledala jsem i nějaké diskuse a našla jsem, že v začátku tyhle bolesti někdo má. Tak jsem trošku v klídku.....do čtvrtka do večera, protože v pátek jdu na UTZ 😀

cuddle
autor
7. srp 2011

@111janinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ja budu rada dockam-li se tech deti 😉 vnoucata asi bychom prozivali stejne a jestli ty nase pripadne deti budou jako my, tak to se vnoucat nedockam, pac tolika let se nemuzu dozit 😀 😀 😀 😀