• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. návštěva u gynekologa v 20 rokoch

4. října 2010 
@berenika39 No áno, lebo gynekológ u mňa nesúvisí s ostatnými problémami, neviem, ako to mám vysvetliť...Aj napriek svojmu strachu totiž priznávam, že sú naozaj aj vážnejšie veci na riešenie, a tie tak hneď samé od seba nepôjdu. To by možno chcelo založiť novú tému... Ale radšej nie, ak už, tak len o iných témach diskutovať.
3. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale souvisí, jen o tom nevíš. tohle je bohužel strašně nešťastnej dárek od přírody - pohled na svět z toho nejhoršího možného úhlu - všechno je problém, nic nemá řešení, vypiješ půl piva a je poloprázdný, že jo? kdepak, je poloplný:slight_smile:))))
3. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. říj 2010 ve 21:12 • esmera
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. říj 2010 ve 21:15 • esmera
protože ji všichni mají rovně a mě to vadí, jak je to uniformní..jak na občanku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 To je vážna odpoveď, alebo som sa blbo opýtala ja a tak som dostala žartovnú odpoveď?
3. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, ty i z blbé odpovědi na blbou otázku si dokážeš vyrobit problém...nech jak je, možná to bylo tak, možná jinak, co na tom záleží???????
3. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzte sa temy
3. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 len som bola zvedavá, nič viac.
3. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latvia Sory, troška nám to ušlo, skúsime sa držať témy, a Teba prosím, zariaď ešte nejako, aby sa aj tie ďalšie príspevky z témy Pre ženy - estetika zmazali. Sú to tie, v ktorých ma urážajú a rpovokujú, nespľňajú kritériá.
3. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latvia pardoooon. já už stejěn nemám co dodat:slight_smile:)))
3. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 Presne tak, ale nie si na mňa aj ty, dúfam, "namíchnutá"?
3. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru mk jako obyčejný virtuální svět, takže mě nikdo tady nemůže namíchnout, ale ani z příspěvků tady nedělám žádnou vědu..diskuse, nic víc. někdy přínos pro mě, někdy přínos pro ostatní, ale pořád jen je to jen jako.
upřímně - tvoje bádání nad gynekologickou prohlídkou je pro mě komedie,zralá na oscara.
3. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esmera IVF-umelé oplodnenie,to je keď nemôžeš kôli nejakej príčine otehotnieť prirodzenou cestou.Mám 35 rokov,takže.....ale nerieš to,Ty máš ten problém podstatne vačší.Držím palec,nech ho čo najskôr vyriešiš k tvojej spokojnosti.
4. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bojovnicka ĎAKUJEM
4. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 To nie je komédia, ale ja sa len vo všetkom takto rada pitvem a vŕtam, rozoberám to, kým sa k niečomu odhodlám, takže to tak možno vyzerám. Inak taká dobrá herečka nie som, aby som získala oscara - škoda.
4. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esmera tak to budeš must pitvat sama. víš, že to ve všech tématech skončilo stejně. zkus zase jiný web.
4. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 No áno, viem, že to všade skončilo rovnako. Ale možno ak ešte založím novú tému, tak to bude mať iný koniec. Asi nesmiem veci toľko analyzovať.
4. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, ty analyzuješ i ten konec:frowning2:(((
4. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 Áno? No, tak hádam to veľmi nevadí.
4. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek